bugün

sözlükte zırp pırt açılan başlıklar ve onlara girilen entryler sonucu bir türlü bitmeyen, anket konusu olmaya hazır durum. efendim bir klişe vardır ki izmirin kızları güzel olurdur . evet, haklıdır izmir in kızları çok güzel olur ancak arada küçümsenemeyecek derecede çirkin olanları da vardır.

lakin bir bursalıya sorarsanız en güzel kızlar bursa nın derken bir ankaralıya sorarsanız da en güzel kızlar ankaralıdır. bu böyle sürüp gider. ve asla sonucuna da ulaşılamayacak olan tartışmadır çünkü, güzellik görecelidir. ancak bana sorarsanız türkiyenin her yerinde çok güzel kızlar vardır ki aralarından izmirli kızlardan güzel olanları da vardır.

ayrıca tabii ki önemli olan dış güzellik değil, iç güzellik ama şu da inandığım bir gerçektir ki insanın içinin güzelliği bir şekilde dışına yansımaktadır.
en güzel kızlar sizin olan kızlardır bu yüzden nereli olup olmadığının pek bir önemi olmaz. (bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça)
ekvatordan kuzeye doğru gidildikçe güzel kız sayısı artar. kuzey ülkelerinde bulabilirsiniz.
bomboş bir tartışmadır efendim. yok izmir'in kızları güzelmiş, yok oranın kızları güzelmiş, yok buranın kızları güzelmiş, hikaye onlar! güzel kız heryerde vardır arkadaşım!
bursa ankara istanbul ve izmir hatta antep, batman ve tunceliyi'de ele alıp kendi fikrimi söylersem en güzel kızlar rusya'dan çıkıyor kardeşim. çeşme'de gördüm hala gözümün önünden silinmedi görüntüleri. fakat türkiyenin en güzel kızları derseniz izmirle bursa kapışır derim. ikisinde de bol miktarda göçmen mevcuttur, slav ırkıyl akarışmış memleketimin kızları harbiden rus kızlarına meydan okurcasına güzeldir. ayrıca rus kızları güzeldir fakat bir türk kızında ki muhabbeti asla hiç birinde bulamazsınız.

bu konuda son sözüm, her memleketin güzeli vardır, tartışmanın anlamı yok. veyselin söylediği gibi, güzelliğin beş para etmez, bu bendeki aşk olmasa.
hiç bitmeyecek tartışmadır zira amaç tartışarak ortam yapmaktır. erkeğin kızın birbirini dolaylı yoldan bulmaya çalıştıkları tartışmalardır bunlar.
karadenizlidir. ama dengesi yoktur güzeli çok güzeldir. tipsizi de çok tipsiz. sonuç olarak en güzeli oradan çıkar.
sevdiğiniz kız en güzel kızıdr. eğer o da sizi seviyorsa muhtemelen yanınızdadır. özetle siz nereliyseniz o da oralıdır.
(bkz: izmir kızları)
(bkz: karadeniz kızları)
neden, niçin sorularını getiren tartışmadır.
Güzelliğin göreceli olduğunu öngörürsek saçma bir tartışmadır..
(bkz: türktür o türk)
(bkz: kanada)
(bkz: elisha cuthbert)

(bkz: italya)
(bkz: monica belluci)
tartışmaya bile gerek yoktur.
izmir izmir izmir...
entry sayısı bie 35 oldu yaa canım memleketimm...
kızın nereli olduğunun çokta önemli olmadığı durumdur. asıl mühim olan kızın güzel olup olmamasıdır...
(bkz: bütün kızlar çiçektir) ** * *
(bkz: trakya)
latin kızlarıdır. çoğu melezdir. sıska beyazlarda bulunmayan muhteşem atık, havalı popo ve memeler onlarda bulunur. dudakları da dolgundur. bunlarda ne selülit ne çatlak ne sarkıklık vardır. hep fittirler. *

süper önemli edit: ahanda beyaz hanımlar kıskandı. yapmayınız efenim böyle. latin hatunlar taş gibi işte.
'kızlarını bilemeyeceğim fakat kızı bursalıdır.' diyerek cevap vereceğim tartışmalıdır.

türkiye' de vuku bulan en ateşli tartışmalardan biridir. kişinin güzellikten kastının ne olduğuna bağlıdır. zira meleksi bir ifadede güzellik bulan ile hafif yanık bir vücudun kıvrımlarında güzellik bulan farklı insanlardır ve bu sebepten her tarihte bu bakış açıları değişmeyeceğinden asla sonuca bağlanamayacak tartışmadır.

genel anlamda söylemek gerekirse ülkemizde bursa gerçekten başarılıdır. veyahut ben çok şanslıyımdır bursaya gittiğim zamanlarda.

dünya değerlendirmesi yapacak olursak; dünya güzellerinin porto riko' dan çıkması bir tesadüf değildir sanırım.

ayrıca, küba güzel yerdir dostlar. çok güzel. *
izmirlidir ama bildiğiniz her şeyi unutun. ön yargılara rağmen asıl yerli izmir kızları esmer, doğuştan yanık tenli olurlar.

diğerleri ege bölgesinden gelip yerleşmiş manav veya göçmen kızlarıdır.
bu güzellik birazda kişinin güzeli hangi derecede görebildiği durumudur, (bkz: her güzelin bir kusuru vardır) sözü akla gelir. her milletten , her ırktan, her dinden güzel olan zaten güzeldir, önemli olan , her meziyeti bünyesinde barından güzeli bulmaktır.
(bkz: samsunlu kızların izmirli kızlardan güzel olması)
evlenince kocasının kütüğü nerdeyse oralıdır.

edit: evlenmeden önce de kendi kütüğü neredeyse oralıdır. hatta kütür kütürdür.
gereksiz bir tartışma. slav ırkıdır. gerisi kendisine güzel demesin.