bugün

entry'ler (63)

ankara daki buluşma yerleri

Kugulu park (bkz: bildigim tek yer orası Çünkü)

sevgiliyle ilk yemek

Yemeğin hic bir öneminin olmadıgı bir yemektir, yani o an tezekte koysalar önüne sana amber gibi kokar

bud light

an itibariyle iÇmekte oldugum ve gayet de başarılı bulduğum dahası amerika'da en fazla iÇilen ki bizzat gördüm, az kalorili ve amerika'da 3 dolar, tr de ise 10 lira olan bira cesididir.

şort giyip ahlaktan bahseden kadın

Bazilarinin Cuma namazı alışkanlığından farksizdir~ ~

türkiye deki en iyi otobüs terminali

Tartışmasız Pamukkale Turizm (bkz: Denizli)

şort giyip ahlaktan bahseden kadın

Aaa ülkemde ki herkes ahlaksız o zaman , ahlaksız ülke cok ayıp !!!! Sacmalamayin Allah askına şortta isterse hic bir sey girmez ahlak konusundada doktora yaparmi yapar artık asın bunları! Namus kafadadir ha kafan yoksa o ayrı

viski içen zengin gülüşü

(bkz: bilal inci)

minibüsten inmek için müsait yerde diyen yolcu

kaptan, yol ağzında ineyim diyen versionu da vardır

en ideal kadın boyu

yanlış anlama ama direk 173

sen bilirsin deyip ardından fikrini söyleyen insan

senbilirsim ama aslında...

atatürk ü savununca kötü oylanmak

şiddetle fem yurdu ögrencileri. (bkz: atatürk tek başına mı kurtarmış vatanı)
ayıptır beyler

1 70 m den uzun kadınların tiksindirici olması

(bkz: bulup da bunamak)

gönülsüz sikişten hayırsız çocuk dogar

hem mecaz hem de gerçek anlamıyla dopdogru bir söz *

her medile selpak her pede orkid diyenler

bu tür kişiler tipik genelleyici olan insanlardır.bu genellemenin hastalık boyutu ise, şorta pantalon,tişörte kazak diyen kişilerdir.

ali özgüven

ikü de dersime giren çok kibar çok efendi ,mütevaziliğiyle tanınan saygıdeğer hocamdır.Sınavları gayet kolaydır ve kolay olmasına rağmen sınavdan kötü notta alsan seni geçirmek için elinden geleni yapan bir hocamdır.Hatta sınavı kötü geçen ögrenciler için tekrar sınavı bile yapabiliyor.nihayetinde ögrenciler yine o dersten kalıyorsa,artık sorunu şahısta aramak gerekir.

bülent tahiroğlu

kendisi şuan Roma Hukuku dersimize girmekte olan hocamdır.Çok ayrı bir karizması vardır, o arkaya taranmış uzun saçları her sabah yapılıp öyle gelinir.Türkiye'nin ender hocalarından biridir,bir çok üniversite Bülent Hocamızın kitabını işlemektedir,kendisi şuan istanbul Kültür Üniversitesinde Roma Hukuku derslerine girmektedir.

turhan esener

benim istanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakultesinde Hukuka Giriş dersimize giren çokk şirin çok şeker saygılı hocamızdır.notları kıttır.90 beklerken 50 geldiğine hiç şaşırmamalısınız.her ders sonunda çantasını sevidigi ögrencilerine taşıtır.Saygı değer hocama buradan selamlarrr

iğrenç espriler

pijama giymiş eşeğe ne denir ?
-ii geceler *

barack obama

(bkz: usame bin ladin)e çok fazla benzeyen,hatta o videoyuda izledikten sonra neden olmasın dediğim abd başkanı

ebru şam

o kadar güzel olduguna katılmadıgım.her lisede hemen hemen her sınıfta bulunan orta ayarlı güzelliğe sahip kişidir.şahsen ben hiç begenmiyorum.