entry'ler (139)

kazım koyuncunun nişanlısına son mektubu

CANIM AŞKIM Özetle mektupta yazanlar şöyle: "Canım aşkım, meleğim... Sanki yanındaymışım gibi hayatını devam ettir bebeğim. Sana ulaşma arzusu beni dirençli yapıyor sevgilim. iyi olmam için bir koşul var; kendine iyi bakman, yemek Yemen ve sakin olman..."
( iyiler çabuk dünyadan göçermiş. Nur içinde yat şair ceketli çocuk.)

çocukken yapılan salaklıklar

Babama devamlı bu neden böyle diye sorular sorarak babamın Sabrını sınamak, anneme sinirlenincede aldığım leblebi tozlarını kuytu kenarlara dökmem.

mezuniyet kınası

Kız milletine yeter ki eğlenmek , gülmek olsun. Bugün de bizim kınamız var. Sınıfın dedikoducu , hain kızları bakalım kimlerin elbisesine kaç puan verecek . Kimlerin dekoltesinin dedikodusunu yapacaklar. Merakla bekliyorum .

sınav haftası hasta olmak

Kesinlikle ben yarın mazaret sınavım var şimdiden karnıma ağrılar girdi .

bir kızı dövmek

Kendine güveni olmayan , aciz , güçsüz birinin başvurduğu insan dışı harekettir.

staj

Öğretmenlik uygulaması stajıysa bilin ki kendinizi, gençlerimizle süper dialoglar içinde bulabilirsiniz .

en yakındaki kitabın yazarı

Mithat Kuntay üç istanbul.

simitle iyi giden şeyler

Çıtır simit ve ayran mükemmel ikili.

karadeniz

Insanının samimi, içten olduğu gözümde tüten güzide memleketim.

uludağ sözlük kızlarının yaşları

Biri 23 dedi sanırım .

alper al

Hala inanamıyorum. ilkokul anılarım aklıma geldi. Yerin cennet olsun kardeşim. Aklima Yılbaşı çekilişinde bana aldığın hediye geldi . Gönlü bol olan arkadaşım huzur içinde yat .

gratis

Kadınlar gününe özel %50 ye varan indirim var tavsiye edilir .

hüseyin nihal atsız vs sabahattin ali

Tek kelimeyle Sabahattin Ali.

kızlardan erkeklere bir not

erkek olun, sözünüzde durun ,kimseyi yarı yolda bırakmayın. centilmen olun, kadınların en sevdiği şey kibarlıktır. kimse küfreden erkeklerle çıkmak istemez.
Ve o pantolonların fermuarlarını çekin. korkmayın bir şey olmuyor.

kocasına maçı kahveyi içkiyi yasaklayan kadın

işi bilen kadindir . Benim düşündüğümü düşünen kadindir. Evlendiğimde ilk işim bunları yasaklamak olur. Sinema, tiyatro , gezmek varken evlenmeden önceki aliskanliklarina son vermesi lazım . Yok bırakamam diyorsa evlenmesin .

bordo ruj

Loreal in mat bordo rujunu şiddetle tavsiye ederim tek kelimeyle süper kızlar .

her çocuk özeldir

Hatta biriciktir.

balığı elle yiyen görgüsüz tip

Karadenizli olarak ıZgara hamsiyi elle yiyoruz senin demenle Görgüsüz olduk vah vah ağlayacam şimdi ...

bir erkeğin en tatlı yeri

Tabiki de aşkla bakan gözleridir.

pilav yaparken eklenecek su miktarı

Annemden öğrendiğime göre 1 bardak pirince 1.5 bardak su konulurmuş.