bugün

Lan kes be öf. Siz o kupayı alırken tüm türkiye sizi destekliyordu, hatta futbolla ilgisi olmayan bile arkanizdaydi ama siz diger takimlari desteklemediniz. Ne destegi, köstegin köstegi oldunuz.
(bkz: tekrarlanmayan başarı tesadüftür)*
galatasaray a fransız dölü diyen orospu çocuklarına dert olmuş söylem.

oysa senin fransız dölü dediğin takım çanakkale savaşında en çok şehit veren futbol kulubü.
benim de pipim var diye karşılık gösterme isteği yaratan kupadır.
ne kupaymış arkadaş, yüzyıl geçse lafı bitmeyecek.
Sanırım hayatım boyunca duyduğum en çok söz budur. Ne yazık ki Türk futbol kulupleri daha iyisini yapamıyor yazık.
eskisehirspor maçından sonra bile hala kullanılan savunma cümlesi.
Türkiye'de doğru olandır. Adamların hem UEFA hem süper kupası var. Çok ezik gördüm ama bu Beşiktaşlılar kadarını görmedim. Tiner etkisi galiba. Evet.
Galatasarayın UEFA kupasını aldığı seneyi hatta ek olarak bir önceki ve bir sonraki seneyi komple silsen hala açık ara Türkiyenin Avrupa'daki en başarılı futbol takımıdır. Bilgi.
gerçek olan durumdur. tinerciler çeyrek finale kalınca kupa veriyorlar sanıyordu galiba. evet.
Evet, başkalarının çeyrek finale çıkıp başarı olarak gösterildiği kupa bizim müzemizde. Kudurun aq
http://www.uludagsozluk.com/e/36412897/
galatasaray'da forvetler dışında kim fetocuydu ?
hagi, popescu,ergün,okan,suat,ümit,hasan,capone,fatih,bülent,taffarel falan da mı fetocuydu ?
bir açıkla bakalım.

onu geçtim.
89-95 arasında 4 şampiyonluk kazanan takım vardı.
o takımda, seba'dan sonra en ön planda olan kimdi ?
bizzat ihsan kalkavan'dı.
peki nerede kendisi ?
neyden aranıyor ?
feto'dan aranıyor ve yurtdışında.

o zaman ihsan kalkavan fetocuysa; metin tekin,rıza çalımbay,ali gültiken,süleyman seba*,gordon milne falan da fetocu. *
ne saçma mantık ya !

beşiktaş'a yakışır davranın ya !