bugün

sözlüğün içine sıçılmaması için şart olan eylemdir. formatı sikiyorlar bari sol frameyi kurtaralım.
Uludağ sözlük adına kaliteyi getirecek bir hamledir.
"ulan onbirinci nesil mi gelmiş?" diyerek sözlüğe ne kadar ilgisiz kaldığımı anlamamı sağlayan kampanyadır *
Nesilden çok troller başlık açamasın. illa açacaklarsa outlook'un spam kutusu gibi gözükmesin.
Kendini bişi sanan yazarın isyanıdır.
henüz sözlük formatından haberi olmayan genç kardeşlerimizin bir süreliğine sözlüğün işleyişini ve dinamiğini gözlemlemesi büyüklerinden yardım alarak bu eylemi gerçekleştirmeleri gerekir.
Kaliteli sözlük için mutlak irade şarttır.
Şiddetle katıldığım önerme.
Yeter artık kürtlü başlıklardan gına geldi, her on başlıktan sekizi kürtlükle alakalı.
Üstüme alınmalı mıyım?
Bir ricadir.
bir daha başlık açmama kararı almama neden olan önerme.(ilgi çekici bir şey olursa ayrı)
Genel olarak sözlüğe artı bir değer katamayanlar başlık açamasın şeklinde düzeltmek gerek. Benim de dahil olduğum 11. nesilde de çok istikrarlı, seviyeli yazarlar da var. Başlığın yazıldığı mantıkla bakarsak birinci ikinci nesillerin yazılarına sık rastlamamız gerek ama hani neredeler?
(bkz: uludağ sözlük ölmüş arka bahçeye gömmüşler)
Katıldığım önerme. Gereksiz yazar kaynıyorlar.
sözlüğe eklenmesi gereken özellik. evet.
o zman nasıl troll göreceğiz ha ? gammazlar nasıl ekmek kazanacak hı ?
Sözlük için iyi bir uygulama olur. Evet.
sen önerme ulan ayı!
Altıncı nesil bir siliğin açtığı başlıktır.
Çok şey yapmayın.
Acilen gelmesi gereken kural. Sikik sikik başlıklar bu ne be. Evet.
bir an önce gelmesi gereken kural. zall abi lütfen... sol frame ne hale gelmiş öyle bakan kör oluyor.
Bence entari de girmesinler. On birinci nesiller bir ust surumu gelinceye degin caylak kalsin. Evet.
nedir bu amerikan kolejli ayakları ya, sizi gibi seniorlar!
on birinci nesil başlık açmazsa, sözlüğün işlerliğini kaybedeceğini düşünemeyen nesil öncüsü olup yaşı ufak ergenus beyanıdır.

ulan şu öncül nesilleri merak ediyorum. bazen özelden konuştuğumuzda adamlar benden genelde 7-8 yaş küçük çıkıyor.

mesele nesilde değil zihindedir. bir paylaşım nesline bakarak yorumlanmaz dedirten hadisedir.
Onbirinci olmayanları göt edelim kaçamasın. !!!
Sözlüğü canlandıran 11. Nesildir net.
Ne istiyonuz lan gariplerden?

Denilesi durum.