bugün

entry'ler (9)

götünü kaldırıp güneş tutulmasını izlemeyen yazar

20 yıldır yaşıyorum ve bunca yıldır bu ve bunun gibi şeyler hiç ilgimi çekmedi. Acaba bende mi bir sorun var?

galatasarayın uefa kupası var

Sanırım hayatım boyunca duyduğum en çok söz budur. Ne yazık ki Türk futbol kulupleri daha iyisini yapamıyor yazık.

bakire olmayan kadınla evlenmenin avantajları

Dog days of kardeş son bir kaç ne bir kaç günü hayatımda bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum yaa lan sana ne desem bilemedim ki güzelliği ve çekiciliği onaylanmış eşinle mutluluklar

NOT:Eğer benim tarafımdan onaylanmışsa inan anlarsın...

20 mart 2015 parçalı güneş tutulması

Zerre ilgimi çekmeyen olaydır. Her şeyi denedim ilgileniyormuş gibi yaptım ama yok yani yok yani ilgilendirmiyor.

ygs 1ncisinin şahane esprisi

Baya da kıskananı varmış çocuğun be sanırsınız kendilerinin her yaptıkları espri efsane oluyor insanlar genelde kendi başaramadıklarını başaran insanları küçük görmeye onları aşağılamaya çalışmaya bayılırlar yazık...

kürtlerin uçak üretmesi

Başlığa bak bee buram buram ırkçılık kokuyor aşmış özgürlükçü aydın yazarlarımız nasıl böyle bir yobazlık gericilik yapabildi aklım sırrım ermiyor e tabi inançlı insanlarla uğraşmaktan daha önemli ne olabilir ki.

sevgilinin bakire olmadığını söylediği an

Gördüğüm kadarıyla mezhebi baya geniş yazar arkadaşlar varmış maşallah bayada güzel kıvırıyorlar. Büyük konuşmamak gerek ama asla böyle bir şeyi kabul etmem ;) ben bakirim ve evlendiğim güne kadar da öyle kalmayı hedefliyorum umarım evleniceğim insanda bakir olur zira pompalanmış başka erkek tarafından kedi gibi inletilmiş kızları almak isteyen alsın ;) ayrıca madem yobaz değil özgürlükçüsünüz benimde bu görüşüme sike sike saygı duyucaksın kardeş yobaz gerici gibi lafları kendine.

cuma namazına gitmeyen erkek

Toplamda 3 kez gitmediği takdirde kalbinin mühürleniceğini bilmesinde fayda hoş zaten büyük bir ihtimallede herhangi bir inancıda yoktur.

amerika karşıtları

Raynor adındaki arkdaşa vay amk senin yaşadığın kafayı yaşamak için ben 150 tl'ye yakın para ödüyorum sen bedavadan bu kafayı nasıl yaşıyorsun lütfen banada öğret(içimdeki küfür etme isteğini nasıl bastırıyorum bir bilseniz)