bugün

entry'ler (71)

bir kadını yatağa atma yöntemleri

en iyi yöntemi ve de bana göre en etkili yöntem içki içmektir. birlikte biraz için dağılır zaten o.

deizm

Allaha inanan fakat tüm dinşeri ret eden gerizekalı bir kesimdir.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

üst çenesini çalıştıran tek canlı timsahtır. duyunca çok etkilenmştm.

ünlü biriyle ilişki yaşamış sözlük yazarları

hiç yaşanmamış bir olaydır. varsa söylesin.

cahil insanlarla en çok uğraşılan meslekler

yeşilkart çıkaran memurlar.

türban takıp mini giyen kadın

kesin türbana karşı, türbanı sevmeyen bir kesimin çıkardığı bir vakadır. bu tür resimler çekip internet sitelerinde paylaşıp ve 'bakın işte türbanlılar' diyen kesimdir.

hem sevişmeyip hemde tonla masraf çıkaran kız

oruspu kızdır. bana gören veren kız bunlardan daha kalitelidir çünkü onunyolu bellidir veriyorum ben ama bu tip kız hem elletip hem vermeyen cinstir. erkeğin cüzdanını boşaltmak ve eğlenmektn başka amacı olmayan kızdır.

sırf seks yapmak için biriyle sevgili olmak

erkeğin seks ihtiyacını karşılamak için sürekli uğraştığı durumdur. sevgili olmadan seks te olmuyor yani.

polonya

oraya giden öğrencilerin tümünün aynı yerde kalması, birlikte içip kaynaşmasını sağlayan bir seks ülkesinden başka bişey değildir. orada hamile kalan öğrencilerin haddi hesabı yoktur.

gökhan töre

çok yeternekli bir futbolcu olup sürekli eleştiri oklarının bilmem neden hedefindedir.

galler denilince akla ilk gelenler

göt kadar bir ülkedir ama çıkan iki futbolcusu yüzünden dünya duymuş, ve bilmiştir. biz 80 milyonluk koca ülkeyiz daha öyle bir futbolcumuz yok. bi arda var işte biraz biraz.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

su küçüğün söz büyüğün sözü aslında yanlıştır. orjinali sus küçüğün söz büyüğündür. yoksa normal şartlarda su da büyüğündür yani.

banyodayım diye tweet atan kız

aşufte kız.

seks kadar zevk veren şey

öyle bir dünya yok. ama birşey söylemek gerekirse maç ederken harika ara pası atmak bana çok zevk verir. bu size zevk vermeyebilir umrumda değil o sizi bağlar.

5 dakika sonra öleceğinizi bilseniz ne yapardınız

güzel bir namaz kılardım.

doğuda askerlik yapmanın avantajları

maaşları fazladır.

sözlük yazarlarının nefret ettiği sesler

sinan akçıl sesidir.

soğuk ve yağmurlu havalarda yapılacaklar

Sıcak çay içip imkan varsa dışarıdan yağmuru izlemek. Sevişmek.

beşiktaş ın köy takımını yenince sevinmesi

Yenilseydi köy takımına yenilecekti diyecektiniz ama.

17 yaşından ufaklar sözlükten defolsun kampanyası

Desteklenmesi gereken güzel, aynı zamanda sevdiğimiz bir kampanyadır.