bugün

cevabina ihtiyacim olacak sorudur.beyler bi tanidik israr etti ne olur gor guzel kiz felan diye.istemiyom dedim,ya cok ayip etmis olursun bana dedi.bende tamam ama sana ayip olmasin diye bi kez konusurum dedim.nasil reddedecem.
(bkz: sen daha iyilerine layıksın) (bkz: sorun sende değil bende) (bkz: aramızda kalsın ben gayım).
Ben sana gelecek vaad edemem..

Kısaca seninle olmaz başka yere git anlamında.
kötü yönlerinden bahsederek.
dikkat:kendi kötü yönlerinden.
Çok önemli bir olay oldu ben seni ararım sonraki arama 6 ay sonra (yokluktan) kısır döngü.
yok yaa bence benden daha iyi bulabilir. yaa ne diyim bilemedim şimdi. teklifin oldukça hoş ama ben biraz ibneyim o yüzden olmaz yani.

not: bir kızı reddedecek kadar kibar olunmaz ancak ibne olunur.
KiBARCA REDDETMEK iÇiN KiBARCA "BAŞKASINDAN HOŞLANIYORUM" DENEBiLiR.

YAHUT KiBARCA "BÖYLE BiR iLiŞKiYE HAZIR DEĞiLiM DENEBiLiR".

DiĞER BiR ALTERNATiF OLARAK "BiR iLiŞKiDEN YENi ÇIKTIM, YENi BiR iLiŞKi DÜŞÜNMÜYORUM." DENEBiLiR.

"EN KÖTÜ iHTiMALLE BiZiM BiR ARKADAŞ VAR, ÇOK YALNIZ" DENiR, KIZ ZATEN GEREKLi MESAJI ALIR.
başıma geldi denedim oldu
(bkz: benim zaten bir ilişkim var)
kibarca (bkz: yalarun)
derslerim yüzünden bir ilişkiye vakit ayıramam üzgünüm uygundur.
YANINDA iKi GEĞiR Bi OSSUR O SENi iSTEMEZ ZATEN.
Zor bir durum. ince eleyip sık dokumak gerekir.

Erkekler kibarca reddeder de türk kızlarının geneli hayvanca reddeder. Bu konuda kızlardan daha düşünceli olduğumuz kesindir.
sohbet ederken çok iyi anlaşılıyormuş izlenimi vermeden kısa cevaplar verirseniz ve ayrılırken de görüşmek üzere falan demeden sadece memnun oldum diyip giderseniz eşşek değil ya anlar heralde..
yalnız ava giderken avlanırsanız da çok komik olur sanırım. *
Kibarligin alemi yoktur. Direk soylenmelidir. Umut vermek ve kibarlik yapip daha sirin gözükmek bosunadir.
benden sana yar olmaz diyerek.
Tavuk döner yiyek mi diyerekten.
25 yıldır yalnızım eminmisin diye sorarım.
bak bana teklif var ama ben reddediyom çok kuul bi erkeğim demeye çalışan yazarın beyanıdır.
ben vermeyenlerle birlikte olmuyorum derseniz götüm götüm kaçarlar. iyi bir yoldur tavsiye ederim. hoşlanmadığım bir kaç kızdan şaka yollu teklifler aldım. daha doğrusu benim düşüncemi merak ettikleri apaçık ortada olsa da ağız yoklamalarına böyle cevaplar verdim. ben sevişmediğim biriyle sevgili olmam dedim hep. bir daha ağız da yoklamadılar.
teklif güzel ama şuan 3 yıllık sözleşmem duruyor.önce kulübümü ikna etmeniz lazım.
beni kendine layık gördüğün için teşekkürler ancak ben olacağını düşünmüyorum diyerek reddedersin. kimsenin kalbi gereğinden fazla kırılmaz.
git aynaya bak.
lütfen siktirip gider misin ..
Ona mal olduğunu hissettir.
farları açık unutmuşsun sen vurdurmadan çalışamazsın bence denenebilir.