bugün

Ezgi asaroğlunun iskelet gibi olduğu dizi, Keremcem'in ön planda olcağı benziyor ve Yeşim Ceren Bozoğluna'da rol yakışmadı demeden duramıcağım ama, gelişmeleri de fan sitesinden takip edebilirsiniz. http://www.ohayatbenim.org/
ezgi asaroğlu, ceren moray ve keremcem'in başrollerde olduğu kuzey güney'in kızlı versiyonu fox dizisi. fragmandan anlaşılan yine biri var ve kardeşler onun için kavga ediyor. buna göre piç kardeş kuzey'i ceren moray, naif oğlan güney'i ezgi asaroğlu, istenileni de keremcem oynuyor.
ezgi asaroğlunun çarpık bacaklarını, bakımsız ellerini...işler güçlerdeki rolünün etkisenden kurtulamamış olan ceren moray ın çirkin çenesini gözümüze, gözümüze sokuşturduğu über dizi. bi de dizide baba rolünü oynayan(ilyas) var eski ali samiyen stadı arkasında ki figüran kahvesinde bu amcadan çok daha yetenekli kişiler var... yazık.
babamın dizi aşkı sebebiyeti ile maruz kaldığım dizi.

eyvallah ezgi güzel kızda bu ne ya, artık tutan dizilerde yada iyi yapımlarda bilinen birşey var ki izleyicinin bir diziyi çok sevebilmesi için oyuncularının karekterlerini benimsemeleri ve oynarken o karekteri izleyiciye inandırması gerekiyor gibi geliyor bana artık.

buna sebep kötü diyaloglar ve hikayeye oyuncuların kendilerini verememesi sanırım normal karşılanacak şey.

neresinden tutarsan tut kötü bir yapım.
bu diziyi tek başına yeşim ceren bozoğlu bile götürebilir. Hikaye değişik değil. Ama oyuncularda iş var gibi gibi.
dram dizisi ama bizim aile gülmek için seyrediyor nefret etmemiz gereken karakterlerin hepsine bayılıyoruz.kafa dağıtıp gülüyoruz bu diziye komedi diye çekilen diziler bu kadar güldürmüyor bizi her hafta zevkle takip ediyoruz iyi ki var bu dizi.teşekkür ediyorum yapanlara.
Saçmalıkta sınır tanımayan dizi. 5 saat falan sürüyor galiba. Bitmedi amk.
klasik konusu ile ortalama türk seyircisine hitap eden, aile içinde zoraki kaldığımızdan izlenmek zorunda bırakılan dizi.
1-)kötü karakter üzerine kurulu senaryo ile devam ediyor.
2-)hep son dakikada olayların gerçek yüzünün ortaya çıkması engellenmesi seyircide bıkkınlık, kabullenmişlik havası veriyor.
cep telefonu denen bir olay var. telefon etmek varken ofise gitmeye kalkmak ve yolda kaza geçirmek, sonrasında yine hastanede olayları tam anlatacakken içeride sadece kötü karakterin olması ve sonrasında ölüm,
adli tıpta rüşvetin kabul edilmesi ve dna testinin isteğe uygun halledilmesi,
otelde baskın yiyecekken son anda işten sıyrılması,
gibi zorlama son dakika olaylar örnek gösterilebilir.

bu şekilde devam ederse seneyi göremez. ancak ana senaryo ezgi asaroğluna döner ve biraz daha pozitif, iç açıcı veya intikam üzerinden işlenirse belki.
Turunu anlayamadigim dizi. ilk bolumunde, adami oldurup, evlerinin bahcesine gomduler. Polisiye, macera, komedi ? Hic biri degil! Dram dizisi. Senarist kafayi yemis olmali.
yeşim ceren bozoğlu'nun karakter oyunculuğunda aştıgı dizi. ama senaryo klişe ve dizi kötü. sadece yeşim ceren bozoğlu'na hayranlığim sebebiyle gece yayinlanan tekrarlarına denk geldim mi mutlaka izliyorum.
O Hayat Benim 15.Bölüm Fragmanı ile FOX TV Ekranlarında 8 Haziran Pazar günü izleyiciler ile buluşacaktır. Herkese şimdiden iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz. Kaynak: http://www.dizibolumfragm...im-15-bolum-fragmani.html
kurt seyit ve şura'dan güzel olan dizi.
Pastel yapım, fox tv dizisi...
hoş, naif çerezlik bir diziyken senaristlerin dayanamayıp iyice drama bağlaması sonucu bu haftaki bölümünde yaprak dökümü vari klişesiyle nezdimde diziler çöplüğünde yerini almış dizidir. Arkadaş bi diziyi de başladığınız gibi bitirin yahu.
fox ekranlarında ilk bölümlerinden itibaren yayınlanmaya başlanan dizi.

olum çok duygusal dizi bu.babalarına çok acıyorum özellikle.
efsunla anneside on numara rol yapıyo.
efsun şimdi iyi hoşta ilerleyen bölümlerde saçlar boyanıyo falan kezbanımsı bir şey oluyo.

ahaha hızımı alamadım dahada yazardım ama yeter.*
saftirik masum hanım kız, mahalle yosması fettan bir dilber, genç yakışıklı ve o biçim bir şirket avukatı, köylü garısı, karısına söz geçiremeyen pısırık gariban bir koca, her yerinden ilke ve naiflik akan sürpriz baba, suratsız ve her daim kötü görümce modeline uyan evin hanımefendileri, ne oluyo ne dönüyo diye merak eden hizmetçiler, gecekondular, köşkler, yokuşlar, bebek sahilleri, yıllarca saklanan sırlar, buz tutmuş intikam planları amk dizisi bağımlılık yapıyo lan izlemeyin. vikings, the walking dead yetiş lan çabuk...
bu hayatta senin. hadi güzel güzel oynayın şimdi.
Ne zaman izlesem beni sinir eden mal dizi.
Efsunun annesi ne pislik ya hey allam sinirlerimi bozuyo kapatıyorum tv yi.
efsun karakterinin saç rengini tokatlamak istediğim dizi.
Senaryo kopuk mu bana mı oyle geldı anlayamadım..
iZLERKEN SiNiRLERi YiPRATAN DiZi !!!

O SARi SACLi VAROŞU BURDAN YERE YATiRiP TOKATLAMAK iSTiYORUM !!!

BAHAR SENiN DE AGiNA TUKUREYiM, MiY MiY iYi SOVUYORUM SANA BiLESiN..
izlerken sinirleri yipratan.
anlamadigim bahar'a efsun ve anasi nicin uzuluyor.

bir insan hem iyi hem kotu olamaz haci.
insanı kanser yapan türden bir dizidir, yaprak dökümünden daha beterdir.
Gidiyorum geliyorum hala aynı değişen bişiy de yok hani bi ali Cengizlik olur bu tarz dizilerde yok tek starı başka birinin yerine geçmek bu dizinin .
Tv seyretmem ama 3 5 gözüm alıyor isimleri de bilmiyorum ama çok basit olunca bi de şimdi kerem Cem de vardır es geçmek olmaz neyse öyle bi dizi.
En çok da su geniş ailede oynayan oynak bi dudus diyen kadını beğeniyorum artık iyice cacorana bağladı.