bugün

Aciz beklenti . Sevgiyide arz talep iliskisine cevirince ustune iskntoyu yapip seviyorlar .
Beni öyle sev ki şimdiye kadar sevenlerin hepsi utansin. Beni oyle sev ki şimdiye kadar beni boyle mutsuz yapan kader utansin. Beni öyle sev ki cocuklarimiz bizi örnek alsin.
bir temenni ve 2017 tarkan şarkısı. dinlemedim dinlemicem. ilk çıktığı andan itibaten tüm facebookta dönmeye başlayan şarkı. tarkanın en güzel şarkısı çok dikkat çekmediyse de nerdeysen adlı şarkısıdır.
tarkan kişisinden ziyade mustafa ceceli'ye aitmiş gibi hissettiren şarkı. leş.
Tarkan, ajdar'ın şarkılarını seslendirse onu bile öve öve bitiremeyecek tipler var bu ülkede.

Hee çok güzel bayıldım ne demezsiniz. Hemen albümü almalıyım. Arabayı sürerken müziğin sesini son ses açıp video çekmeliyim.
mustafa ceceli gibi vicik vicik ask sarkilari söyleyen biri icin ideal bir sarki olabilirdi ancak tarkan gibi bir stara hic yakistiramadigim sarki olmustur.
basit, alelade, dügün salonu sarkisi.
Rezalet, iğrenç bir şarkı.

Millet mustafa ceceli demiş, bu ondan da kötü. Ferhat göçer falan bu. O derece kötü.

Tarkan, güzel abim, şunu yaparken kuzu kuzu'dan, hüp'ten, salına salına sinsice'den, şımarık'tan, ölürüm sana'dan falan utanmadın mı? Abim ne yapıyorsun sen? Kendinde misin?
Ne sikindirik bir şarkı ya.
Sırf Tarkan söylüyor diye ölen bitenler var.
Hayatımda duyduğum en yarak kürek şarkı olabilir.
Şarkıyı dinlerken -otomatikman- gözünüzün önünde düğün salonunda dans eden çiftler canlanıyor.
Sen dinlerken içinde yangın koparken kendi sevgini bana satıp gittin.Gerçekten hissettiğin şey bu şarkıdaki gibi olsaydı hızlı dönüş yapmazdın.Düğün şarkısı olmasına rağmen sözcükleri ruhumu dağlamakta.Halbuki hiç dinlemediğim şarkıydı.Dinledikçe seni bana hatırlatacak ve yalancılığını yüzüme haykıracak şarkı.
--spoiler--
Ömürlük severim ama değecek insana.
--spoiler--
Diye kendisine Bas bas bağırasım var sözlük ama sevmiyor işte.

https://m.soundcloud.com/...pinar/tarkan-beni-cok-sev

Sevdanı bulmak yıllar sürdü,
Tut elimden kimseye verme.
actigim basliklardan biri sanarak geldim ama degilmis. Bazen bilincsizce acip unutuyorum cunku acaba bunu ne ara actim dedim. Zaten ben acsam "beni cok sev" demem "seni sevebilir miyim" falan derdim. Neyse. Cevap yazmamis kimse ben yazayim en azindan bir yazari sevindirmis olurum.

Seni cok sevecegim sevgili yazar. Tanimiyorum ama olsun.
Bunu kimseye söyleyemeyiniz. Söylediğiniz an da kaybettiğini kabul esersiniz. Sevecekse zaten sever. Sevgi dilenilmez. Gönül işlerinde biraz kaçan kovalanır.
19.11.2021 tarihli netflix filmi. Türk sinemasının güzel işlerinden.
güncel Önemli Başlıklar