bugün

entry'ler (32)

3 kasim 2007 fenerbahce besiktas maci

fenerbahçe min 6 sezondur kadiköy de beşiktaş ı yenemedigi gerçegini göz ardı etmemiz gereken maç. 2 takımda tamamen farklı pozisyonlarda şu aralar. fenerbahçe nin bu maçı kazanırsa, kazanacagı bir PSV Eindhoven maçıyla birlikte tarihinin en iyi sezonunu yaşama olasılıgı göz ardı edilemez. beşiktaş ise bu sezon sadece göte bala liverpool u yendi. bu maçı kaybederse inönü ye yine 7 bin kişi gidecek onlar da 'bari kümede kalın sayın başkanım' diye kargalar gibi çıgırcaklar. he ayrıca son 4 lig maçında fenerbahçe nin 2 galibiyeti ve 2 beraberlik vardır. süper kupa da da yendik galiba.. evet evet. ama yinede beşiktaş alır merak etmeyin.

edit: hadi kaybetmeyin de sildirmeyin şu entry i bana canlarım.

başlıkları alt alta okumak

ahmet turk (13) ...
hasta olmak ...

ötesi varsa beri gelin.

belki üstümüzden bir kuş geçer

hicbir yuz guzel degil senin yuzunden cümlesini nasıl isterseniz öyle anlamanızı saglayan şarkı. ucu açık hikaye bir nevi. nasıl olsa kaderini sen çizmezmisin hayatta dedirtir insana.*

başlıkları alt alta okumak

25 ekim 2007 fc bordeaux galatasaray maci (66) ...
seytanin fisildadiklari (2) ...

saw iv

trailer ı izledikten sonra gitmemeye karar verdigim film. bi de daha yeni başlıyo falan diyo. tırstım çok.

25 ekim 2007 fc bordeaux galatasaray maçı

ümit karan ın yerden kalkmadıgı maç olmuştur bu. ha normaldede böyle bu adam ama avrupadasın artık yemiyolar be ümit. valla..

döneceksin diye söz ver

yuksek sadakat grubunun ne kadar potansiyeli yüksek bi grup oldugunu gözler önüne seren şarkı.. şarkı degil adeta bir yansıma. insanın içinin dışa vurması, söylemek istediklerini söyleyemedigi anda yardıma koşar bu şarkı, sevindiginde hüzünlendirir, hüzünlendiginde daha da hüzünlendirir.* bir başkası için *

edit: amma çok hüzün demişim bunu dinleyesim geldi şimdi.

grupların bateristlerinin hep geri planda kalması

mike portnoyun * tanrı gibi sözlüge inmesini saglayan başlık.

ele inat

arada giren piyano kısmı gerçekten huzur veriyor. içeri koşup piyanoda çalmaya başladım, çalmayı bilmedigimi farkedince ters tepti. huzurum bozuldu.

liverpool fc

tarihi boyunca türkiye den galibiyetle dönememiş, yinede dünyanın en büyük kulüplerinden biri oldugu tartışmasız ingiliz temsilcisi. son olarak (bkz: 24 ekim 2007 besiktas liverpool maci)

emre tilev

bu maçtan sonra marsilya porto maçını izlememi engelleyen, spiker oldugu sanılan şahsiyet. adam inanılomaz bi skor var çok şaşırtıcı dedi. lan baktım 1-1. aferin emre dedim.

24 ekim 2007 beşiktaş liverpool maçı

bir fenerbahçeli olarak beşiktaş la gurur duydugum mücadele. hiç bi zaman avrupada gs yi bjk yi tutmadım. bundan sonra da tutacagımı pek sanmıyorum zaten de, bu takımı böyle yenmek bi övgüye hakketi.. şans diyenlere gülüyorum liverpoola karşı kıçınızdan bal damlasada karşınızdaki takım milan a karşı geriden gelip*, avrupanın en büyük kupasını almış takım. gerard var kuyt var he bide allahtan voronin var ne yeteneksiz bi herif lan bu böyle. yinede türk lerin gücünü şu günlerde, birbirimize muhtaç oldugumuz günlerde de gördük. büyük ülkeyiz vesselam. dün fenerbahçem 10 kişi psv yi evirdi bugün bjk liverpool u çevirdi yarın da ne kadar nefret beslesem de galatasaray da bordeaux ya çaksın şanlı bir şekilde avrupaya gösterelim kendimizi. ne mutlu türküm diyene

çıldırtan sorular

müdür müdür müdür? sorusu yeterince çılgındır.

bailar

ispanyolca dans etmek anlamına gelen fiil.

hüseyin fellah

ahmet mithat efendi nin en başarılı romanlarından biri.

mehmet aurelio nun milli takima cagrilmasi

mehmet aurelio lu alpet reklamını görünce daha da hoşuma giden olay. adama kırmızı beyaz da yakışıyo tam isabet.

fierce

abercrombie nin kalıcı erkek parfümü. ama kullanan bayan sayısı da çok fazladır. giydiginiz şeyi yıkasanız, 1 ayda anca geçer kokusu, çok hoştur, sürülesi.

aileye gelen bayram mesajini cevaplamak

babanın ve ya annenin üşengeçliginden ve teknolojiye uzaklıgından kaynaklanan durum. çocuga zarar verir, psikolojisini bozar, operatörler para kazanır, ailenin arkadaşları arasındaki sıcak dostluklar pekişir, operatörler biraz daha kazanır.. vs.

lamine diatta

servet çetinin senegalli versiyonu olan futbolcu..

pes 2008

demosunu indirip denedigim oyun. gayet kötü tamamiyle fifa nın aynısını yapmışlar. hiç hoşuma gitmedi. ama *