bugün

entry'ler (50)

gece erkek arkadaşında kalan erkek

ya içer yada boş boş otururlar. sabaha kadar pesde oynıyabilirler. sonuçta cinsel bir olay yok . bir bayanla oldugu kadar eğlenceli değildir.

bayanların hoşlandığı arabalar

BMW & MERCEDES. kaliteli kesim tabi ki .

türklerin en çok sorduğu kıl sorular

hiçmi yok ?

ilgi cekmek istiyorum

her güzel kızın yanında bir şişko kız vardır. şişko kızların ilgi çekmek istiyorum taktigi.

türkler kürtlerin hizmetçisi olacak

kürtler. toprağın altı sizin üstü bizim olsun.

hayatta yaptıklarınız önemsiz olacaktır

ama ? bana göre önemli olan onları sizin yapmış olmanızdır. Sizin amalarınız nedir ?

eski sevgiliden geriye kalanlar

koca bir yastık , lanet olası fotograflar , kurumuş güller , acı, hüsran ,hayaller ,parmak izleri..

the dark knight rises

hatırladığım iki mükemmel replik. kedi kadın batman'ın makinasına biner ve der : - annem yabancıların arabasına binmememi söyledi. - batmande bu bir araba değil der ve pati çekip havaya kalkar.

ikincisi ve önemli replik ise - Acı kişiliğini güçlendirir.

sevgilisinin parası olmadığında tutumlu olan kız

gerçek bir sevgili diyebiliriz. sırf bu düşünce ile yaşarsa bile ilerdede anlayışlı olabileceğini düşüünüp evlenilebilcek bayan. he tabi öle biri yok.

evden çıkarken fermuarı açık unutmak

bazen güzel birşeydir. bazı bayanları üstüne çekebiliyorsun farkında olmadan. ve güzel bakışlara. tamamen sexüel bi çağrışım tabiki.

en güzel kızlar nerelidir tartışması

aptal bir akımdır. nerden ne çıkıcağı belli olmaz. yok istanbul yok izmir. genellikle kızlar kendi aralarında tartışır. erkek için güzel hep güzeldir yer önemli değil.

sözlük yazarların saat markaları

ferrucci. mükemmel 3 göstergeli suya dayanıklı ve konforlu. mercedes gibi saat.

oruç tutmayan yazarlar entry girmesin kampanyası

ölünüzü dirinizi, hergün birinizi, bir gün hepinizi adlı ayrımcı sadist arkadaşın açtığı tartışmadır.

lise aşkları

seneler sonra bile güzeldi diyebilecegimiz birseydir.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

-sevgilinizle çok modern olmayın. sen kız arkadaşlarınla görüş bende erkek arkadaşlarımla gibisinden. böyle sey yoktur kızım yok.

torpil

paylayan torpili, torpil yapan insanın azına koyup ateşleyip yürüyeceksin.

batman in galasında katliam

BATMAN in vizyona giricek olan son filminde , galada katliam yaşanmış. etrafa rastgele ates acılan galada 10 kişinin suan öldüğü düşünülüyor.

yazarların çoğunun oruç tutmaması

beyler bunu hepimiz biliyor. açıklayın artık . sabahtan beri bakıyorum limonatadır tereyağı baldır bu nedir.

sevgiliyle ilk defa buluşulacak en saçma yer

Muhallebici. eskisi gibi değil hiç bir şey. gel muhallebiciye gidelim desem , sanane be salq sey falan der.

buz gibi limonata

Oruçluları bozdurmak için açılan ve acı çektiren bi yazıdır. limonata, su ,sekerden oluşur.