bugün

kutsal damacana'da rol almış bkm oyuncusu. bir demet tiyatro'da müşaade hanım'ın yardımcısı rolündeydi bu kız.
çok güzel hareketler bunlar'da rol alan bkm mutfak oyuncusu.1982 doğumludur.
(bkz: yetenek patlaması)
her rolun hakkindan gelebilen yetenekli oyuncu.
Suudi Arabistan'da doğmuş; Ortaöğrenimini Arkansas Lake Side High School okulunda yapmıştır.Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuş ve sonrasında BKM'ye katılmıştır.
(bkz: deli oyuncu)
hem güzel bir kız hemde iyi bir oyuncudur.

aşığımdır, bakmaya doyamam. öyle bir şey yani.
sanırım ilk defa ekranlardan gördüğüm birine aşık olma sebebimdir. baktıkça daha fazla bakma, dinledikçe daha fazla dinleme ihtiyacı hissettiren bayandır bana...

tamam, bir yerde aşkım imkansız ama büşra... büşra nasıl olur ya? nasıl olur da murat eken gibi bir vakitler karşı cinsin casusları adında bir rezalete imza atmış, türkiye'de görülmemiş bir saçmalık unsuru yaratmış o adamla beraber olursun?

her neyse, kalbim seni unutmaz ve bu da böyle bir yazımdır. eğer sözlük okuyorsan, bu yazdıklarımı gün olur da görürsen seni seven bir beden var. kendine iyi bak...
*
vay anasını sayın seyirciler... yeni bir yıldız doğmuş parlamış ve biz de izliyoruz. umarım yüzü hep tiyatroda ve sinemada olur.

birazdan biraz daha fazla güzel olsaydı yeni türkan derdim.
(bkz: böşra)
murat eken'ın inceden yazılma durumu var mı merak edilen bkm mutfak oyuncusu. * * daha önce açıklaması yapılmış; birliktelermiş.
çok başarılı bir oyuncu olmakla birlikte bkm mutfak ekibinden murat ekeninde sevgilisidir.
hangi rol olursa olsun, en iyi şekide oynayan çok güzel hareketler bunlar'ın gurur ve neşe kaynaklarından yalnızca biridir...
bkm ekibinin tartışmasız en yetenekli ismidir. doğal güzelliği, bal gözleri, daha önce nerelerdeydin denesi yeteneği ve inanılmaz sahne ışığıyla daha çok uzun yıllar izleyeceğimiz, hatta ilerde türkiyenin en iyi kadın komedyeni olmaya şimdiden kuvvetli bi aday olan oyuncudur. kutsal damacana filmini saymazsak,27 kasım da neşeli hayat filmiyle ilk kez ciddi ciddi izleyebilicez kendisini sinemada.
kendisi türkiye'nin en son bayan komedyenidir. oynadığı her rolün üstesinden başarıyla gelebilen, sempatik ve güzel olan büşra'yı daha uzun yıllar sahnelerde göreceğimizden emin olabiliriz.
En son neşeli hayat filminde oynamış genç bkm oyuncusu
abartıyor olabilirim ama sözlük dünya çapında bir oyuncu geliyor sanki.
çok güzel hareketler bunlar ı izlemek icin sebep sayılabilir.ya da tersi;büşra pekin'i izlemek icin çghb iyi bir sebep sayılabilir.
türkiye de kadın komedyen yoktur diyenlere kapak olacak, yetenekli, güzel, tatlı insandır kendisi.
siyad ödül gecesinde en iyi yardımcı kadın oyuncu seçilerek yavaş yavaş ben de varım demeye başlamıştır.
allah için güzel kadın. iyi de oynuyor. bkm mutfak ekibinden ayrılabilirse kendine büyük bir iyilik eder.

belki de köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme meselesi var.
suudi arabistan lı oyuncudur.
yetenek sizsiniz yüzünden izleyemediğim çok güzel hareketler bunların çok güzel oyuncusu.
neşeli hayat filmindeki performansıyla en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında `sadri alışık ödülü kazanmıştır.

yazarın haykırışı:ne eksiledin lan?! jüri üyelerinden biri ben miydim?! ben mi verdim ödülü?!
biraz balık etlide olsa güzel bir tiyatro oyuncusudur.
belden yukarısının tersine, inanılmaz güzellikte bacaklara sahiptir.
kilo vermesi gereken oyuncu.