entry'ler (19)

kızlarla kaynaşma kulübü

içten ve derinden gelen isteklerle masum bir ad takılmış üniversite kulübü.

90 lar türk sinemasında beyoglunda geçen filmler

(bkz: dönersen ıslık çal)
(bkz: tabutta rövaşata)
(bkz: eşkiya)
(bkz: gece melek ve bizim çocuklar)
(bkz: ağır roman)

gibi efsane filmler.

facebook taki ilişki var durumuna yapılan yorumlar

Babanne: tontisim cok sevindik deden de cok sevindi ebruyu bizim icin op omur boyu mutlukuklar.

uzaylı görünce söylenecek ilk söz

olm madem varsınız niye kıllatıoyonuz?

sözlük yazarlarının itirafları

yarragı yedim sözlük ama yemedigimi düşünürsem yemiyorum yani yarragı yedim yok lan yemedim noluyo lan bugda kalıyorum sözlük.

demet akbağ

uzun sureden beri ilk defa eyvah eyvah 3 te izledim. turkiyede ki 55 yasindaki kadin standartinin cok ustunde. hatun bakmis kendine helal olsun.

bonzai

iki saat önce tribinden çıktığım eşşeğin zikini tersten görmeme sebep olan, ağzıma sıçan kimyasal madde. kesinlikle denenmemesi gerekir, eğer ki ilk seferinizse ve 5 6 duman arka arkaya yüklenirseniz sıçtınız demektir ki benim yaptığım mallık ta kendisi. eğer yok ben illa denicem yaşayamam diyorsanız bir duman alıp bırakın gaza gelmeyin, taşak maşak bok yoluna gidiyoduk.

(bkz: merak kediyi öldürür)

hala evrimleşiyor muyuz

insan zekasinin gittikce arttigini dusunerek call diyorum.
(bkz: evrim intihardir) la all in.

kanka olunmak istenen ünlüler

ozan ozcan ve ayse melike cerci. ayseyle daha fazlasi da olur.
(bkz: benimle kanka olmak isteyen unluler)

sözlük yazarlarının akşam yemekleri

sut, ayran, elma, muz. circir olasim var.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

remember mee : online oyunlarda hile veya oyun parasi saticisi.

sevgiliyle şarap içip öpüşmek

(bkz: threesome)

yaşama sebebi

hayaller.

dursun zaman

yaşamın oyun olmadığını hatırlatıp zamanı durduramayacağımızı yüzümüze şuursuzca vuran manga parçası. toplu söylenildiğinde komik bir durum oluşabilir, yani yaz akşamı sahilde gitar eşliğinde söylenecek bir parça değildir.

şu an sözlükte olan kişilerin boş adam olması

sözlükte olma sebebimle doğru olduğunu düşündüğüm tespit. zaten başlığı açanda kendisinin de boş olduğunu kabul etmiş.

yabancı kız memesi

zenci memesi ise dişte koyu leke bırakabilir. onun dışındakilerin yerli memelerle çok büyük bir farkı yoktur, tüysüz olma ihtimali daha yüksek olabilir belki.

prezervatif kullanmıyorum diyen hayat kadını

ateşle oynamakta, durumun ciddiyetini hiç mi hiç farkında olmamakta, hayatı uçlarda yaşamayı sevmekte şifayı çoktan kapmış birlikte olunmaması gereken kadın.

sevgili ile mantı yemek

mantı seven çiftlerin ilişkilerine renk katar, ileride yapacakları çılgın mantı partileri için ön hazırlık olabilir.

itiraz etmek

doğru olduğu düşünülmeyen bir duruma gösterilen tepki. avukatlar sever, hakimler pek haz etmez ama tolere edebilir.