bugün

yarın show tv de başlayacak yarışma programlarından biri.

--spoiler--

Çok güzel,etkileyici modayı takip eden genç kız mısını? * Erkelere kadınlara nasıl davranılacağını öğretebilirmisiniz.. *

Erkekler... Konusunda uzman üstün zekaya sahip dahimisiniz, kızlara bilgisayar matematik bilim konularını öğretebilirmisiniz,

Vakit geçirmeden başvurun... 100.000 Ytl lik büyük ödül bu yaz sizi bekliyor...

Güzel ve Dahi çok yakında Show TV'de.

--spoiler--

aferin valla...aynı evde aptal sarışınları ve onlara bir şeyler öğretecek erkekleri toplama çabalarınından dolayı çok takdir ettim show tv yi.en azından verdikleri bilgilerle kafamda böyle bir şey uyandı.

(bkz: ybsg)

edit: behzat uygur un son programdaki konuşmasından anlaşıldığı kadarı ile bir kaç hafta sonra ekranlara döneceğini düşündüğümüz yarışma.çünkü yayından kaldırıldı ama 100000 lirayı vermediler.
güzeller ve dahileri birbirinden apayrı olarak nitelendiren, yani güzeller dahi olamaz ya da dahiler güzel olamaz diyen yarışmadır.*
(bkz: paris hilton)
ne kadar aptal kız varsa -ya da piyasaya aptal olarak girince iyi prim yapılacağını düşünen dahilerdir bunlar- toplayan yarışma.
tüm feministlerin ayaklanması beklenmekte olan yarışma. sosyal deneyim adı altında düzenlenen ama aslında biz bunu hep yapıp reytingleri götürüyoruzun değiştirilmiş adıdır ''güzel ve dahi''.
kadın milletini aşağılayıp erkekleri yükselten yarışma*
sekiz tane mal kızın sekiz tane kendini dahi sanan lavukla çiftleştirildiği yarışma.

bir de ıkına ıkına gülen bir sunucusu var ki evlerden ırak.
genç kaşar adaylarının cirit attığı yarışma. ardı ardına yaran diyaloglara sahne oluyor program lakin yetişemiyorum, biri geliyor biri gidiyor.
yarışmaya katılma şansı yakalamış abaza erkekleri, genç ve güzel motorlarla tanıştırarak an itibariyle toplumumuzun kanayan bir yarasına merhem olmaya çalışan yarışma programı..
istesen bu kadar aptal kızları bir arada bulamazsın dediğim yarışma.
bu bir eş bulma yarışması değil sosyal bir deneydir diyerek tv izlemeyen bu bünyeyi merak ettiren program.
yani bu kadar olur dedirten yarışma...süzme salakları dahi görünümlü vasattan bozma lar ile bir araya getirten ebleh bir sunumudur.hayırlı olsundur...
(bkz: allah akıl fikir versin)
tek kelimeyle efsane yarışma. ırak ın başkenti lübnan mış bunu da öğrenmiş olduk.
çok süper yarışma...
8 adet çoğu güzel olmayan burunları ameliyatlı hatun ile, dahi derecesinde zekaya sahip malların kaynaştırıldığı yarışma programı.
olm benim iq min 156. alsana beni yarışmaya hepsini düz*eyim... adam edeyim manasında...
ayrıcana son havadis ırak ın başkenti lübnan mış. yok lan musul muş ulan bağdat a uçan halı seferlerini iptal etmişler zaten...

lan biri de eğilip eteğin altına bakmıyo lan. tamam bu benim eşekliğim...

hani maradonabill clinton ı bilemediniz de oha diyerek kenan evren e kendi diyen hatunun a.q. ben. biri de tontonumu bilememesinin nedeni olarak 18 yaşında olmasını gösterdi ya yerim ben onu üzülmesin. inşallah tüm 18 yaşındakiler böyledir.

gözde en güzeliymiş lan. inşallah zekisindir kız, göründüğün gibi. 7 bölgeyi bildi du bakalım

ulan tam bu aklıllı çıktı derken elvis presley e erovisionda birinci mi oldu diyerek beni hayal kırıklığına uğratmamış yarışmadır. ölvs pörsli kim lan?

ne agop mu? adolf hitler soruluyor bu arada...
ulan bunlara makina ile ilgili soruları sor, olmadı okan ın sevgililerini say de. hepsini bilmezlerse ben bu işi bilmiyorum.

semra özal ı tanıyıp kocasını tanımamak, tansu çiller i aNLATIRKEN mert çiller diye oğlu var diyebilmek büyük marifet.

aslanım behzat... ("bir kaç soru daha sorabilir misiniz?" diyen hanım kıza. "sorarım ama, türkiye buna daha hazır değil esra" diyerekten ayarın kralını vermiştir.)

uzar bu...

hah en sonunda dans eden partnerine bakabilen bir babayiğit çıktı...

aşağılarda türk kızları gibi genelleme yapan arkadaş var. bilmeli ki bu programdaki kızlar özenle seçilmş. yoksa hem güzel hem zeki hem türk çok kız var..

sonracımada profesyonel vücutçu kardeşimiz tamamen yağ tulumu. bu mu profesyonel...
genç kaşar adaylarının bir güzel aşağılandıkları ve hiç de gocunmadıkları ilginç bir yarışma.

bana hava hoş, oturur izler vakit öldürürüm lakin bir kız olsam herhalde delirirdim...
hayatımın programı ilan ettim an itibariyle.

8 tane dahi (neye göre kime göre?) erkekin, 8 tane güzel (sie) kadının yarıştığı yarışma.

kimin kime ne kadar çok şey öğreteceği,yarışmacıların ne kadar yol alacağı ölçülecekmiş 10 hafta boyunca..

çok eğlenecez valla..

ben başladım bile eğlenmeye.

misal bir kızımız,az önce 8 ile 9^un çarpımında zorlandı..aynı kızımız bill clinton^a bush dedi..

sırf bir adamı az önce bir kızımız topak diye rencide ede ede bir hal oldu..

nasıl eğiteceksin bunları ? nasıl yol alacak 23 yaşına gelip de daha çarpmada zorlanan kızları ?

en aşırtanı da benim çok beğendiğim oyuncu melike güner^in anlamsız abartılı kahkaları..ve başka hiçbir şey yapmayışı..

ne hallere kaldık yarabbim..

(ara: akil fikir)

ilavee : ahmet necdet sezer^e cumhurbaşkanı diyemeyen,onun anavatan partisinden buralara geldiğini söyleyen kızların olduğu yarışmadır..utanıyorum.
televizyon kanalları arasında dolaşırken ekranın sol üst köşesinde gördüğüm "güzel ve dahi" yazısıyla ekranın ortasına doğru odaklandığım ve diğer tüm abuk sabuk içi boş televizyon programlarında olduğu gibi içimde büyük bir öfke patlaması yaşadığım program...

gençliği bir yozluklar silsilesine hapseden yoz kültürün son harikası! kadını; oraya çıkardıkları -ve muhtemelen öyle yapmasını söyledikleri- "ayy ne yapsımkiiii, bilemiyorııımm" biçiminde anlaşılması zor bir dille konuşan, sadece bedenine değer biçilen bir nesne olarak sunması görevi verilen genç kadınlarla temsil ederken; erkeği de zeki ama sosyal ilişki kurma becerisinden yoksun nesneler (mallar) olarak sunmuşlardır . aslında her ikisi için de pazarlamışlardır demek daha doğru olacaktır. masanın üzerine çıkartıp oynattıkları kızlarla sadece onlarla değil hepimizle, insanlığımızla pespaye biçimde alay edilmektedir. kadın da erkek de birer metadır en ucuzundan...

eminim ki yine bir çok izleyici kitlesine sahip olacak, hatta yarışmayla aynı anda devam eden durumlarının tartışıldığı ve kitleleri de daha bir aptallaştıran programcıkların doğmasına ve insanlığın zayıflığı ve aptallığı üzerinden birilerinin karına kar katmasına sahne olacaktır. şaşırmıyorum ama kızıyorum işte...
her defasında "pes artık" demekten de kendimi alamıyorum.

ülke bir rejim krizindeymiş, darbe çığırtkanları açıktan boy gösteriyormuş, ortaları çeteler sarmış, faili belli katliamlar peşisıraymış, en küçük bir demokratik hak talebinde her an bir linç tehlikesiyle karşı karşıya kalınıyormuş, cebimizdeki eller on katına çıkmış, yoksulluk sınırı bilmem ne kadar olmuş boş verin. başkalarının eğlencelerini seyrederek eğlenmek varken bunları düşünmek niye!

iğrenç, kaba saba bir şebekliğe, soytarılığa dönüşmüş bir eğlence düşkünlüğünün bataklığındayız. hayır eğlenen bizler değiliz biz sadece eğlendiriyoruz... yine televizyonlardan gördüğümüz bilmem hangi moda elbiseleri sırtımıza çekip, insanlığımızı örten boyalarımızla kurtuluşumuzu ararken öte yandan binbir emekle okuyup bitiridiğimiz okullardan aldığımız kağıt paçavralarının hiç bir işe yaramadığı bu düzende işte böyle kurtuluşumuzu çıkışımızı arıyoruz.
tükenmiş, rezilleşmiş bir kültürün kurbanlarını oynuyoruz celladına aşıklar gibi...

ama gözlerimiz bu hunharlığı izliyor. elbet bir gün bu her türden yoksulluğumuzun üzerinde yükselen bu pislik kendi bataklığında boğulacaktır...
bu yarışma hakkında söylenecek bi kaç şey var.

öncelikle kadınları aşşalamaya yönelik bir yarışma kesinlikle. durum terside olabilirdi neden bayanlar? çünkü bayanlar mini mini giyinir, frikik verebilir bu sayede reyting artar cart olur curt olur. yayın politikası(!) işte.

diğer bir görüş bu kızların aptal taklidi yapmalarıdır. bir insan bu kadar salak olamaz. hadi salaksın ama bunu türkiye ye kanıtlamanın anlamı yok. ya da salaklığını akıllı bir şekilde kullanıp bunu kendine pirim yapmak için elinden gelen tüm salaklığı yapıyor.

bir de kaşarlığın kuralımıdır kelimeleri yayarak konuşmak. örn: ''yaaaaaniiii, öleeeeee amaaaaaaaaa''.

ayrıca erkeklerde dahiler ya kızlar ne akdar salak cevap verirse bunlarda tribe giriyor. ama eminim yarışma boyunca ne aşklar yaşayacaklar ne gelişmeler olacak. dahi erkekler bu aptal kızların peşinden ayrılmayacak. erkek milleti işte.

ve bu soruları bilemeyince masanın üzerine çıkıp oynama işi nedir ya? daha da aşşala, verilen cevaplar yeterince aşşalamadı zaten. masanın üzerine çıkar kızı, kameranın açısını da değiştir...
hedef kitle olarak "hahaha salaklara bak, o kadar güzeller(gerçi pek de değiller) ama dünya'dan haberleri yok" diye böbürlenerek kendini alim sanan denyolar ile osbir malzemesi sıkıntısı yaşayan şakşukacaları belirlemiş program. eğer o kızlar gözümüzün içine bakarak taşak geçmiyorlarsa ben de kemalettin tuğcu'yum. ha bu arada şimdiye dek bacakların istihap haddine kadar olan yerlerini gördük ama az daha yukarısının görünmesi an meselesidir meraklı arkadaşlara söyleyim. aslında tam memet alilik programmış ama cumartesi gecesi extralara çıkıyor herhalde.
sömürüyle işi götüren programdır*. gene de katılmak için iyi bir sebep vardır o da 100 bin ytl. ancak ordaki hatunlara 5 dakikadan fazla dayanılmaz. umarım rol yapıyorlardır gerçek hayatta böyle değillerdir.

edit: 100 bin ytl için bile çekilmezmiş.
yarismada sorulan sorularla kizlarin zeka seviyelerinin belli oldugu,sorulara yanlis yanit veren kizlari masa ustunde dans ettiren ve gercekten bayanlari bu kadar asagilayan bir yarisma programidir.

kizlari secmece bulmuslar.asagilanmak bu kizlarin hak ettigi bir şey.
ülkemizde ; cumhurbaskaninin kim oldugunu bilmeyen,mehmet agar ı , ecevit i ,kenan evren i tanimayan,tayyip in daha once ne işler karistirdigini bilmeyen,sadece goruntuden ibaret,insani bayan oldugundan utandıran,genel kulturden yoksun,bos gelmis bos gidecek olan kizlar bunlar.

(bkz: hemcinsinden utanmak)
(bkz: güzel kızların aptal olması)
ülkenin bütün embesil kızlarını bünyesinde toplamış program.dahi dedikleri erkekler de bu programa katılarak dahilik derecelerini gözler önüne sermişler.kesinlikle rol yapılmadığına kanaat getirdim an itibariyle. zira bir insan bu kadar gerçekçi oynayamaz. süzme salak lan bunlar. ağlıyorum sözlük bu insanlarla aynı havayı soluduğum için.
banane lan elin kızının zeka seviyesinden.
ben güzele güzel demem güzelde biraz akıl olmadıkça dedirten durumların an itibarıyla yaşandığı tv programıdır.kızlar niye masa üstüne çıkıyorlar anlamış değilim.
-resimdeki bey kimdir? *
+eehm. ehe ehe bilemicem ya.
-hadi bilirsin. bir skandal ile gündeme gelmişti türkiye'de.
+bush..? evet evet! bush.
-bush mu?
+evet, clinton bush!

bu kız ne içtiyse aynısından istiyorum!
gece vakti sinirlerimi tepeme cıkaran yarısma(!). bu tür gerizekalılarla bırakın aynı ülkeyi, aynı gezegeni paylaştığım için kendimden utanıyorum.
kızların rol yaptığını düşündüğüm yarışma. yok eğer rol yapmıyorlarsa beyinlerini s....*.
güncel Önemli Başlıklar