bugün

entry'ler (254)

tonsilit

Selam sözlük. Hahahahahahahahah. Bu hastalık bana sözlüğü açtırdı resmen. Bu yıl ikinci defa yakalandığım hastalıktır kendileri. Bu sefer gurbet ellerdeyim ne bir çorba yapanım ne bir dert dinleyenim var o yüzden sana sığındım sayın sözlük. Üç gündür yakamı bırakmayan bu hastalık giderek kötüleşiyor. Geçen sefer ne kadar sürmüştü hatırlamıyorum ama en az bir hafta civarıydı sanırım. Dün antibiyotik almaya başladım ama sıfır gelişme. Üç gündür uyku uyudum mu uyumadım mı gerçekten emin değilim farkında olmadan arada bir uykuya dalıyorum bi saat uyuyup kalkıyorum gibi bi his var içimde ama gerçekten emin değilim. Kendi isteğimle uyuyamıyorum çünkü. Hastalık başladığından beri inanılmaz şekilde salya üretiyorum ağzım 30 snde doluyor. Halbuki su falan da içemiyorum bu kadar sıvı nerden geliyor anlamış değilim. Neyse, eğer sırt üstü yatarsam bu salyalar boğazıma ilerliyor ve yutmak zorunda kalıyorum. Ama herhangi bir şeyi yutmak gerçekten boğazıma bıçakla bi kesik açmakla eş değer olduğu için yutamıyorum. Yüzüstü uyumaya kalksam öyle bi salya akıyor ki uykuya odaklanamıyorum havuz oluşturuyorum resmen. Oturuyorum ben de yatağın üzerinde, yanımda poşet var ona tükürüp duruyorum 30 snde bir. Sinirden kendimi sikmek üzereyim gerçekten. Resmen açlık ve susuzluk çekiyorum. Vücudum aşırı zayıf kaldı. Zayıfladıkça hastalık uzuyor hastalık uzadıkça zayıflamaya devam ediyorum iğrenç bi döngü. Sürekli bir boğaz ve kulak ağrısı da var zaten. Allah belasını versin böyle hastalığın. Ayağımı kırmıştım bi keresinde 3 hafta alçıda kalmıştı. O bile bundan daha iyi yemin ederim. En azından su içebiliyordum ya, su ya su!! Yeterince ağladım sanırım. Hoşçakal sözlük.

white room

(bkz: clapton is god)

bir şarkıyı defalarca dinlemek

şu sıralar do i wanna know u dinleyerek katıldığım eylem.

introsu için dinlenen şarkılar

l.e.s.s - yalanlar

güneye giderken

bana hep otobüs yolculuklarını hatırlatır. acaba neden??
http://www.youtube.com/watch?v=2qEsC0g9_yU

sözlük yazarlarının itirafları

Ustumde " hic sucu gunahi yokken baskasina olan sinirinizi bundan cikariniz " diye bir yazi yaziyor da ben mi goremiyorum diye meraktayim.

atılgan poyrazoğlu

Samimi gozukmeye calisip itici olan sunucu. Ozunde iyi biri gibi duruyor ama sunuculugu evlerden irak.

palyaçoya benziyorsun diyen sevgili

Zaman zaman sizden igrendigini de dile getiren sevgilinin ruj surunce palyaco gibi oluyorsun demesidir. Baska biri hakkinda da bak ona ruj yakisiyor, sen palyaco gibi oluyorsun der. Begenmiyorsa neden gitmiyor sorusunu akla getirir. Kirar. Boyledir.

sevgilisini cebe adıyla kaydeden erkek

Soyadiyla kaydedeni gordukten sonra normal gelendir.

telefonda sevgilisine şarkı söyleyen adam

Sesi kotuyse lalalalalalay tepkisiyle karsilasacak sevgilidir o. Soylemesin mumkunse. Bi de kizmasin.

zara

Genc kizlarin sevdigi markalarin basina koydugu marka. Gizlar sallamayin allah askina zara ileriki yaslara hitap eden bi marka. Destekli sallayin yaauv.

bolu nun winterfell olması

Yazin cayir cayir yandigini goz onunde bulundurursak, yoktur oyle bir durum. Ya da yaz ayi disinda oyledir.

mynet

Onceden icinde sohbet bolumu olan site. Vay anasini az vaktimizi oldurmedik o salak sohbet odalarinda.

dream for a requiem

9. Nesil caylak. Selam tatlim, hayirli ramazanlar. Afiyet olsun.

otisabi

dizisi çıkıyodu en son noldu ona dedirten karakter.

demet akalın

Parasi bol kadin. Ne kadar soversen sov, kadin parasiyla gununu gun ediyor arkadas.

atılgan poyrazoğlu

Saclarini hangi danaya yalattigi merak konusu olan adam.

nalan aksoy

Surekli yarismacilarin yanina gidip, bu ne biliyor musun? Nerde yetisiyor? Bilmiyor musun? Ben sana soyleyeyim o zaman deyip insani uyuz eden kadin. Napak biz feslegenin ana yurdunu allasen.

mishka

Youtube da birbirinden tatli videolari olan kopek. I love you mom deyisi insanin icini eritir. Tatlilik abidesi. I love you mishka.

ayça ayşin turan

Fox'un birbirinden yeteneksiz oyuncularindan biri.