bugün

entry'ler (24)

iz bırakan ergen cümleleri

"ver deyom vermeyo bu iş olmaz deyo"

Can Yücel

vermek istediğim mesaj anlaşılmıştır umarım.

sözlük yazarlarının lisede aldığı en düşük not

matematikten 02 almıştım

mor renkli dandik galatasaray forması

salı pazarından alınmış formadır.üstelik başka renginden kalmadığı için mor olanı alınmıştır.

(bkz: parasızlığın gözü kör olsun)

o kadar dogal o kadar masumsun ki

(bkz: adriana lima)

haldun üstünel

fenerbahçenin 10 dakika baş başa konuşupta anlaştığı adamları bir çağrı atarak kafaya alabilecek yapıya sahiptir.türk basınını g.t etmesiyle ünlüdür.

ilker yasin

türkiye danimarka maçında henüz maçın bitmesine varken kazandığımızı ilan etmiştir ve son dakikada elle bir gol atmışlardır durum 2-2 olmuştur.O skor sonucu çok önemli iki puan kaybederek 2006 dünya kupasına veda ettik.
ayrıca manchester chelsea finalinde penaltıyı kullanmaya gelen carrick'e carragher demesi beni güldürmüştür...

chelsea barcelona

son olarak dün akşam oynanan ve camp nouda 0-0 biten müthiş maçtır.rövanşı alan kanımca kupayıda alacaktır.artık bu ikisi avrupa da derbi yaratmıştır adeta...

real madrid

galatasarayın şampiyonlar ligindeki tek çeyrek final maçında sami yende 2-0 dan 3-2 yaparak gönülleri fethetmesidir.fakat rövanşı hatırlamaya gerek yok.

şu anda bizi 70 milyon izliyor

kanal 13 te bile sürekli söylenen bir sözdür.her programı 70 milyon izliyorsa türkiyenin nufüsü çine eşit.

leo franco

Geleceğini okuduğumda kendisini bir şey sandığım ve ispanyol google da arama yapıp kendisini araştırdım.bir site galatasarayda olduğunu yazmış ve aşağıdaki yorum şu şekildedir:
Gracias turcos por llevaros al portero que las 3 ultimas temporadas mas daño ha hecho a los atleticos, daño, daño y mas daño al equipo. Gracias por irte a la pasion turca, lo siento por ellos

yani;
Bizm için müthiş bir haber.3 yıldır onun sayesinde aptalca goller yiyoruz.Bizim için süper ama türkler için çok üzgünüm..

19 nisan 2009 ibb spor galatasaray maçı

nondanın bu sezonki en iyi hareketi olarak varsaydığım maçtır.ve sayesinde maçı kazandığımıza da söyleyebiliriz.
Ayrıca Baros'un resmen gol krallığını ilan ettiği maçtır.

14 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı

kızlarımız müthiş bir mücadele örneği göstermiştir fakat bir ara 12 sayı farka çıkan maçı 3 sayı farka indirsede yetmemiştir ve kupayı fenere kaptırmıştır.olsun siz avrupa şampiyonusunuz....

marina kress

galatasarayın cras basket tarantoyu 12 sayılık farkın ardından ayhan şahenkte 21 sayı farkla yenip, bayan basketbolunun uefa kupasını almasında pay sahibi olan ve oyuna girdiği gibi attığı üçlük ile oyunu ateşleyen ablamız olmuştur.ama hiç tip yok röportaj yaparken kanalı değiştirmiştim...

sümük

her daim başa bela olan ve toplumda iki laf etmekten uzak tutabilen çok yavşak bir salgıdır.yazılıda kendisini kontrol etmek için soruları yapamam kış aylarında.

san marino milli futbol takımı

benim bile aday kadrosuna girebileceğim takım.
ayrıca 2008 elemelerinde yediği 56 a gole karşılık 1 gol atmışlar ve şereflerini kurtarmışlardır.

galatasaray

sabri sarıoğlu gibi enterasan bir futbolcuya sahip kulüptür.bomboş kale önünde abanıp topu sert bir şekilde ağlara göndermeye çalışır sürekli.yanındaki arda yı görse maçı koparacak pezeveng ama tercihi yine tribünler....

5 aralık 2001 barcelona galatasaray maçı

camp nou da 2-2 ye üzüldüğümüz maçtır...

fc barcelona

çoğu futbolcusunun uzaydan geldiği varsayılan en yakın rakiplerine 7-8 tane sallarken gariban takımlara bazen puan verdiği olurbarcelona0-0basel maçı.yakın rakip olarak (barcelona5-2sporting lizbon..

deniz efe acikgoz

tüm dünyayla taşşak geçebilen klasik bir türk.

çok güzel hareketler bunlar

Televizyon adlı enayi kutusunda şu ana kadar izlediğim en adam akıllı güldürü şeysi.