bugün

bim den aldığı aleti 2 katına satan mal gördüm. lanet ettim bu milletin şark kurnazlığından.
ipini koparan kurnazın geldiği hede... inanın çok gülüyorum, adam bildiğin yük paletini boyamış cilalamış el emeği masa diye 2 bin liraya satmaya çalışıyor yemin ederim gülmek için kullanıyordum taki bu geceye kadar adam artık eşinin mi kızının mı bilmiyorum ama kullanılmış bayan iç çamaşırını satıyor vallahi pes ya.
ilginç kafaların yer aldığı uygulama. 30-40 liraya aldığı, giymekten çamurlanmış tozlanmış ayakkabıyı 100 liraya satışa çıkaran kafalar bunlar.
türkiye piyasasına yeni girmiştir. türk versiyonu my circle diyebilriz. my circle dada çevrendeki ilanları görebiliyorsun
(bkz: my circle)
ölücü kaynayan dandik uygulama.
manyak dolu sitedir. pazarlık var yazmayın 200 TL'lik ürüne 80 tl teklif ediyorlar.
Çöp. Sanal bit pazarı. Türk insan kalitesinin ne olduğunu bir kez daha görmenizi sağlayan yer.

Sırf foto kalitesi bile kusmanıza yeter.
Demin tek kaşık satan birini gördüm ₺45 insanlar buraya çocuklarını kardeşlerini falan koyuyor.
Konumunuzu herkes görüyor. Sırf merakımdan baktım, bir şey koydum bikaç kişi bildiğin yürüdü bana. Selam ben cengiz nelerden hoşlanırsın falan dedi. Sildim hemen hesabı falan. Tövbe tövbe. Durum fırsatçıları iş başınsa yani. Bizim toplumda yemez bu tür şeyler bence. Bizim toplum demişken adana dayım yani.
Koydugunuz fiyatin 5 te birini teklif eden insanlarla dolu site. Sahibinden gibi kullanisli olamaz.
tamamen donanımhaber ölücülerinin doldurduğu bir uygulama. baza, yatak, başlık, çalışma masası (hepsini alana bez dolap hediye) satıyordum. öğrenci evinden çıktığım için acil olarak gitsin diye hepsini toplam 80 tl ye bıraktım. kodumun ölücüleri mesaj atıp nakliye de var sen onu düz elli yap diye mesaj atıyor. sen nasıl bir kansızsın lan ? ulan bunların piyasa fiyatı spotçularda 200 tl. hadi nakliyeyi onlar yapıyor onu çıkartalım ortalama 150 tl. e be anası kahpe! daha ne istiyorsun yarı fiyatına lan.
çek yükle mesaj at, letgo ile rahat sat. letgoouuu!
Reklamlarından son derece zevk aldığım ikinci el ürün satış uygulaması.
siyah akıllı telefon
Beyaz lg akıllı cep telefonu
Gri HTC akıllı telefon...

Böyle ilanlarla dolu,
Kimsenin doğru düzgün bir şeyler alıp satabildiğine inanmadığım saçma uygulama.

Sahibinden varken zaman kaybı.
1.600 lira fiyat biçtiğim sıfır cihazıma 500 tl veririm diyen sırtlanları barındıran uygulama. ne kadar ölücü varsa burada amına koyim. insan utanır lan 500 tl vereyim demeye.
iyice boku çıkmış site.

görsel
Koyduğunuz ürün için sürekli yarı fiyatı kadar teklif yapılan uygulama. Teklif yaptıkları fiyattan koysaydım bu sefer de onun yarısını teklif ederlerdi. Kendini uyanık zanneden ama uyanık olamayan kişilerle doludur.
Her koyduğum ürünü istediğim fiyattan sattığım mecra. Tatlı su kurnazı çok olduğundan, 300 liraya satacağım ürünü 500 liraya koyuyorum. Bir şekilde satılıyor.
ülkenin özetidir kendisi.

görsel
ilk ciktigi zamanlarda kirik iphone sattigim uygulama. tv reklamlarindan sonra epey popüler olmus.
yakın zamanda silkroad tarzı online oyun reklamı yapması gereken reklam.item bile satarsınız bunla.
Programı denemek için eski bir halımı koydum, ki benim eskim de cıncıktır yani- adamın biri her hafta düzenli olarak yeni fiyatla teklif veriyo. 3 aydır dadandı. Hayır benim için de kıymete bindi valla. Satmıycam.
Hiçbir eşyamı satamadığım uygulamadır.

Ölücüler sayesinde 1 aydır duran, neredeyse 0 cihazımı, sahibinden.com üzerinde 1 haftada satmış bulunuyorum.
Bana zorla telefonumu sattıracak uygulama.
çöpe bile atılamıcak ayakkabıları satmaya çalışan milf mekanı. amaç tamamen seks ve kullanıcı çekmek. bu ilanlar resmen sitenin üreticileri tarafından açılıyor.
güncel Önemli Başlıklar