bugün

entry'ler (20)

istinye parkta açılan yataklı sinema

sevgilimin sakalını okşaya okşaya keyifle filmimizi izleyeceğimiz sinema.

yazarların benzediği ünlüler

(bkz: mary elizabeth winstead)

barda onun bunun altına yatıp 30larda anne olmak

kudurun amk.

35'imde anne olacağım söz.

nihahaha

sözlük erkeklerinin zavallı halleri

yazık ya şurada bir gün takılayım dedim bütün gün abazan başlıklar, abazan mesajlar, ya çocuğum bir şu klavyeyi bırakın da dışarıda hayat var, tamam bu tipinizle biraz zor ayıklarsınız, ama yine de deneyin, bizim gibi bir avuç kızdan ekmek çıkmaz size, hadi bakem canlarım:)

uludağ sözlüks boys are easy

bu sözlük global olarak açılsa dünyanın tüm kadınları bu sözlükteki erkekler için bunu derler eminim, yani bir nevi abazan demek:)

nihahahah

sözlük yazarlarının sevişmek istediği ünlüler

(bkz: bradley cooper)

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

ona dokunmak için elimden geleni yapıyorum, sakalını okşamak istiyorum.

her şeye sanane onun yaşamından diyen tip

caps lock açık

sana ne!!

yüz verilmeyen sözlük erkeğinin çirkinleşmesi

kabul edilecek bir durum değil açıkçası, yani burada her kız sizle sevişmek zorunda mı? yani o aptal saptal mesajlara cevap verilmesi mi gerekiyor, lütfen biraz saygı, sadece saygı! yazalım, çizelim, bir şeyler paylaşalım.

uludağ sözlük yakışıklısını seçiyor

bu başlık altında paylaşılacak fotoğraflar ile yarışma düzenleyelim. birinci seçilen erkekle yemeğe çıkacağım.

intihar notuna yazılacak tek cümle

(bkz: kedime iyi bakın)

birnickimbileyokanliyormusun

ahahahahaha buradakileri yemek çok kolay olacak benim için, siz benim için kolaysınız beyler^_^

birnickimbileyokanliyormusun

yillih kizlirsiriyir'a.

hayır yani eleştirmeyeceğiz mi?

türk kızları yatakta ölü balık, yon kan verir gibi yatıyor, ama sanki erkekler de harika, birazcık çuvaldızı kendimize batırmamız lazım. neticede iki tarafta kusursuz değil.

ön sevişmeden bihaber sığır erkek

üzerinize öküz gibi çullanıp, iki dakikada da boşalır bunlar. yok azizim yok, gerçekten sevişmesini bilen erkek çok az bizim memlekette. sadece bir sevgilim beni olabildiğince tatmin etmişti.

uludağ sözlük te yakışıklı erkek olmaması

şahsımı açıkçası oldukça üzmüş durumdur. yedi tane erkek yazarla konuştum, sonra geçtik instagram'a, afedersiniz maymundan beş dakika önce doğmuş gibilerdi:/

sokak hayvanlarına bir kap su verme goygoyu

bu goygoy değildir, yapılması gerekendir. ve inanır mısınız masraflı bir şey de değildir.

aslında hiçbir erkeğin kedi sevmemesi

valla her sabah kartal soğanlık metro istasyonundan metroya biniyorum, metro girişinde tombiş bir kedi var, bakışları filan bir görseniz hep bayık bakışlı, her sabah mutlu olmamın sebebi resmen, nasıl sevmeyeyim ya bayılıyorum kedilere.

izmir

yıllardır gitmesem de, çok sevdiğim canım memleketim.

melih gökçek elveda

ağlıyordu dinazor, ağlıyordu fışkiyeler gitme diyordu, dur diyordu.

http://www.5harfliler.com...s/2013/03/download-13.gif

emek hırsızı uber

emek hırsızı olduklarını düşünmüyorum, kısa mesafeye çemkiren, burnundan kıl aldırmayan taksicilere bir oluşumun dur demesi gerekiyordu, tertemiz araçları ile, kibar şoförleri ile takdir ettim bu uber'i, türkiye'nin her yerinde yayılmalarını isterim.