bugün

entry'ler (15)

bir milyon canlı para

Şuanda bir evli çift yarışıyor. Ama kadın ile adam farklı dünyaların insanları gibi duruyor. Kadın rnb,hiphop, techno dinliyormuş. Burun,dudak göğüs yapılı fitnessda yapıyormuş. Parayada ihtiyaçları yokmuş. son durum budur.

bir erkeğe en çok yakışan giysiler

slip mayo veya kırmızı don,
kon kon kon kon aşka kon don don don don aşka don.

canlı para da kazanamayan yarışmacının sözleri

kol kırıldığında o sıcaklıkla hemen anlaşılmaz. buda öyle birşeydir. yok güzeldi, yok crew iyiydi hep boş laf. Engin Altan yolu gösterdiğinde kapağın boyutu anlaşılır

650 bin tl kaybedip hiç üzülmedik demek

yalandır yalandır yalandır. Ben buradan kaybettiklerini öğrendiğim an kanal değiştirdim. olmadı be

ateistlerin ibne gibi davranması

faşitlerin ibne gibi davranması
komunistlerin ibne gibi davranması şeklinde uzatılabilecek başlıklar silsilesinin ilk aşaması olabilecek bir başlık. Ama genelleme yapılamaz. Bir ateist arkadaşım vardı maçodan moça krodan kro biriydi...

iş yerindeki haksız uygulamalar

senle aynı işi yaparken, her özelliğin aynı iken senin maaşının 2 kat fazlasını alması.

tuvalet adabı

artık heryerde bolca bulunan AVMlerde insalarımızda oturmadığını gördüğümüz adap türü. Hala tuvaletlerde sigara içiliyor, ayakkabılar ile alafranga tuvalete çıkılıyor hala sifon çekilmiyor. Her ebeveynin çocuklarına öğretmesi gereken şey.

qliktech

Türkiyede distrübütörü Dss technology olmuş isveç orjinli bir şirket. In memory BI toolu olarak geçen qlikview ürünleri var. oldukça başarılı bir ürün ancak, iyi bir planlanması ve konumlandırılması gerekir. In memory falan olduğu için anlık yenilenmeler için çok uygun olmadığı söyleniyor. Ama yolu bulunur bir gvd'i beslersiniz oradan da belirli aralıklarla qvw'i falandır.

edit: DSS değilmiş hoba, BI Technolıgy imiş.

11880

118'in tek elden çıkması ile beraber bu pastadan pay almak üzere kurulmuş şirketlerden birinin bilinmeyen numaralr servisi için kullanılan numara. 11824 var,11818 var . GSM ve Türk telekom belirli periyotlarda belirli miktaRLDA PARA ÖDEYEREK bazı bilgileri satın alıp bu bilgileri kullanan şirketlerden biridir kendileri. 11818 ile deli rekabetteler hayırlı olsun

türbanlıların üniversitelere girememesi

yasak var yasak var kimse kimsenin özgürlüğüne karışmamalı. bir insan rahatlıkla alkol alabilmeli bir diğeride rahatlıkla Kur!an okuyabilmelidir.

sözlük yazarlarının hobileri

maketçilikle uğraşıyorum bendeniz arkadaşlar. Oldukça zevkli bir uğraş çeşitli ahşap,plastik maketleri alıyorum eviriyorum çeviriyorum yapıştırıyorum. sonunda da boyuyorum oturup karşısındada bir çay içiyorum ama oldukça zaman alan bir hobidir kendisi.

vahdettin hain miydi sorunsalı

evet diyenlerinde hayır diyenlerinden kendi düşüncelerini destekleyecek sağlam kayıtlar belgeler bulabildiği durumdur. Neticesinde yakın zaman bir olayımız için objektif bir ekibin budur budur demesi lazımdır bence. Velhasılı çok magazin yapılası bir konu değildir

google a getirilen sansür

googlun bazı modüllerine getirilmiş yasaktır. Google docs, google translate gibi yavaşlatıldığı söyleniyor bazı kısımlarınında, recep ivedikden bir cevap... 2010 yılında Dünyanın göbeğinde google yasaklanıyor.. nedir bu yahu böle yasaklar yasaklar

galatasaraylı olmaktan utanıyorum

iyi günde kötü günde biz hep beraberiz....

NOT: geçen güb bir ahbap ile muhabbette kendimin anti-fenerli olduğunu farkettim

friedrich wilhelm nietzsche

nietzsche ağladğında adlı kitabı okuyorum. Yalnız ne hikmetse kitap çok bereketli hiç bitmiyor. Anlayarak okumaya çalışmak insanı öldürüyor. Keza kendisine ait sözlere bakarsanız her cümle bir kitap ... büyük saygı