bugün

Erkeğin en yenesi en tatlı yeridir.
Kızlar bilir.
El (büyük), kol (kalın), omuz (geniş).
Tabiki de aşkla bakan gözleridir.
Gamze, omuz, damarlı el, boyun.(adem elması)
Buralara iltifatlar aldım. Sanırım pek çok dişi için ortak.
Boynu,Gözleri,gülüşü.
(bkz: penis) tir yani heralde dişilere göre.
memeleri, boynu.
valla kivircik uzun saçlarımı çok tatli bulduklarini ve yeşile çalan gözerimin rengini çok beğendiklerini söyküyorlar giyim tarzima da baya iltifat aliyorum. boyum falan beyaz tenliyim tabii biraz esmer olabilirdim belki ama beyaz tenli erkek sevenler de var sakallarim da çekici onalra göre yani bizim fakültedeki hukukçu kizlara göre cazibeliyim bence. (bkz: tamam gidiyorum abi kizma)
Şuana kadar gozlerimden(kirpikler önemli) ve spor yaptığım sıralar göğüs ve omuzlarımdan iltifat almıştım.sporu bırakınca gittiler tabi.

Ama boş bunlar her insan genel olarak değerlendirilir.bir bütün olarak ele alınır.
Elleri(bakımlıysa) ve gözleri.
uzun ince parmakları, düzgün tırnakları. -şayet varsa-
ensesi. ense fetişi miyim neyim?
hepsi tamam da gözlerimden ateş çıkaramıyorum lütfücüm.
öpülmelik tüysüz yanakları ve tabiki sevgiyle bakan gözleri.
Dudakları ve uzun kirpikleri olabilir.
Ayrıca uzun kirpikli erkekleri üzmeyin lan, agliyorlar sonra o kirpikleri ıslanıyor falan...
geniş omuzları ve saçları (birazcık uzun olursa tabi). saçını bozuncaki yüz ifadesi çok komik olurdu şerefsizin.
Sırtı, göğsü, yanağı, burnu, kulağı falan sanırım. Net.
Ademelması gözleri gülüşü elleri ve yüreği kalan her şey mükemmel olsa da elleri bakimli olmayan erkek ne bileyim.
cüzdanı.
Gamzesi, her an öpülesi.
uzun kirpikleri, dolgun dudaklari, gulusu. ah ahh.
Gülüşü.
görsel

Elleridir.
Elleridir eller çok önemli ellerinden belli olur bir erkeğin zarifliği.
Boynu, gülüşü, gözleri ve saçlarıdır. Biraz fazla mı oldu bilemedim ama en dikkat ettiğim yerlerdir.