bugün

dinle sevgili'de gülfem karakterindeki hanım kızımız.
dinle sevgili dizinde daha ilk bölümden babasının "evin manikürcüsü" ile banyoda olan sıcak dakikalarına şahit olup delirmiş küçük hanımı canlandıran ki bu canlandırmak iki hareketten ibaret birincisi radyoda sevdiği çocuğu dinlerken kaşlarını hafif yukarı kaldırıp boynunu sağa doğru hafifçe eğip huzur dolu bir sırıtmayla durmak, ikincisi banyodaki sıcak saatlerin başrollerini ya da bu başrollerle bağlantılı diğer karakterleri örneğin kendi babasını, evin manikürcüsünü ya da evin manikürcüsünün kızını gördüğü anda gözlerini açıp ellerini hayalet görmüşçesine "gelmeee gelmeee" dermişçesine sallayıp bu hareketine çığlık maskesi şekilde açtığı ağzını da eklemek; hanım kızımızdır. gerçekten de dizinin en güzel yüzlü oyuncularından biridir.
Fox'un birbirinden yeteneksiz oyuncularindan biri.
tatlılığıyla yeteneği ters orantıdaki 92 doğumlu oyuncu.
(bkz: zeki ama çalışmıyor)
(bkz: miranda kerr) e benzetilir, şuan (bkz: karagül) adlı dizide bilmediğim bir karakteri canlandırmaktadır.
gretchen morgan'a çok benzettiğim aktris. o karakteri canlandıran oyuncu aklıma gelmedi
Miranda Kerr ve Mila Kunis e benzetilen fevkalade güzel türk kızı.

görsel
yeteneksiz bir oyuncu, ya kendini geliştirsin ya da gitsin başka bi iş yapsın bence zira Karagül dizisinde canlandırdığı Ada karakteriyle beni benden almakta kendileri...
Karagül'den bölüm başına 3 bin TL alırken yeni dizisi yalancı sevgilimden bölüm başı 30 bin TL alacakmış. fiyatını 10 kat arttırmış.

görsel
görsel
sakarlık bakımından ikizim olabilir.
Dünya standartlarında bir güzelliği olan kadın.
güzel değil diyeni allah çarpar.
güzelliğin suyunu çıkaran kadınlarımızdan biri. insan değil sanki. o kadar güzel ki mükemmel bir oyuncu olması imkansız zaten.
Kıza çok kötü diziler yazıyorlar ikidir. Gelsin ben ona iyisini yazayım.
Çok çık güzel . Mika kunis havasında tadında. Yeteneklide izledim ben birkaç performansını ama şanssız.
bu kadında koyversen kilo alacak bir tip var yanaklar falan dikkat etmeli. bence diyet yapıyor olmalı yanaklar hafif tombiş.
böyle bir şey, daha ne diyelim:
görsel
görsel
yüzü kadar memesi ve vajinasının da güzel olduğu düşünülen kadın

görsel

şu pozisyonda seks yapsa insan bu kadınla mutluluktan can verir.
Güzel olmak dışında pek yeteneği olmayan oyuncu.
fena;

görsel
çağatay ulusoy'la sevişirken hiç zorlanmamış zaten zorlanacak kadar ar olsa o sahnede oynamazdı.

http://www.milliyet.com.t...a-sevisme-magazin-2790640
the protector de tanıdım bu hatunu. çağatay ulusoy ile çömert sahneleri mevcut. izleyin derim.
Karagül ve. Meryem dizisinde oynadı evet.