bugün

Adana Kozan'da herkes aşağıda diyebilirim.

Uygulama 7.7 Gaziantep diyor.
yaşadığım en büyük depremdi.

görsel
Arkadaşlar Türkiye genelinde şu an artçılar başlamış.. gazamız mübarek olsun.
geçmiş olsun!

Gaziantep, osmaniye, diyarbakır gibi illerde yoğun hissediliyor, ve insanları uykularından uyandırıyor. tedbirlerinizi alın, umarım biran önce sonlanır.
Kozan'da trafik kilitlendi.
Herkes nereye gidiyor bilmiyorum.
ne oluyorum olum ülkede. her yerde deprem oluyor, soğuktan titreyerek dışarı attık kendimizi. karşı bina komple yıkıldı millet ağlıyor.
çok uzun sürdü dışarı çıkıp arabaya bindim hala devam ediyordu.
firtinadan korkup urperdigini yazan insanlara simdi birde deprem olsa nasıl olur heheh diyen bir or.spu cocugu vardi burda bir iki saat önce. allah herkesin yardimcisi olsun ama o ahlaksız enkaz altinda kalmistir umarim.
Ben böyle bir şey görmedim. Yıkılan binalar var. istanbul depremini de yaşadım. Bu kadar değildi.
gecmis olsun arkadaslar. dogu haric galiba heryer sallandı. cok sukur erzurumdayiz.
Gecmis olsun herkese. Yikilan evleri gordukce dehset icinde izliyorum olan biteni. Umarim cabucak ulasirlar gocuk altindakilere.

Gorunen o ki 99 depreminden hicbir sekilde ders almamisiz...
Çok geçmiş olsun.Umarım ölü vs yoktur.Kısa sürede tüm yaralar satılır.iletişim için üç operatörün borç için kapattığı hatları acil açması lazım.Acil ihtiyacı olanlar yazabilirse bir yardım ağı inşa edebiliriz.
Tarihî bir felaket daha. Çok korkunç. Umarım çoluk çocuk ve tüm masumlar, iyiler hayatta kalır.
anasını sikeyim diyecek bir şey bulamıyorum..
Çok geçmiş olsun. Kış bir yandan deprem bir yandan.
Bana 5 dakika gibi geldi. Çok salladı.
insanlar canlarıyla uğraşıyor cebelleşiyor şu durumda bile etkileşim alanın Amk vicdanınız haysiyetiniz olsun biraz Amk çocukları.
4. seviye alarm ilan edildi deniyor.
elazığ, van, izmir'de oldu mu hatırlamıyorum.

eve döndük, hala artçılar devam ediyor.
Samsunda da hissedilmiş fakat biz uykuda hissetmedik , rabbim herkesin yardımcısı olsun bu soguk kış gününde. Çok geçmiş olsun .
bölgede arabası olmayan, camilere vb uzak olanlar ne yapıyor akıl verebilir misiniz?
yağmur var gidecek yer yok. güvenli alanları nasıl öğrenebiliriz?
Hava çok soğuk rabbim herkesin yardımcısı olsun. Keşke elimizden bişey gelse.
Allah büyüktür. Herkesin yardımcısı olsun! Bu zamanlarda birbirimize destek olmalı ve ağzımızı yüzümüzü bilerek konuşmalıyız. Afetler bir türlü bitmiyor. Yardım et ya rabbim! Kimseyi evsiz aşsız koyma!
çok Geçmiş olsun. Dua’larım sizinle
çok kötü her şey, çok geçmiş olsun herkese. anasını sikeyim böyle gecenin sabahını.
Allah'ım nasıl bir sabaha uyandık böyle. Çok geçmiş olsun. Allah herkesin yardımcısı olsun. istanbul'da sabaha nasıl bir kar yağışına uyanacağız diye dert ederken başımıza gelene bakın.
Rabbim bu depremi yaşayan herkese yardım etsin! Henüz haberleri açabildim. Ne kadar çok bina yıkılmış. Umarım enkaz altındakilere sağ salim ulaşabilirler.