bugün

entry'ler (40)

fransızca şarkılar

Louane - Avenir

Şiddetle tavsiye edilir. Dinleyin mutlaka

fransızca şarkılar

indila'nın tüm parçaları, Louane'nin de bazı parçaları... insana pozitif enerji verirler.

gümüldür askeri kampı

Bir zamanlar tatil amacıyla gittiğimiz kamp. Babam astsubaydı. Sağ olsun, gezdim gördüm. Yürünecek yerler, altından fıstık toplanan çam ağaçları, gün batımının izlendiği plajlar... miss... Cennetin izmir'e düşen bir parçasıdır adeta.

insanların ortak özellikleri

Arada sırada insan olduklarını unutmalarıdır. Unutmayan varsa da mutlaka en az bir kez unutacaktır.

onedio com

Henüz diğer siteler gibi çekiciliğini kaybetmemiş site. Kaybetmesini de istiyorduk sanki...

Not: Testleri de oldukça ilginç fakat, nadiren güncelleniyor.

daha maden işletemeyip nükleer tesis açan ülke

Nükleer santrali çay ocağı sanan ülkedir.

sozlukte survivora ilgi olmamasi

Survivor'a sadece hak ettiği değerin verilmesidir. Hak ettiği değer de budur.

sözlükteki at kokusu

dillendirilmeden önce aklıma gelmeyen koku...

(bkz: ibretlik tespitler)

çarpışmaya hazır olun diyen pilot

Betin benzin atmasına sebep olur. çarpışmaya saniyeler kala bir anda uçağın burnunu kaldırması falan böyle... Korkunç.

akkuyu nükleer santrali

Türkiye enerji konusundaki dışa bağımlılığını kaybedecek fakat, altımızdaki bor madenini bile kullanamadığımız halde uranyumu nereden ve nasıl temin edebiliriz düşündünüz mü hiç? Artık bize nasıl kazık atarlar bilmiyorum.

Bir de, madem nükleer santral yapacaksın, uygun bir yer seçmek zorundasın. Hangi kafayla bu santral fay hattının üzerine yapılır anlamış değilim. Her hangi bir deprem anında al sana Melt Down... Ayrıca nükleer santral, kısmen de olsa kesinlikle temiz bir enerji kaynağı değildir. Patlamanın yanı sıra, her gün yaşanabilecek olan rutin radyasyon sızıntıları, doğada kirliliğe sebep olur. Santralin bulunduğu bölgede kanserin artması da cabasıdır.

Beklenmedik bir anda atom bombasına dönüşecek olan bu santralin Türkiye için hiçbir faydası olmayacaktır. Dilerim ki uranyum bulamazlar, o santral de çalışmaz!

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

Benim için ''miserable'' kelimesidir. Daha ekleyecek olursam;

(bkz: Congratulations)
(bkz: Opportunity)
(bkz: Competition)

köpek bakımı

Biraz zahmetlidir. Sorumluluk gerekir. Bakamayacaksanız daha iyi bir karar verin. Zira iki hafta bile dayanamazsanız eğer, köpeği emanet edecek birini de kolay kolay bulamazsınız.

lan kelimesinin cekiciligi

Kadınların ''len'' demesi daha bir çekicidir bence.

ben inmyopinion sorularınızı yanıtlıyorum

Sana bomba gibi bir sorum var. Sorayım mı?
ikinci cümleyi oku.

yaran başlıklar

(bkz: indila sokakta uyurken bulunsa yapılacaklar)

biraz sapık biliyorum ama...

indila sokakta uyurken bulunsa yapılacaklar

Karşısına geçer uyanana kadar onu beklerim. Umarım murpy adındaki ingiliz Golden'ımı çok çekici bulacaktır. Sonra imza alır, bir de selfie çekinirim.

stephen king

''Gece Yarısını Dört Geçe'' adlı eseri, dört farklı korku hikayesinden oluşuyor; ilk hikayenin adı ''Umacılar'', Son hikayesinin adı da ''Güneş Köpeği''. Bu iki hikayeyi okuduktan sonra yazarın hayal gücüne hayran kaldım. Oldukça etkileyici ve sürükleyiciydi.

türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular

''ey güzel Allah'ım, madem alacaktın o zaman niye verdin?''

dünyada sadece türklerin yaptığı seyler

Ayranı çatalla karıştırmak. Yalnız olmadığımı öğrenirsem sevinirim. Biz mi tuhafız yoksa? Nereden geliyor o çatallar?

aptal diziler

(bkz: O Hayat Benim)

Couch Potato'ların çok izlediği dizi. Lan bir tuvalete git, kalk, gezin, çay demle, bulmaca çöz...