bugün

entry'ler (60)

soğuğu en fena olan şehir

Gittiğim Gördüğüm yer kadar biliyorum ankara şereflikoçhisar aman allahım içime iki kazak iki tşört üstüne parka anca yetiyor ellerini iki dakika telefonla konuşmaya kalkma iğne batırıyorlar gibi yemin ederim.

bir kız için 758 km yol gitmek

Kilometrelerin hesabının peşinde değil sevginin peşinde olan insandır.

Her iki haftada bir istanbuldan merzifona giderim daha bir kere bile üşenmedim..

Seni seviyorum kızım ve senin için sana olan yazdıklarımı hiç bjr zaman bilemiceksin iyi geceler sayın hanfendim.

kimseyi kırmak istemeyen insan

Gerçek bir hikayedir..

Bu benim insanlara hayır dememin ardından gelen kötü insanım duygusu yaşıyordum acaba demesemiydim kırıldı mı darıldı mı.

Haydarpaşa askeri hastanesine gittim sene 2014 orada bizimle ilgilenen askeri bir doktor vardı derdimi anlattım valla bin soruya yakın bir test verdi al bunu çöz..

Ögleden sonra sonra gel dedi emredersiniz dedim çıktım.Ögleden sonra vardım bizim sonuçlar ne oldu demeye varmadan danışmaya komutanımız sizi bekliyor dedi valla odasına giderken üç kapı açıldı öyle bi ihtişamlı ben kıçı kırık astsubay olunca noluyoruz dedim.

Neyse girdim içeri paşam sen ne yaptın dedi bana ne yapmışım dedim niçin her şeyi bu kadar düşünüyorsun siktir et dedi kimin umrumda ne var bu kadar takıcak dedi kem küm ettim düşünmüyorum dediysemde yalanı bırak dedi..

Valla aslında sana tanı yazmam gerekiyor dedi ama iyi birine benziyorsun kafan bir şeye atarsa kafana bir şeyi takarsan işin içinden çıkamarzan geliceksin yanıma yoksa skrim dedi..

Emredersiniz deyip çıktım tabi ki o gazla düşüncelerimden kurtulmadım ama bir etken oldu sözün kısası bu bir piskolojik hastalık ve ciddi boyutlara varabiliyor benden söylemesi..

Edit: nick uyumu

düşün ki o bunu görüyor

Mutlu ol kızım çünki şimdi ki eşimin değerini daha çok anlamama yardımcı oldun..

türkiye nin en gereksiz 5 ili

Kimsede dememiş ki hiç bir ilimiz gereksiz degildir diye.

alpay özalan

Yok mu şu tbmm nin içinde vatanın milletin yararına çalışacak ülkenin sorunu şu deyip yasa tasarı sunacak.
Suni gündemlerle hangi kanunları geçiriyorlar halka haberimiz bile yok sokayım futbolcu özilin almanya takımını bırakmasına

uyuşturucu ilkokula düşmüş her gün kadın çocuk tecavüzü cinayeti egitimi destekliyen tek adım yok dolar olmuş 5 lira askeriye tarafsızlığını yitirmis kurumlar birbine düşmüş her kurum cemaatin elinde dayı amca ile işler yürür hale gelmiş ülkenin dış borcu almış başını gitmiş örtülü ödenekten milyonlar yürütülüyor..

Komşunun gözü bile karımızda kızımızda allah kahretsin ya şu medyayıda dizilerle her boku meşrulaştırdılar hepsine lanet olsun.

her kadın daha iyisini bulunca gider

Kadınlarıda erkekleride bilmem ama ne o beni bıraktı nede ben onu.. Daha iyileri önümüze çıkmışken

gecenin şiiri

Bunu bir gece sevdiğim kız için 750 kilometre gidip penceresinin altında söylemiştim.

Nehirler denizlere karıştı,
Gece gündüze ulaştı,
Ve
Ben sana ka vuş tum(heceleyerek)...

bütün evini ikea dan döşeyen bekar erkek

Her yazıya her söze cinsel açıdan niye yaklaşılıyor laf sokuluyorki bu amına kodumun ülkesinde..

Soruya gelirsek tasarımları gayet modern paran varsa niye döşemesin bütün evi..

suratına attırılmış bir kadınla evlenmek

Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil üstad.
Sen neler yaptın kimin nerelerine attırdın onları söyle seni böyle kabul edicekte sen niye.etmiceksin tabi ya unuttum sen erkek adamsın her şey haktır..

engelli kıza tecavüz eden 5 kişinin beraat etmesi

Sikim böyle adaleti yok mu şerefli namuslu savcı hakim şu ülkede bu kararı kim onadıysa tez başına gelsin şerefsiz adiler.

askerde 28 gün nasıl geçicek sorunsalı

Ağlatıcaz onları merak etmeyin.. Tüfekli tüfeksiz hareketler serisini bir filmin devamı olmadığını ögreticez.

işemeye giden askeri terörist sanıp şehit etmek

Burada bir çok yazar atıp tutmuş askerlige gitmeden soğuttugunuz sonra niye bedelli yapmayalım diye

Lan bir kez olsun silah tutmamışsın yanında tabanca mpt g3 patlamamış tehtit altında intikal yapmamışsın yazmışsında yazmışsın içinde yoksa zaten gitme bedellide çıktı ver paranı otur sus karalama o araçla bile meskun mahala girmek göt isteri unutma o araçtakiler de böyle olsun istemezdi..

Er üstün haberi olmadan hiç bir yere gidemez gittiginde çevre unsurlara haber edilir kaldı ki gece yaşanan bir olay gözünüzde canlandırın işimeye giden bir asker ürkek sağa sola bakına bakına gidiyor giresun kırsalında yaşanan olaylardan haberiniz vardır bedelliyi takip ettiginiz kadar o yöre olaylarını takip ediyorsunuzsunuzdur..

er işini bitirmiş elinde uzun namlulu karakol veya görev noktasına dönüyor ve siz termal atarken son anda fark ettiniz siz ne yapardınız göt büyüterek klavyaden yazmak kolay risk alır mıydınız karakolda ki 20 25 kişinin canımı yoksa şanşınızı denemek mi.

Son sözüm Allah rahmet eylesin keşke olmasaydı.. Bizim tsk yönetmeliginin her maddesi kanla yazılmıştır bu yaşanılan acı olaylardan sonra çıkarılan emirlerdir buda ona emsaldir.

Bedeliler eksilemeye başladı ha gayret elinize korkak sürüleri tavuklar götünüz yemiyor 28 gün gitmeye bile.

yazarların askerlik yaptığı sınıf ve dönemleri

----\---- tankastsubay özel kuvvetler komutanlığı devam.

eşcinselliğin hastalık olduğunu kabul etmeyen mal

Arkadaşlar bu konuya takıldığınız kadar ülkenin akli ve fikri dengesi kaymış durumda

Bırakın insanlar hissettiklerini yaşasın kendisine erkek değip eşimize kızımıza sarkıntılıp yapanları konuşun toplumun huzurunu eşcinseller mi bozuyo sapkınlar mı kimse cinsiyetini seçerek doğmadı ama insan olmakla hayvan olmak elimizde.

kemal sunal yaşasaydı oy vereceği parti

Onu bunu bilmemde toplum olarak o kadar ayrıştık ki sonumuz hayrola eskiden karşı partiyi tutmasa saygı vardı şimdi bizden misin onlardan mı sonumuz ırak suriye libya gibi olmasımda ne yapıyorsanız yapın.

dondurma yiyen kızın namusu

Yok mu avrupadan istek yapıcak siktirip olup gitmek istiyorum şu ülkeden.

erkeklerin bakire kadın aramalarındaki asıl sebep

Eskiden bir kızı bin kişi ister bir kişi alırdı şimdi bin kişi üstünden geçiyo bir mala kalıyo.

Erkeğe sen paşasın sen kralsın yürü yap et evlenmeye gelince kız kalmadı mk çocukları ortam çok bozuk kız yapınca uhu oropsu taşlayın hemen recm yok mu recm herkes yerini bilecek kız erkegi yok bu işin

Edit:imla

15 temmuz 2018 81 ilde sela okunması

Kıbrısta da okundu sayın yazarlar. Bizi dinle niye imtihan ederler anlamıyorum içim bir tuhaf oldu duyar duymaz

mangal yakamayan erkek

Mangal yakabilmeriyle hava atarlar ama bir kilo et alamayan tiplerdir.