bugün

entry'ler (146)

hiçbir kadınla ilişkiye girmemiş kadın

doğasını kabullenmiş kadındır.

sevgilisine 20 bin dolarlık çanta almayan erkek

bu kadar adilik olmaz yani. insan 20 bin dolarcık verip sevgilim dediği o kızcağıza bir çanta almazmı. bu kadar da mı parası yok. yuh olsun, hatta yuhlar olsun.

gülen her kadın güzeldir

Her bakımlı insan güzeldir. Erkek veya kadın fark etmez. iki cins de güldüğünde güzel görünür. Kadının gülüşü erkeğe hoş gelir, çünkü orada bir mesaj algılarlar.

hac kurası sonrası ağlayan dingil

kaderine razı olmamak tır. neden gitmediğine pek takmazda, gidemeyeceğine takmış bir fanidir. italya da bir alternatiftir ama ne yazık ki kutsal topraklar saudiarabistan da dır.

2 gündür hilal cebeci muhabbeti yapan sözlükçüler

esasen hilal cebeci twitter de bir boşluğu doldurdu ve erol köse ile aynı kulvarda koşuyorlar.
Hilal erol dan daha avantajlı ve kadınlık silahını da gayet güzel kullanıyor. Hafif bir erotizm işin içine heyecan katıyor. bir haftada 61.000 takipçi edinmek herkesin harcı değil. hilal in twitter de olmasından herkes memnun.
Eleştirenler daha çok kadınlar cephesinden. hilal in bel altı vurduğunu düşünüyorlar. fırsatları olsa çok kadının popüler olmak için yürümek istediği yol, ama mahalle baskısı engel oluyor. hilal de mahalle baskısı yok. o zaten kameralar karşısında yıllarını geçirmiş bir tecrübe. artı hanesi de kabarık. dolayı sile malı çok güzel götürüyor.

yeni gemiciklerin yola çıkması

gemicik nedirki, rte ve çevresi türkiye yi götürüyor. daha ne olsun.

türbanın da islam ın bir şartı olduğu gerçeği

türban islamın değil ama araplaşmanın şartıdır.
Benim annem tüm hayatı boyunca namaz kıldı, oruç tuttu, örtüsünü örttü. geri zekalılara göre müslüman değilmiydi. Müslüman olmak için illada türban örtüp göbeğini açıktamı bırkmalıydı.

içki içerken üzerine yıldırım düşen ibretlik adam

Çok ibretlik bir durumdur. Bundan sonra metal bardakla değil, cam bardakla rakıyı içmem gerektiğini öğreten bir olaydır. Çok etkilendim.

kızların masturbasyon yaparken kullandığı aletler

Hayalleri ve parmakları.

sevgiliyle ortak facebook hesabı açmak

Çok gereksiz bir davranış biçimidir. Şizofrenik ve hatta mozahist çizgiler taşımaktadır.

Kişiler internet ortamında, sanal bir dünyada özgürlüklerini dilediklerince yaşayabilecek fırsatları varken, kendilerini isteyerek esarete mahkûm etmeleri bence psikoloji biliminin üzerinde çok kafa patlatması gereken bir durumdur.

Altından Facekolajik, bookoloji gibi yeni yeni bilim dallarının oluşması bile olasıdır.

ibadet etmediği halde aşure yapıp dağıtan müslüman

aşure yapmak için illada ibadet etmek şart değildir. ibadet edenin aşuresi değil, becerikli olanın aşuresi lezzetli olur.

ilk aşk

bana dudaklarını uzatma dediğim,

verirsen bana kalbini ver.

ilk aşk

var mıydı, yok muydu, oldu muydu, gerçek miydi, nasıl dı, olabilir miydi, neden di, ney di, yoksa, hani o dere kenarında ağladığım mıydı? bilemedim. içimin sızıntısı daha geçmedi, geçerse anlatalım.

kız kıza içelim diyen arkadaş

sonu çok eğlenceli olabilecek bir tekliftir. kız kıza içilecek gecenin sonunda muhakkakki unutulmayacak ergumanlar oluşacaktır. bu da o geceyi kıymetli kılar.

arzularım kabardı, kızlar bu cumartesi akşamı kız kıza içelimmi diyesim var, ne dersiniz?

bir kızı yatağa atabilme teknikleri

kız dediğin istemesse katiyyen vermez. orospuysa o başka, onuda ille yatağa götürmek şart değildir, ayakta da verir. sen paradan haber ver.

(bkz: parayı veren düdüğü çalar)

sadece türkiye de görülen olaylar

assiktirin ulan hıyaraağasılar demek.

nur cemaati kamyon arkası sözleri

asfalt şükretti be.

nur cemaati kamyon arkası sözleri

besmeleyle oturdum nazara, fatihayla giderim mezara.

kaçak sigara

onu dene bunu dene, ucuz sigara tamamda, her şey düşünülüyor.

yok orda ucuz yok burada pahalı, içinde saman var bilmem ne var, ama biriside demiyorki, arkadaş içme şu mereti, pahalıysa bırak. seni zorlayanmı var. hem sıhhatin için iyi, hem kesen için.

hepimiz içtik hemde nasıl. her gün üç paket marlbora içerdim, oniki senedir içmiyorum. ölmedimde, hala yaşıyorum vede çok iyiyim.

kanser oldum doktorun ilk sorusu, sigara içiyormusun oldu.? hayır dedim. cevabı hastalığının yarısını hallettik dedi. atlattım. ucuzu falan boş verin siz sigarayı bırakmaya bakın.

muammer kaddafi

sonunu merakla beklediğim, libyanın diktatör fosili.