bugün

entry'ler (68)

ümit zileli

zileli 3 kuruş için ''tartışma'' programlarında yalakların yalakaların sofralarına meze olduğundan beri izlemiyorum.değermi bu adamların karşısına çıkmaya onlara reyting kazandırmaya en kutsallarımıza hakaret ederlerken kayıkçı kavgalarına kürek olmaya değermi be.

latif şimşek

cahil..o kadar cahil ki yandaşlığın bile bokunu çıkarmıştır..yazık ki bu günlerde ekrana falan çıkarıyolar..ee lazım tabi..ekmek parası dimi latif..ama ya çocukların..nasıl bakacaksın yüzlerine..

necip fazıl ın örtülü ödeneği tırtıklaması

sizler ki hüseyin üzmezi bile savundunuz necip fazıl neki..ama allah çok büyük..hepsinin mi bir şeyi çıkar kardeşim..öncekide erbakandı..hani çocukları gayri resmi mirası paylaşamışlardı hani zekat paralarıyla yığılan mirası.şimdide necip fazıl..sıra kimde acaba..

necip fazıl çekememe

sizler ki hüseyin üzmezi bile savundunuz necip fazıl neki..ama Allah çok büyük..hepsinin mi bir şeyi çıkar kardeşim..öncekide erbakandı..hani çocukları gayri resmi mirası paylaşamışlardı hani zekat paralarıyla yığılan mirası.şimdide necip fazıl..sıra kimde acaba..

kurtlar vadisi pusu

hani hakan şükür başında evet yazan şapkayla çıkmıştıya sahneye..sonra milletvekili olmuştu. polat alemdar da öyle hale geldiki gözleri ampul gibi parlıyor sanki birden ''ulusta türk bayrağıyla dolaşmak kolaaayyyyy hakkaride dolabildinmiiiiğğğ'' diyecek gibi..en kısa sürede milletvekili olmasını ve ek iş olarakta diziye devam etmesini bekliyorum..mematide öldü zaten.. onun yerine bari hakan şükür girsin diziye ama başında evet şapkasıyla..
--laa hakan referandum geçti çıkar artık o şapkayı
--bi büyüklerme sormam lazım..bu arada gerçekten bittimi referandum..--kim kazandı..
--sen kazandın hakanım sen kazandın hadi git birazda kumda oyna..

merve kavakçı

şimdi televizyonda..darbeleri araştırma komisyonunda...gözlerine yaptığı garip makyajla konuşuyor..bu amerikan vatandaşı Allahın yüzünden nurunu aldığı şahıs birileri tarafından mağdur rolüne soyunduruluyor..özlük haklarını istiyormuş..Sana görev verenlerden iste haklarını..bak diğer görevli nazlı ılıcak aldı özlük haklarını..sende kopar bir parça o kirli dişlerinle çürümekte olan güzel ülkemden de kopar ve dön o yıkılası amerikana..

balyoz davası

herşeyin bittiğinin işgalin sona yaklaştığının ilanıdır.vicdanı ve zerre allah korkusu olmayanların bile tvlerde savunmakta zorlandığı karardır. her şey gözümüzün önünde olmuştur ve onlar esir düşmüştür..mhpde hala engin alanın arkasındayız diyor..chp eleştiriler yapıyor..akp desen boşver..işte söylüyorum hepiniz bu tuzağın parçasısınız bana göre..

21 eylül 2012 balyoz davası kararı

herşeyin bittiğinin işgalin sona yaklaştığının ilanıdır.vicdanı ve zerre Allah korkusu olmayanların bile tvlerde savunmakta zorlandığı karardır. her şey gözümüzün önünde olmuştur ve Onlar esir düşmüştür..mhpde hala engin alanın arkasındayız diyor..chp eleştiriler yapıyor..akp desen boşver..işte söylüyorum hepiniz bu tuzağın parçasısınız bana göre..

başbakanın anlattığı azeri aydınları olayı

bu günleride anlatır birileri birgün..ırakta 1 milyon müslüman ölüp binlerce müslüman kadına tecavüz edilirken kahraman amerikan askerlerine dua edenleri anlatırlar..libyada müslüman kanı dökülürken isyancılara çantayla para göndererek sebep olanları anlatırlar...suriyede müslümanları birbirine kırdırmak için para silah ve eğitim verenleride anlatırlar birgün..emperyalist güçlerin bu toprakları kan gözyaşı ve zulümle şekillendirme projesinin eş başkanlığını yapanları ve bundan gururla söz edenleride anlatırlar..askerimizin kafasına çuval geçirilince yada uçağımız düşürülünce susanlarıda ve terörislerle pazarlık masasına oturup konuşanlarıda anlatırlar günün birinde..ve sorarlar birgün yüksek sesle bunca şey olurken.. sen neredeydin kiminleydin ne yapıyordun diye sorarlar...

hüseyin çelik

demezlermi adama bu zamana kadar ne durdun hüseyin...hadi 2004 2005 e kadar diyemedin yıl olmuş 2012 hüseyin...biliyormusun bu dünya zalimin karşısına dikilmek için uygun konjuktürü bekleyenlerin değil zulum olduğu anda başkaldıranların omzunda yükselir hüseyin...ah hüseyin ne yapacağınızı şaşırdınız...sen kimdinde odana bomba koydular hüseyin kimsin sen.....ah hüseyin atma din kardeşiyiz derdim ama emin değilim..

kemal kılıçdaroğlu vefat etse olası manşetler

o bu kirli siyaset dünyasına yakışmayacak kadar temizdi..

hayrünisa gül ün çantası

çanta böyleyleyse içindekileri düşünemiyorum..

hayrünisa gül ün çantası

akit gazetesinde çıkması ilginç....
eğer doğruysa ne demek lazım...
http://www.habervaktim.co...beklemeniz_gerekiyor.html

erdoğan sabrın bittiği yerdeyiz

acaba diyorum bu suriyeye ve pkk ya sabrımızı taşırma raconunun sonunda pkkya saldırı ayağına suriyeye bir askeri müdahalemi olacak..hergün gelen şehitlerde bu müdahaleyi isteyenlerin kanlı tuzaklarının kurbanlarımıdır. sahi kim istiyor bunu...bizim sabrımızı taşıracak ne yaptı suriye...libyada ne olmuştu...mısırda ne oldu..ya ırakta..düne kadar açılım masallarıyla kol kola girilen pkk ya bu ani çıkışlar neden..bu proje kimin.. bop projesimi bu yoksa..eş başkanı kim..

ak partiyi bitirmek için pkk ya pasif kalan ordu

askerine düşman olan düşmana asker olur...

recep tayyip erdoğan terörü bitirecek tek kişidir

acaba diyorum bu suriyeye sabrımızı taşırma raconunun sonunda pkkya saldırı ayağına suriyeye bir askeri müdahalemi olacak..hergün gelen şehitlerde bu müdahaleyi isteyenlerin kanlı tuzaklarının kurbanlarımıdır. sahi kim istiyor bunu...bizim sabrımızı taşıracak ne yaptı suriye...libyada ne olmuştu...mısırda ne oldu..ya ırakta..düne kadar açılım masallarıyla kol kola girilen pkk ya bu ani çıkışlar neden..bu proje kimin.. bop projesimi bu yoksa..eş başkanı kim..

recep tayyip erdoğan

şu an 32. günde...bi surat ifadesine bakın..sinirli..kızgın..heran birini fırçalayacakmış gibi..
çok mağrurlanma padişahım...senden büyük Allah var..

kurtlar vadisi pusu

geçen olan oniki pkk lının öldürülmesi olayınıda ergenekona yıkan artık iyice sapıtmış dizidir.. samanyoluhaber izlerseniz birebir aynı şeyleri duyacaksınız..artık bir propaganda paçavrasıdır..yazıklar olsun..cahil insanların beynini yıkamaya devam ediyorlar..

fikri akyüz

yazık demek bile bu adam için yazık...nasıl avukat olmuş..nasıl yazar olmuş...nasıl tvlere çıkıyor..vah benim güzel ülkem...aslında zavallı bir adam...gene diyeyim hadi..yazık benim fikrime gitmeyin bukadar üzerine..

kurtlar vadisi pusu

hey gidi memati...uçurumlar ki sende büyür...dağdır ki sende göçer..sen bayrak dersin çiçek dersin...çam diplerine açmış kanatlarını kozalak dersin...gül yanaklı çocuğa benzer..yinede oğlunu yitirmek kimbilir ne garip şey Memati...