bugün

entry'ler (94)

yasemin mori

şu an hafif müzik'de sergilediği performansta kendisinden ziyade arkasında çalan müzisyenleri takip ettiğim şarkıcıdır.

haber sizsiniz

halkımızın yaratıcılıktan ne denli uzak olduğunu yüzümüze yüzümüze çarpan programdır. şöyle ki her hafta yayınlanan videolar arasında osuruğuna gülen bebek , gangnam style eşliğinde abuk subuk dans eden bebek gibi videoların yanı sıra , yine bu tip videolar gibi yarışmanın formatı ile uzaktan yakından ilgisi olmayan , haber değeri taşımayan videolar eklenmektedir. neyse ki çok kaliteli olmasa da arada sırada gerçek haber formatında videolar çıkmakta ve en azından derece yapabilmektedir. her ne kadar haber tırt olsa da formata uygunluk açısından değerlendirdiğimizde birinciliğe en uygun aday aşağıdaki arkadaşın çektiği video gibi görünüyor.

http://www.habersizsiniz....haber.com/#!video-4/c1bxg

muhammet pekdemir

saraybosna'dan döndükten hemen sonra soluğu habercilikte almıştır.

http://www.habersizsiniz....haber.com/#!video-4/c1bxg

korhan futacı ve kara orkestra

13 şubat akşamı çevre tiyatrosu'nda belki de pek tercih etmeyecekleri , koltuklu düzene sahip bir salon yapısında , yine harika işler çıkarmış , tüm ciddiyetleriyle performanslarına odaklanmışlardır. kendilerini semtimizde daha fazlaca görmek isteriz.
bu arada korhan futacı için en özel şarkının sien olduğu o kadar belli oluyor ki , grup üyeleri bile şarkıyı çalarken , korhan futacı'yı izlemekten kendilerini alıkoyamıyorlar.

çilekeş

yakın zamanda nilüfer'in piyasa çıkacak olan 13 düet adlı albümünde , diğer 12 sanatçı arasından , şarkıya kattığı yorum , şarkıyı kendi tarzıyla gayet iyi yoğurmasıyla , öne çıkan gruptur. adamların bir enstruman kullanım tarzları ve bir nilüfer albümü dahi olsa çilekeşi köküne kadar hissettirebiliyorlar. bize de saygı duymaktan başka bir şey düşmüyor.

türk futbolu

futbol oynatmamayı hedef edinmiş hakemler sayesinde , iki ileri bir geri şeklinde bir tempoyla oynanmakta , harcanan onca paraya karşın saç baş yoldurtmaktadır. iki anadolu takımı arasında oynanan maçlarsa bambaşka bir deneyim.

elektro gitar çalan türbanlı

başka bir enstruman çalmasından farklı değildir.

(bkz: sanane yarram)

ismail abi

an itibariyle eksikliğini derinden hissettiğim abidir. bir ölüm haberinden sonra kim daha iyi teselli edebilir ki beni sahi.

yazarların düğünlerindeki çalacak şarkı

yazarlar ne derse desin , büyük çoğunluğu düğün salonu tarafından belirlenecek şarkılardır. mesele ilk dans ise romantizminizi mustafa ceceli ya da ferhat göçer ile sınırlandıracaklardır.

5 6 ocak 2013 açıköğretim sınavları

üzerinden bunca zaman geçmesine ve bir sonraki sınav ile arasındaki süre çok kısa olmasına karşın , halen sonuçları açıklanmamış sınavdır. ayrıca anadolu üniversitesi yayınlarında konu hakkında en ufak bir bilgilendirme de bulunmamaktadır.

vida guerra

kimse beni o kalçanın yalnızca oturmaya yaradığına inandıramaz.

35 milyon tl çıksa bırakılmayacak meslekler

o sezon adı her ne olursa olsun , türkiye profesyonel futbol süper liginde sol beklik. zira bir kaç senede bahsi geçen parayı katlamak mümkün. hem pek rakibiniz de yok sayılır.

(bkz: hasan ali kaldırım)
(bkz: hakan balta)
(bkz: uğur boral)

flört

az önce ntv'de , görsel olark çok hoş düzenlenmiş bir sahnede harika bir performans sergilemiş gruptur. yalnızca rasta baba'nın sonuna yetiştim fakat bu bile bana yetti. sanki içinde bulunduğumuz yüzyıla ait değil gibiler bu adamlar , işte bu yüzden seviyorum.

penise alternatif isim önerileri

şüphesiz...

(bkz: eduardo)

adları bilinmeyen taş hatunlar

jack white'ın freedom at 21 klibinde side boob kavramına yeni bir boyut kazandıran esmer.

hakan özoğuz

jazz kasalar , telecasterlar , les pauller , stratlar , jazzmasterlar ve en son sg kasalar derken , v kasa x kasa abidik gubidik metalci işi gitarlar dışında denemediği gitar kasası kalmamıştır.

sıvı sabun

özellikle umuma açık ortamlarda bizleri kalıp sabun hijyensizliğinden kurtarmış üründür. lakin ne kadar dikkatli davranırsanız davranın , maksimum hijyen sağlamak amacıyla avucunuzda gezdirdiğiniz sıvı sabunun en az yarısı henüz çözünmemiş olarak lavaboya dökülecek ; heba olacaktır. bu da marketten satın aldığınız koca sıvı sabun kutusunun , yalnızca yarısından faydalanabildiğinizi hatırlatacak , hüzne gark edecektir.

şubat

iyi ki böyle bir dizi var ve iyi ki gözlerim görüyor ki böylesine bir diziyi tadabiliyorum. allah razı olsun emeği geçen herkesten.

manga

menajerlerinin , pr takımının redbull'un önlerine sunduğu athena ile kapışma fikrini , hangi kafa ile kabul ettiğini merak ettiğim oluşumdur. zira grup içerisinde , kontenjandan bir dj ve dünyanın hiç bir yerinde gitar çalarak para kazanamayacak bir gitarist barındırmakta.
bu adamlardan stüdyo dışında yaratıcı bir şeyler beklemekse , kendi ipini çekmekten başka bir şey olamaz.

hülya avşar ın mesleği

bu yaşta bu denli çekici görünebiliyorsa , bir şekilde de televizyonda görünebiliyorsa mesleğe ihtiyacı yoktur. konuşmadığı anları tercihimdir.