bugün

entry'ler (20)

hadise yi beğenmeyen erkek

penis gözüyle bakmayan erkektir kendileri.

yaşadığımız yerlerin güzellikleri

pek bir güzelliği yok, belki ben olabilirim. Bir de sabahıma eşlik eden ağaçlar ve kuş sesleri.

uyanır uyanmaz akla gelenler

gün boyu haşır neşir olunacak ders yığını.

geceye bir söz bırak

yaşamak şakaya gelmez, büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın, yaşamın ötesinde ve dışında hiçbir şey beklemeden...

parayı bulunca yapılacaklar

dünyayı gezmek.

duyumlarıma göre birtakım instagram fenomeni bunu parasız yapıyormuş, yolu otostop ile hallediyorlarmış.. karınlarını doyurmuyorlarmış, herhalde gitmeden midelerini satmışlar. Gittikleri yerlerde suya yakın ağaç kovuklarında konaklıyorlarmış falan filan. Ben hala parayı bulmayı bekliyorum deliyim sanırım ya da onlar çok akıllılar ehehe

dış güzelliğin daha önemli olduğu gerçeği

öyle bir şey yoktur ve hiç olmamıştır, dış güzellik dudağını aralayıp iki kelimeyi dışarı akıtana kadardır.

nasıl hissediyorsun

ait olduğum gezegenden yanlışlıkla dünyaya düşmüş de çıkış yolunu bulamamış gibiyim.

sabah ezanı huzuru

ilginçtir. Yirmi iki senedir şu ülkedeyim alışamadığım şeylerden biridir sabah ezanı, özellikle sevdiğim bir müziğe dalmışken kulaklığın ardından gelip korkuttuğunda ürkütücü olabiliyor.

Gece çok kirli olaylara tanıklık etmiştir şimdiye kadar. Sabah ezanı gecenin sessiz pisliği üzerine gürültüyle okunduğundan olsa gerek bana hep dünyanın pisliğini gürültülü bir ibadetle kapatmaya çalışan bir şeymiş gibi gelir, hiç haz etmem.

akrep kadını

kadın dediğindir, kadının dibidir...kadın gibi kadındır.

1 65 boyla güzellik yarışmasına katılan kız

biz size gören olduğunda tekrar döneceğiz...

at eti

yemek için: yolun üzerindeki BiM'e uğrayınız.

kızların erkeklerden daha çok artı oy alması

çaylaklar bilmez. Şaka şaka abazalar her yerdeler efenim.

dırdır yapan hatun

sevdiği adamın yanındadır, çenesi düşmüştür.

sabahı gören tayfa

geceyi gören tayfadır o aslında.

dikkat: 32 karakteriniz kaldı.

gecenin şarkısı

alev alev yanıyorum, buzlarım çözülüyor aşka..

güzel gözlü kadın

biri bana mı seslendi?

gözleri benimkilere benzeyen kadındır ama önce bakışları benzeyecek.

not: aslan burcu değilim, gözlerim güzel.

gecenin şiiri

...öyle yıkma kendini
öyle mahzun, öyle garip.

bir şarkı sözü paylaş

Bir gün batımıyım güneyde.
Bir akşam vaktiyim...
Ucuz bir şarabın şişeyim
Denizde...
Yüzüyorum, yüzüyor muyum?

kadında güzellik aramayan erkek

Uyuşan iki adet beyin? Ya da bir miktar parası olan Bülent Ersoy?

Yok bunlar değilse, geceleri yatarken Barbara-manken olan-hayalleri kurmayı bırakıp dengine yönelen erkektir. Bkz: farkındalığı yüksek erkek

mesaja geç cevap yazınca açıklama yapan insan

senden de aynı hareketi bekleyen insandır, açıklama yapmayı zulüm görenler için ( bkz : ben) anlaşması zor insandır.