bugün

entry'ler (286)

fudela

Ünlü yabancı markaların çantalarına muadil türk markasıdır. Çok çeşitli çantaları var ve kendi sitesinden alışverişte hemen 2 güne gönderiyorlar. Herschel kanken devri bitti devir fudela devri.

en yakındaki kitabın yazarı

paulo coelho.

uzunca zamandır yokluğu çekilen şeyler

Eksikliği hissedilen şeylerdir. Misal her sabah hoşlaştığın kişiyi görmenin verdiği heycanla okula süsleniosüslenip püslenip gitmek, misal akşam yatağına döndüğünde günün güzelliklerini düşünerek mutlu uyumak yokluğu baya hissedilen şeylerden.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

bir delik açtın şu kalbime kanar yaram.

sözlük yazarlarını etkileyen roman karakterleri

çalıkuşu, kamuran.

insanı ders çalışmaya itecek en dokunaklı söz

annen baban neler çekiyo sana bakabilmek için sen oku diye elalemin ağız kokusunu çekiyo. Sen de bir zahmet kır dizini otur evinde çalış.

kadir gecesi duaları

subbuhun kuddusun rabbine ve rabbil melaiketi verruhu. peygamber efendimiz namazda allahı böyle zikredermiş.

twitter fenomenleri

ali osmana içten içe aşığım galiba sözlük.

unutulmaz ölüm sahneleri

dila hanım'da kadir inanırın ölüm sahnesi.

kocaeli üniversitesi tıp fakültesi

yeni okulumdur. Hadi hayırlısı bakalım.

kocaeli üniversitesi nde okuyan sözlük yazarları

aralarına benim de tıp öğrencisi olarak katıldığım yazarlar grubudur.

eski erkek arkadaşının ev arkadaşıyla evlenen kız

zamanında yanlış tercih yapmış kızımızdır fakat doğru yolu bulmuştur.

film isimlerini tayyip ile değiştirmek

tayyip doğmadan önce.
Tayyipimin hikayesi.
Adını ak koydum-tayyipin yolu.
Amerikalılar tayyipte.
Tayyip ivedik.
Yahşi tayyip.

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

duman - senden daha güzel.

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

gece - öldüm.

en iyi arkadaşın bir yabancıya dönüşmesi

genellikle o yabancıya dönüşen yakın arkadaş ben olurum. Ama suç sadece bende değil. Çok sevdiğim arkadaşımın yavaş yavaş sinirime dokunan hareketlerini keşfedince yavaş yavaş soğurum. Çok uğraşırım yapmayım görmezden geleyim diye ama bir yerden sonra her hareketi batmaya başlar. Birkaç yanlışını da yakaladım mı bana karşı o iş kafamda biter. Sonra da arkadaşa davranışlarım doğal olarak değişir. Sonra da arkadaşım bir bakar kii ben yokum.

ilkokuldan akılda kalanlar

birinci sınıfa başlarken ilk gün servis bekliyorduk. Anneme ama anne ben okuma bilmiyorum ki beni okula almazlar ne yapıcam ben gidince diye serzenişlerim. Bir de yine aynı sene sömestır tatiline girdiğimiz gün öyle bir tatilden haberim olmadığı için şimdi yaz mı geldi bu kadar çabuk nasıl geldi yaz ben ikinci sınıfa mı geçtim yani üç ay okul yok mu diye şaşırmalarım gelir.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

kazağın çok güzelmiş. Evet son aldığım iltifat bu ağlayacam şimdi.

yazarların hala izlerini taşıdıkları yaraları

alnımda sağ gözümün üstündeki 2 yaşından kalma dikiş izi. Onun yüzünden saçlarımı hep sağdan ayırırım. Bir de yanağımda suçiçeği izi var.

sözlük yazarlarının şu an aldığı kararlar

unutacağım, istemediğim ne varsa hayatımdan çıkaracağım.