bugün

entry'ler (48)

sözlük yazarlarının itirafları

box to box ne amına koyayım ya!! daha sikimsonik terimler icat edin. asıl itiraf bugün nedense çok mutlu olduğum ama buna rağmen ölmeyi isteyişimdi. neyse, geçer herhalde.

ayrıca biglia'ya da koyim! o kim lan?!! başka topçu mu kalmadı evrende????

halı saha maçına bile çağrılmayacak futbolcular

kaptan mağara adamı = volkan demirel
isyankar sarı çiyan = aykut erçetin
panzer cüsseli beceriksiz = ufuk ceylan
hannibal bozuntusu = servet çetin
çakma edgar davids = royston drenthe
kavak yelleri = peter crouch
sorunlu yamyam = ibrahima yattara
çalım attığını sanan bacaksız = serdar özkan
mafya babası kılıklı = ali tandoğan
lama = el hadji diouf
"sarı fare" özentisi = luka modric
kazma = mehmet batdal
uçan adam = sabri sarıoğlu
çirkef kardeşler = john terry, diego lugano, lucio vs.

liste öylece uzar gider... üşenmesem daha da yazardım da neyse...

tuvalette akla gelen editasyon:

şerefsizin önde gidenleri = emre belözoğlu, fatih tekke
kumarbaz mal = gökdeniz karadeniz
antipatik uyuz asker = bülent uygun
sinir küpü artizz = tolunay kafkas
kendilerinin ve rakiplerinin kalesini ayırt edemeyen salaklar = william gallas, edu dracena

saha kenarında ısınırken bile kırmızı kart görebilen avarel = Jean Pascal Mignot

ülkü ocaklarının türk gençliğine kattıkları

bi sikim kattığını görmedim ben. vize ve final zamanı ders çalışacaklarına reislerinin bunlara verdiği kitaplara çalışırlardı. sunum yapacaklarmış! bu şekilde gözlerine girip kıdemleniyorlardı galiba. hadi sen kendini yaktın, sana karşı gelemeyen çocuğu engelleme bari, ders çalışsın gariban diyeceğim ama onlara uyanda da kabahat var tabi. kısacası bunların topunun sonu bok çukuru.

beyaz show vs conan

bence açık ara beyaz'ın galip geleceği karşılaşmadır. conan'ın garip bir espri anlayışı var. belki de yok bilemedim tam. ama hiç rahat, samimi değil gibi sanki. beyaz'ın tek kaybı dünyaca ünlü yıldızları konuk edememek olacaktır. conan'ı sadece bazı konukları için izlerim, çok fazla dayanamıyorum hep kanal geziyorum arada. muhabbet sarmışsa ve konuklar da sağlamsa beyaz tutulmaz der entariyi noktalarım.

sevmek günahsa eğer

sadece ailem ve birkaç arkadaşım yüzünden günaha giriyorum demektir. galatasarayı'mı unutmayalım tabi!

kim kardashian

bayan popo ünvanını cenifır'dan alan ermeni bozması yaratık.

sözlük yazarlarının itirafları

kadının kırosu erkeğin orospusu hiç çekilmiyor yemin ederim. gece gece katil olacaktım ak!

kredi kartına 10 taksite fuhuş

çok rağbet görecek kampanya.

reddedilemeyecek evlenme teklifleri

zeplin kiralayıp, kıç tarafına hayvani uzunlukta, kendisine özgü, evlilik teklifi içeren bi cümle yazdırıp, öğle vakti evimin üstünden geçirirse olur. hepsi kabul olur.

justin bieber

havaalanında anası, hayranları tarafından ezilen gay kılıklı canlı.

2022 katar dünya kupası

40ımı geçeceğimi düşünmediğimden (büyük ihtimal ölürüm) izleyemeyeceğim kupadır. ayrıca iç savaş, çatışma falan çıkacak, terör eylemleri olacak, gölgede kalacak o kupa ahanda yazıyorum buraya.

tchibo kahvesi

mochası güzel olup, çikolatalı cheesecake ile çok deli gider.

insanın evlenmek istemesi

25i geçince artan, 30 olunca korkutan, 35 ve üzerinde ise "amaaaann bana ne yaa, iyiyim ben böle" dedirten istek.

mini etekli kızlara bakmayan erkek

hemencecik nikaha alınması gereken erkektir.

eski sevgiliyi gördüğünde hiçbir şey hissetmemek

gerçekten unutulduğunu gösterir. duygusuzluk iyidir. eski defterlerin açılması başa beladır.

sözlük yazarlarının yılbaşı planları

ist-mad-ist turundan sonra dağbaşına gidecek olmanın verdiği acıyla yapılan planlardır. ama gezenti bünyelere iyi gelir. bir de yeni yılda yapılacak/yapılmayacak listesi hazırlanır. planlanması çok zordur. uygulanabilmesi daha da zor!

31 aralık 2010 milli piyango yılbaşı çekilişi

her zamanki gibi çeyrek alanları zengin edecek çekiliş.

bakkala diye çıkıp geri gelmeyen insanlar

uzak çookk uzak bi yere kaçmayı isteyenler için pek kolay olmayan bir şey bu. ben fiji'ye kaçmak istiyorum mesela ama evden çıktıktan kaç hafta sonra orada olabilirim bilemiyorum. yakalanmak da hiç işime gelmez yani. bi allah'ın kulu da ışınlanmayı icat etsin ya! her boku buldunuz!

kız mı erkek mi olduğu anlaşılamayan insanlar

celine dion'un bi bebesi vardı o bu paradoksa dahil bence. henüz çocuk olmasına rağmen. gerçi son halini görmedim ama büyümüştür heralde biraz daha erkeklikle alakası bulunuyor olabilir şu an. bir de anderj pejic var ki adam muhteşem bi güzellikte! bütün dişileri utandırır, o derece.

hiç olmayacak şeylerin listesi

lizbon'dan newyork'a uzanan bir köprü. şahsen ben isterdim. çok da kullanışlı olacağı ve talep göreceği kesin. uçaktan korktuğumdan değil de ben bi tekerlekli araca bineyim ve o hiç durmasın isterim. en azından binlerce km yol gitsin ben de düşüncelere boğulayım. süper oluyor inan ki!