bugün

entry'ler (59)

köpek saldırırsa yapılacaklar

Son duayı etmektir süphesiz.

babanın ölmesi

Aldığınız üniversite diplomasının bile O göremediği için bir anlamının kalmamasıdır,sevincini paylaşacak,sarılacak birinin olmamasıdır,alışmış gibi yapmaktır.Aksi takdirde ahkam kesen bir sürü gereksiz tiple muhattap olmaktır...O'nun bizi izlediğine inanıp,kendi kendini teselli etmeye çalışmak ama başaramamaktır.

babanın ölmesi

Üzerinden 8 yıl da geçse hala insanın ta içinde kanayan bir yaradır,yalnızlıktır,ezikliktir,kanatlarının tam da kökünden kırılmasıdır.

ziynet sali

Son albüm kapağında Jennifer Lopez'e inanılmaz benzemiştir,evet Jennifer Lopez bir dönem çok popülerdi ama artık değil,çok gereksiz bir promosyon çalışması olmuş.

ferhat göçer

Hem basında ona buna salladığı demeçlerinden,hem internette haldır haldır genç yetenek araştırmasından,yaz aylarında düğün,festival gibi organizasyonlarda yer alıp biraz fazla ticari yaklaşım sergilemesinden aşırı hırslı bir adam olduğu belli.En çok da kalp hastası olan çocuğuna yeterli ilgi ve maddi desteği vermemesiyle gündeme geldiğinden beri toplumun büyük bir kesiminin antipati duyduğu bir adam.Belki iyi bir vokal ama çoğu kişi ya dinleniyor onun sesiyle ya da benim gibi yoruluyor.Adam sanki şarkıları döverek söylüyor.Tenor da olabilirsin ama insan şarkıyla kavga eder gibi söylememeli yine de.

eve girdikten sonra annenin geldin mi diye sormasi

bir farklı versiyon da sabah uyandığınız zaman annenin "uyandın mı evladım" demesidir,en az "geldin mi" kadar saçmadır,elbette cevap da "hayır hala uyuyorum"olur

sözlük yazarlarının doğum günleri

20.08.1985 hediye istemem

sevgilinin agzinin kokmasi

kocanın ağzının kokmasından daha iyi bir durumdur.baktınız ki dayanamıyorsunuz silkelersiniz gider.

keremcem

yeni albümü ve çıkış parçası "Aşk Bitti" ile " ben tek şarkılık, tek albümlük değilim" imajını vermeye çalışmış.Back vokallerde Seden Gürel'i duymak da arkasının oldukça sağlam olduğunun göstergesi.

lisede yapilan abukluklar

dersten tuvalete diye çıkıp ders yapan diğer sınıfların kapısını çalıp kaçmak.

ebru gündeş

son albümünde Sezen Aksu sihirini keşfetmiştir.Artık Ebru Gündeş kızımız da 3 şarkı Sezen Aksu'dan 5 şarkı diğerinden yapıp albüm çıkartanlar arasına katılmıştır.

sırf imza atmak için saçma bir derse katlanmak

üniversite hayatımda her dönem başıma gelen olaydır.Hoca ders anlatır sen hayal kurarsın.Hoca ders anlatır sen cep telefonunla uğraşırsın.Sonra ders biter.Dönem biter.Oh dersin.Yeni dönemde tekrar böyle bi durumla karşılaşırsın of dersin.

helin avşar

asalak yaşamayı kendisine ilke edinmiş zengin bir ablası olan yapay sarışın.

paul auster

Kehanet Gecesi isimli kitabı gerçekten çok ilginç.Ancak karakterleri ve onların hikayesini bir kenara bırakıp romana devam etmesi çok tuhaf bir stil.Okuyucu olarak roman boyunca merakla bekliyorsunuz acaba ne olucak diye.Roman bittiğinde ve o hikayeye ait bir son bulamamak da hayak kırıklığına sebep oluyor.Ama okunduğu zaman insana iyi gelen bir kitap.

evli erkek

ona aşık olan kişi bekarsa iğrenç bir durumdur.

sehirler arasi otobuslerin on koltuk kisileri

genelde kadınlardır.kimisi midesi bulandığı için, kimisi geçtiği yerleri görebilmek ve yolculuktan keyif alabilmek için tercih eder.ancak arkadaşlar bir kitle de var ki görmezden gelemeyiz bunlar şöyle derler: "ay şekerim,resmen ben de kullanıyorum otobüsü,fren filan yapıyorum,şoför çok deli gidiyordu yüreğim ağzıma geldi".Be teyze senin otobüs kullanma tribine girmenden bize ne demek lazım ama diyemiyorsun çünkü o böyle kendini önemli hissediyor.yazıktır,günahtır,ellemeyin.

güzel yüz

her durumda iltifat alma sebebidir.

aşk

aynı anda hem çok kızmak,hem çok sevmek,bütün dengenin şaşması,"asla yapmam"dediklerimizi yaptıran,gecenin,gündüzün,dünyanın o kişiden ibaret olmasıdır.o kadar güçlüdür ki, bütün dünyayı karşınıza alabilirsiniz,hiç bitmeyecekmiş gibi gelir.bir gün biterse de enkaza döner insan.

pandora nın kutusu

mitoloji final sorusu burdan gelmişti.1 sayfa cevabı var bu sorunun.

ilginç öğretmen telaffuzları

ortaokulda türkçe öğretmenim ekonomiye ekönömi,ilkokula da ilkökül derdi.ne zaman bu iki kelimeyi kullansam aklıma gelir ve sırıtırım.