bugün

ayaklarını yatağa dayadıktan sonra yukarıdan hızlıca itmek suretiyle yatağa atmayı değilse bile yatağa düşürmeye başarabilirsin. tabi allah düşürmesin, olursa da*...

edit: başlık başıma.
edit: ayrıca çift saltolu parende olimpik bir atlayış olacaktır.
2 kadeh şarap.
insan gibi konusmak.
önce kollarınızı kullanarak kucaklarsınız ve çeşitli yollar ileri yatağa bırakırsınız. Bu kadar.
- beem bissürü param va, hebizini veecem saa, ge ben sei bi sikeyim. demektir.
yatağa çık çık
hayırrrrrr
iyi ulan, tutun şunu bakiim tutun.. (bkz: tecavüzcüler için yöntemler)
arkasından sessizce yaklaşıp sert bi cisimle vurmak. sonra da kaldırıp yatağa atmak.
yöntemlere falan gerek yok sen y demeden onlar yatakta oluyor zaten. milenyum kadın modelleri canlarım ya.
ona yatakda neler yapcağını söylemek de bazen etkili olabiliyor.
niyeti yoksa gülünecek yöntemlerdir.
(bkz: para)
tek ve basit yöntem PiÇ olmak.
mancınığa yerleştirip yatağa doğru fırlatmak. Yatağın büyük olmasında fayda var ıskalama ihtimaline karşı. Topun içine gülle niyetine de yerleştirebilirsiniz ama o biraz daha tehlikeli denemeyin derim.
niyeti varsa yönteme falan gerek yok zaten verir. niyeti yoksa hem kendinize çok güvendirmelisiniz hemde fena tahrik etmelisiniz. *
öncelikle yatağın yanından geçen kadına çelme takılır olmazsa eğer
yatağa kadını atamıyorsanız, yatağı kadına atarsanız.
-aşkım böyle yeni bir şey bulmuşlar inanamazsın.
+aaa, nedir o hayatım?
-yatak. ya sırf seni merakta bırakmamak için gittim bir tane aldım. gel bak.
+uzatma naci, uzan şöyle.
(bkz: itmek)
Kadinina gore degisir.
Kimine biraz para vermen gerekir
Kimine birkac kadeh icki ismarlaman gerekir.
Kimiyle sevgili olman gerekir.
Kimine nikah basman gerekir.
bir kadını yatağa atmak ne demek ya hu?

maalesef bizdeki algı çok saçma. koyu bir erkeksporlu olarak bu lafın kullanılmasını hiç hoş bulmuyorum.

ha, ilişkiye girmeyi arzu ettiğim birini nasıl ikna ederim, yöntemi var mı diyorsanız da; karşıdakine güven vermek hacı. sana güvenecek, senin kendisine verdiğin değeri hissedecek. ondan sonra.

tanım: olmayan yöntemlerdir.
(bkz: taktik alma yolları)
çoşkun sözlükte.
yatağı kadına atmak daha kolaydır. aşağı yukarı benzer şeyler sonuçta neden uğraşacaksınız ki?
el ile itme, dürtükleme, tekme atma, öteleme...
yakışıklı ve zengin olmak yeterlidir. hiç bir şey söylemenize, istemenize gerek kalmaz. tek yapmanız gereken yatağa uzanmaktır.
parasını veriyosun, fişini kesiyolar sana, çıkıyosun odana sonrası ilk baştakiler kadar resmi ilerlemiyo, rahat ol..
yatak denemeye götürmektir. mağaza mağaza dolaşıp ben bu kızı 5 kez yatağa attım muhabbetine bile girilebilir.