bugün

entry'ler (12)

uludağ üniversitesinin bir boka yaramaması

Hiç bir vasfı bulunmayan bu okul,tr'nin akademik bazda en dandik üniversiteleri arasında ilk 5'e girer.

şişirilmiş müzik grupları

Kesinlikle Beatles'dır.

psikiyatri biliminin hiç bir işe yaramaması

-şizofrenik bozukluk (kesin tedavisi yok)
-şizoefektif bozukluk (kesin tedavisi yok)
-panik bozukluk (kesin tedavisi yok)
-obsesif kompulsif bozukluk (kesin tedavisi yok)
-majör depresif bozukluk (kesin tedavisi yok)
-manik depresif bozukluk-bipolar bozukluk (kesin tedavisi yok)
-sosyal fobi (kesin tedavisi yok)

Hastalıkların hiç birine kalıcı yanıt veren tedavi bulamayan bu tıp alanının yüzyıllardır neyle uğraştığı benim için büyük merak konusudur.

patlak kızlar nasıl ayırt edilir

bir kizin

1- anne babasi ayriysa ya da surekli kavga ediyorsa

2- kiz alkol aliyorsa (özellikle erkeklerle içiyorsa)

3- psikiyatrik rahatsizligi var ise ya da buyuk bir travma gecirdiyse

4- etrafinda cok erkek varsa

5- erkek arkadaslarina bebegim kuzum tatlim diye hitap ediyorsa

6- arkadasligini kaybetmemek icin erkek arkadaslarinin ellemesine razi geliyorsa

7- yaptigi edepsizlikleri yuzune vurunca size "geri kafalı, yobaz " gibi sacma kelimeler sarfediyorsa

8- erkeklere habire ellettikten sonra " neden butun arkadaslarim bana asik oluyor yaa :s " diyorsa

o kız patlaktır kardeşlerim. uzak durun

patlak kızların entel görünme çabaları

çok kurnazlar bunlar arkadaşlar çok..

gerçek bir anadolu delikanlısının bu evlenmeden azgınlıktan vajinasını delmiş ya da deldirmiş kaşarı almayacağını çok iyi bilirler.

Bu yüzden entelleşmeye ve entel ortamlara girmeye çalışırlar.. Kendilerini ancak entel ( yarım erkek ) bir gavata yamayabileceklerini çok iyi bilirler..

patlak kızların edepsizliği normalleştirmesi

Son zamanlarda evlenmeden ilişkiye giren edepsizlerin sayısı arttıkça, "namus iki bacak arasında değildir" tezini savunanların sayısı oldukça arttı. Aradaki doğru orantıyı fark ettiniz umarım.

Bu azgın arkadaşlarımız kendilerini bir enayiye yamamak için bu görüşü yaymaya çalışıyorlar. Bunu anlarım.. çünkü Bu, namusuna hakim olamamış motorların kurtulma çabasıdır.

Benim anlamadığım nokta erkeklerin midesizliği. Bu kardeşlerimiz oyuna geliyor. Patlak kızlar sizin bilinçaltınıza bu sözlerle giriyor ve sizi kandırıyor.

Kendinize gelin kardeşlerim. Edebinizi ahlakınızı koruyun. Eğer siz evlenmezseniz bunların hepsi yola geleceklerdir. Kanmayın bu medeniyet dedikleri tek dişi kalmış canavara!

-------

edit: kurnaz kadınlarımızın eksilemesi gayet normal.

erkeklerin aklının sadece penisinde olması

(bkz: eli sikinde dolaşmak)

kızların erkek kankalarına elletmesi

Arkadaşlığı kaybetmemek için erkek kankasının dayamasına göz yumması durumu.

bakire olmayan bayanla evlenmek

2. El arabaya binmek gibidir.

Başka bir adamın penisinin girdiği yerden sizin çocuklarınız çıkacaktır.

yaran messi capsi

(bkz: çok komikmiş panpa).

(bkz: gülerek geldim ağlayarak gidiyorum).

kızı kibarca reddetme yolları

Zor bir durum. ince eleyip sık dokumak gerekir.

Erkekler kibarca reddeder de türk kızlarının geneli hayvanca reddeder. Bu konuda kızlardan daha düşünceli olduğumuz kesindir.

ülkücülerden tiksinmek

Ergenlik dönemindeki heyecanla atıldığım saçma görüştür ülkücülük. Biraz daha büyüyünce ne kadar boş bir görüş olduğu anlaşılıyor. Üniversitedeki ülkücülerin de tamamına yakınının ortam amacıyla ülkücü oldukları kolaylıkla sezilebiliyor.