bugün

Soğuk ruhsuz erkekler

Sizi çok fazla aramayan, güzel söz söylemeyen, Sizinle görüşmek için çok istekli gibi durmayan, Her şeyi sizden bekleyen bu ruhsuz tiplerden uzak durun. Onunla bir gece geçirip eve döndüğünüzde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsanız o adamdan size fayda yoktur. bırakın kendi yoluna gitsin.

Evli azgın erkekler

Size vaatlerde de bulunsa, hediyelere de boğsa beraber olduğunuz erkek sonunda yine ait olduğu yere yani yuvasına dönecektir. ayrıca yuva yıkanın yuvası olmaz, insan olun önce.

Hırslı zübük erkekler

sadece kendisiyle ilgilenen Bu tip erkekler hayatta sadece kendi hayallerinin peşinden gitmeye meyildir. Sizin hayaliniz evlilikse bu kazma tiplerden uzak durun. işkolik bir erkekle evlenilmez.

kıçına kurşun yemiş Yaralı erkekler

kız arkadaşından yeni ayrılmış erkekler. Geçmişi geride bırakamamış, Eski sevgilisiyle yaşadığı şeyler konusunda hala hassas olan erkeklerden uzak durun. yoksa Geçmişin gölgesi ilişkinize yansır.
Beni yazmamışlar.

Azgın erkekler.

Hayatında am görmemiş ama dilinden düşürmeyen erkeklerdir.
Kendini yazmamış, harun abiler.
Valla ben. Uzak durun ben bile bazen kendimden kaçıyorum..

Abazan olmak zor zanaat azizim.
bunlardan biri de;
1.70- 1.75 arasında boyu olan,
zamanında vücut çalışmış ama boyu dolayısıyla bir halta yaramamış kollarını belli etmek için haftanın beş günü dar gömlek giyen,
mekanda sigarası ve telefonunu daha oturmadan masanın üstüne koyan,
babasının arabasıyla piyasa yapan erkektir.
Ateyizler.
Sevgilisine aşırı müdehale eden erkekler, hatta başı açık olan sevgilinin başını kapatmaya götürecek kadar, müdehaleci insanlardan uzak durun. Ömür boyu mutsuzluk ve pişmanlık istiyorsanız müdehale etmesine izin verin.
Ben hiç yalan söylemem, yalandan nefret ederim diyen erkeklerden de uzak durmak gerekir.
istisnasız hepsi. yakın olup n'apacaksınız diye sorarım size.
kesinlikle laubali erkekler. bir insan her zaman ciddiyetsiz olmamalı.
Efendi erkek tipleridir. Malum sonra sıkıcı deyip vakit kaybetmiş oluyorsunuz yalan mı amk ?
"8. sevmeden olmaz insanlar iki konuşup hemen sevgili oluyor diyen erkekler. (bakin listenin ilk sırasındaki erkekler kadar tehlikelidirler."

bu maddede belirtilen erkek cinsinin neresi yanlış anlam veremedim.
neyse efendim, uzak durulması gereken bir tipmişim. Uzak durunuz.

T: kimi yazarlar tarafından bir takım erkekler ile birlikte olmaktan imtina edilmesi gerektiği belirtilen başlık.
sayılan özelliklerden sonra erkek kalmadı amk. evet.
düzenli duş almayan erkek.
kendimce 'sevecen' erkeklerden uzak durmalıyım onun dışında umurumda değiller. uzak durmama gerek yok bana yaklaştıkları da yok. (bkz: bir cisim yaklaşıyor)gece gece.
pipisi olan erkekler.

böylece o ölümcül günahı işleyemez.
arkadaşa göre

uzak durulması gereken erkek tipleri

1) erkek olan erkekler
(bkz: Parmak arası terliksi erkek)
başlığı açan kişiye zamanında sağlam çakan erkek tipidir.
Trip atan erkektir.

Hadi kızlarınki az biraz çekiliyor ama bu türleri çok itici oluyor be.

--------

-seni en az 6 defa aradım neden o telefonu açmadın .s
+uyuyordum tankut uyurken nasıl açayım telefonu?
-o kadar sese öküz olsa uyanır, kesin sessize aldın demi telefonu yine ben arayamayayım diye?
+uykum ağır biraz ondan uyanamıyorum kolay kolay(çıt çıksa uyanırım normalde, ota boka sabahın köründe arıyorsun açmam tabi)
-ya sen benimle hiç ilgilenmiyorsun son gü...
+lan bi sus artık gerizekalı mısın, sevgilim olsa böyle trip atmaz. Sabahın köründe ararsan acmam tabi. Bir siktir git artık nereden bulaştıysan başıma sümük gibi yapıştın, itici herif.

-------

Bu konusma daha uzundu aslında ama iciniz bunalır.
Herkesin bir dayanma sınırı var.
Herif tespitin kralını yapmış. Helal olsun hocam.
Essegin siki diyen erkekler.
ikizler burcu erkekleri. (herkes nefesini tutup bunu kim yazıcak diye bekliyordu biliyorum. )
hep bir şeylerden şikayet eden bulunduğu durumdan memnun olmayı bilmeyen, kendini acındıran erkeklerdir.
Erkek kiz fark etmez bir insana iciniz isinmadiysa ondan kesinlikle uzak durmak lazim.