bugün

sevgilisine en anlamlı hediyeyi verecek olan laik kızdır. pis yobaz dinci kızlara yeğdir. canım benim. ne güzel şeysin sen öyle.

edit:

ne yazık ki ülkemizde var olan, yalnızca bir tercih meselesi diyebileceğimiz, o koca penisi ile daracık vajinasının içine hunharca girip 48 saat ordan çıkmak istemeyen, o bir seks canavarı, o bir laike kızların eşsiz rüyası, o bir dur durak bilmeyen bangbus metrobüsü, o bir yirmibeş santimlik damarlı ağrı dağı haşmetindeki penisi ile genç kızların korkulu rüyası olan yani benim bu 14 şubatta icra edeceğim bir eylem. ne oldu ki zorunuza mı gitti abazacanlar.

genç laik kızlarımızın bu dinci düşkünlüğünü anlamakta zorluk çekiyorum. ilginç tabi tercih meselesi dediğim gibi.
(bkz: bişey verin şuna rahatlasın çocuk)
gelip burda bu tür başlık açar...
parası olmadığı için sevgilisine hediye alamayan ve bu açığı kapatmak için bu yöntemi bulan kızdır.
gidip hayat kadınıyla deneyim yaşayan ve iHTiYACINI gideren erkekten yeğdir aynen bencede ne güzel şeydir.
+ anne bak ben aptal oldum.
- yavrum sen zaten aptaldın.
anan kız değil taş yoğuraydı.*
(bkz: 14 şubatta anasını şeyhe pazarlayan şakirt)
(bkz: kurban da sevgilisine bekaretini veren türbanlı)
(bkz: barda tanıştığına vermek için evine giden karı)
(bkz: laikilik ve çağdaşlık adı altında sikiş) işlerini bilen yazarlar birden başlıktan "laik" kelimesini kaldırınca benim gibi yazarların sap gibi kalması durumunda bu edit gelir abi...
sevdiğini kanıtlamak için sevgilisine böyle özel bir günde jest yapmaktır.
bekaretini verdikten sonra mı laik sayılacaktır?saçmadır.bunun için 14 şubatı beklemesi gibi.
laiklik kavramının vajina organında olduğunu sanan kişi söylemi.
laiklik, bir düşünce biçimidir, beyin denilen organla bulunmuştur ve uygulanmaktadır.
beyni olmayan ya da çalışmayan kişiler tarafından değişik organlarla bağdaştırılması normaldir.
(bkz: psikiyatri biliminin yetersiz kaldığı vakalar)
...
edit:
başlık değiştirilmiş. başlığın ilk hali "14 şubatta sevgilisine bekaretini veren laik kız" idi.**
13 şubatta vermiş türbanlı kızdan Ağır davranan kizdir.
bu tür başlıkların laiklikle alakalandırılması ne büyük bir komplextir , hediye etmiştir değerlidir.
laiklikle alakası olmayan durum. bu bir hediyeyse buyur ver. bu arada o sana ne veriyor ?
dervişin fikri neyse zikri de odur sözünü akla getiren cümle.senin aklında sikiş olmasa laiklik gibi devlet ilkelerini sikişe bağlamazdın.kızlardan yüz bulamayınca körfeze yazıldın orda bunları mı öğrendin hemencecik..
Yobazların rüyalarını süsleyip de avuçlarını yaladıkları kız tipidir. (bkz: yobaz kedi erişemediği ciğere laik der) (bkz: hassiktir diyoruz hassiktir).
20 Nisanda bekaretini veren şakirt kızdan iyidir bence.
14 şubatta sevgilisine bekaretini veren türbanlı muhafazakar kızdan farkı olmayan ve sonuçta insan olan kızdır efendim. çok üstüne varmayın kızın yaa...
(bkz: yaldır yaldır koca arayan türbanlı kız)'ın yapmayacağı iştir.
14 şubatta sevgilisine dübürden veren türbanlıdan daha sağlıklı bir cinsel birliktelik yaşayan kızdır.
14 şubatta sevgilisine bekaretini vermeyi laiklik sanan salak kız.
bir şakirt profiline baktığınızda o kapalı ve durgun bünyenin aslında nasıl alttan alta sapkınlığının kaynadığının başlığa dönüşmüş hali.