bugün

entry'ler (8)

bakireliğe takmış erkek türü

Herkesin bir zevki var boşverin gitsin. Güzellği bacak arasında arama özgürlüğüne sahiptir. Her yerden giriş çıkış serbesttir ama oradan asla. Genellikle özgüven sorunsalı ile cebelleşmekten kurtulamaz.

matematik şeçmeli ders olsun

bu şakayı yapana şapka çıkartılır. hem de şiir yazarken bile matematik kullanılıyorken.

asansörde yiyişen türbanlı

tek bir ayrıntı türban mı, Ahlak mı yoksa sorguladığınız? Sevişmenin türbana girmesi asıl abes olan durum.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

özlüyorum seni, çıldırıyorum... "eski" demeye dilim varmıyor. dudağından öpmediğim tek ve gerçek sevgilimsin halâ. üstelik merak ediyorum ne haldesin diye.

bir erkeğin en güzel yeri

bilmem kaç hatun benim gözlerimi sevdi. biri de benim aklımı sevdiğini söyledi ve benimle evlendi. ömür boyu bekar kalmak istiyorsanız mutlaka kadınlardan aklınızı saklayın.

tek yol laisizm

Anlamıyla uygulanma koşulları kesinleştirilmiş laiklikse sözkonusu olan, evet... (bkz: ileri demokrasi) denen şey bu olmalı derim o zaman. Devlet, dinden elini - ayağını, kolunu - bacağını çekmeli derim ben. Belki o zaman oruç tutanlar tutmayanları daha çok sever. namaz kılmayı sevmeyenler hiç olmazssa meraktan da olsa namaz öğrenirler. ne bileyim cami bahçesinden daha bir sevgiyle geçerler. belki de insanlar, inanlar inanmayanlar şeklinde bölünmekten vazgeçer.

göğüs ucu kıllı kızlar

O kadar da özeli paylaşmayı doğru bulmayanların atmak istemedikleri başlıktır. Sevgilisine bu durumu anlatabilme ihtimali olmayan erkeklerin söyleyebileceği yalandan bir başlıktır. delikanlı adam, sevdiği kızın iç dizaynını başkalarıyla paylaşmamayı bilen adamdır.

akrep burcuyum kacma gel

Yılanın sevmediği ot burnunda bitermiş. ilk aşık olduğum kız akrep burcundandı, inadına sevmiştim onu. Nefret etmişti benden ve bakışları çok delice tahrik ediyordu. Gönül bu işte ota da konmuştu boka da durumudur.