bugün

hoşgelmiş 10. nesil yazar, buralar ıssız dikkat etsin.
10. nesil yazar.
(#18101371) aman dikkat troll olabilir. nicki de bunun sinyallerini veriyor sanki.

edit: oğlum artılamayın artık en beğenilen entrylerime soktunuz, bu entry de artılanır mı allah için?
hoş gelmiş 10. nesil yazar. sağlam tespitleri var.

inşallah trolldür.
10. neslin ilk trollü olma ihtimali olan yazardır.
(#18101548) hoşgelmiş trolü...
anneni de böyle hoplattılar oğlum
benim neslim yazardır. ama yüzde yüz trolldür. neslim adına herkesten özür diliyorum.

(#18101463) adam trollükte nam salacak gibi beyler. alanı açın.
şüphelendiğim yazar.

(bkz: aynı bilgisayardan fake ve gerçek hesapla girmek)
seviyeyi yerlere düşüren 10.nesillerden biri daha.
yeni nesil troll, bugün her abzurt başlığın duayeni. sana sözlüğü yanlış anlatmışlar.
hoşgelmiş yeni troll. umarım toptur.
gelir gelmez 9. nesillere laf atmış. tam dün b.ktun bugün koktun olayı. fena kokmuş hemde ııyy sıvamış mı ne paçalardan.
merakla beklediğim onuncu nesilerin ilk gördüğüm yazarı. hoşgelmiştir umarım beyinsiz değildir. lanet troll çıktı. onuncu nesillerden de soğudum. neyse 11.nesilde gelir birazdan. onlar inşallah daha aklı başında , belki.
silik yiyip yeniden doğan canlı.
gelir gelmez kendini belli etmiştir. sıradan ve sıkıcıdır. sözlüğün şu kadına değer vermeyen ama hoş bir kadın görünce dibi düşen erkek takımına girmesi işten değildir. umarım daha az entry girerek daha az karşıma çıkar. kendi başlıklarını açsın misal ama düzgün bir kaç başlığın da içine sıçmasın dileğim.
Onuncu nesil taze troll pardon droll.
ilk görüşte kanımın ısındığı troll. yanlış anlaşılmasın efendim geleceği var, buralar entry dolacak ve habibinin eksikliğini bir nebze olsun dolduracak. kalemine pardon klavyesine kuvvet.
(#18113852)

fazla söze gerek olmadığı gibi bu durumda söylenebilecek sözlerin sayısı da her onuncu nesilin yarattığı durumda söylenebilecek sözlerin sayısı gibi azalmaya tam gaz, hiç durmadan hatta dört nala devam etmektedir.

okuyabilenlere teşekkürler. zira ben yazarken sıkıldım.
zekası troll olmaya yeten yazar. sözlüğün içine sıçsın efendim.
(#18123087) gece gece yaran drolldür.
geçenlerde silik olan tomtom adam nickli kabzımalın yeni hesabı.
çok entelektüel ve saygınmış. kime göre ve nerede merak ettim.
Nickinde t d benzesmesi olan yazar.
ciddi anlamda rahatsızdır. umarım destekçileri ya da tedavi görmesi için yardım edebilecek kapasitede yakınları vardır. acil şifalar diliyorum kardeşim.
(bkz: jonathan ları nereye ihbar ediyoduk beyler)
hem trollük yapıp hem de seviyene inemem diyen yazardır. güldürür. seviyeni yesinler bebeğim.