bugün

entry'ler (135)

din

iNSANLIĞIN BAŞINA GELMiŞ EN KÖTÜ ŞEYDiR.

dünyanın en iyi üç peyniri

- kaşar
- taze kaşar
- eski kaşar

efendi erkeğe aşık olmama nedenleri

EFENDi ERKEKLER KIZLARIN GÖZÜNDE iBNE GiBi BiR ŞEY OLUYORLAR KANIMCA. HALBUKi KENDiLERiNi DÖVEN, SÖVEN, HAKARET EDEN, iT YERiNE KOYAN, HATTA KENDiLERiNi ÖLDÜREBiLECEK POTANSiYELE SAHiP iT KOPUK SERSERiLER ÖYLE Mi? ASLAN PARÇASI ONLAR. KIZLAR HAKLI.

sözlük yazarlarının itirafları

BELLi ETMiYORUM AMA ÇOK ACI ÇEKiYORUM.

bir sözlük kızına çok aşık olmak ama söyleyememek

sölzlükte kız var mı? cidden soruyorum.

aldığınız en güzel iltifat

bugün daha az çirkinsin.

allah korkusu olmayan insan

vicdan korkusu vardır.

islam dininde oy kullanmak

okumadım ama kesin günahtır.

evlenilecek kadında aranan özellikler

öncelikle bayan olmalı.

en kötü ölüm şekli

temel fransız ingiliz idama mahmuk olmuşlar. 3 çeşit ölüm şekli varmış.yanarak ölmek asılarak ölmek ve giyotin. ingiliz sehpaya çıkmış. sormuşlar nasıl ölürsün diye. ingiliz düşünmüş ve demişki yanarak ölsem çok acı çekerim asılarak ölsem çok can çekişirim en iyisi giyotin. bir an önce bitsin bu iş. koymuşlar başını giyotine tam kafası kesilecekken giyotin takılmış. demişler çok şanslısın bir hakkın vardı giyotin takıldı.gidebilirsin. sevinerek gitmiş. fransıza sormuşlar. demiş yanarak ölsem çok acı çekerim asılarak ölsem çok can çekişirim en iyisi beni de giyotine koyun. koymuşlar başını giyotinin altına. tam başını kesecekken yine takılmış. serbestsin demişler. çok sevinmiş tabi. temele sormuşlar temel de yanarak ölsem çok acı çekerim giyotin de bozuk en iyisi beni asın demiş.

demek ki en kötüsü yanarak ölmekmiş.

recep tayyip erdoğan ın yüce divanda yargılanması

yüce divan. adını duyunca insan ürküyor. bugüne kadar o mahkemede yargılananlar herhangi bir mahkemede yargılansalardı baya hatırı sayılır ceza alırlardı. adam yolsuzluğun babasını yapmış (bu arada türkiye de hırsızlığın adı yolsuzluktur. böyle olunca kulağa daha yumuşak geliyor.) aldığı ceza ya beraat ya da bir kaç göstermelik ceza. kim yargılanmışta ceza almış yücccccce mahkemeden.

artvin vs izmir

artvin türkiyedeki en güzel yerdir. net.

17 eylül 2013 galatasaray real madrid maçı

real madrid maçın genelinde detaylara girmemiş şöyle bi kabasını almıştır.

ayrılığın sinyalini veren cümleler

oldu o zaman. ben yine şeyaparım....ararım..tabi tabi ararım ben...eee bugün olmaz da, yarın da olmaz da, ama haftaya da olmaz da.....yok canım ne ayrılması saçmalama. çok öpüyorum seni. şeyaparız..konuşuruz sonra

psikologa gidenleri deli zanneden tipler

çok büyük sorunlarınız olur ya da gerçekteysen depresyondaysanız neyse ama öyle otu boku sorun yapıp psikolojim çok bozuk deyip gidenlere, gitmeyin gereksizdir derim. o sorunlarınızı en yakın arkadaşınıza ya da herhangi birine anlatın inanın psikoloğun söyleyeceği şeylerle aşağı yukarı aynı şeyi söyleyeceklerdir.

sözlük yazarlarının seks itirafları

hiç unutmuyorum yine bir gün ofiste masanın üstünde sevişiyoruz. bi ara bunu çekmecenin içine attım, ordan kalemliğin içine...ver allahım ver. vur ha vur. bunu da niye yazdım bilmiyorum. keşke itiraf etmeseydim. pişman oldum bak şimdi.

kekeme bir insanla konuşurken strese girmek

iki dakikanız varsa beş dakika bişey anlatacağım. kekemeyim

seyircili seyir defteri

ferhan şensoyun en güzel oyunudur.

ağızdan yanlışlıkla çıkan yaran sözler

ona minnet edeceğime kasabınkini yerim.

yaran fıkralar

burada yazılan fıkraların yarısı aynı fıkralar. onlarında büyük kısmı iğrenç papağan fıkralarından oluşuyor. velhasıl kelam gülünebilecek fıkra sayısı çok az.