bugün

entry'ler (25)

okan üniversitesi

http://www.okanmag.com okan üniversitesi dergi.Çok iyi hazırlanmış.

okan üniversitesi vs odtü

Bu ne gereksiz başlık.Diyelimki sıralamam 26 bin.Mühendislik okumak istiyorum.ODTÜ de gereksiz bir mühendislik okuyacağıma okanda burslu okurum daha iyi.Kaldı ki okanda ilk 10 binden okuyanlar var.Hem 2.yabancı dili öğrenirim.Hem de iş imkanı daha iyi.

vakıf üniversitesi vs devlet üniversitesi

http://www.okan.edu.tr/sayfa/isbirligi-protokolleri buyrun staj için anlaşmalı kurumlara bakın

vakıf üniversitesi vs devlet üniversitesi

Vakıflar daha avantalıdır sektörlerle bağlantısı çok iyidir.Örnek okanın 450 ye yakın staj anlaşması var.Buralarda staj yapıp öğrenciyken buralarda çalışan çok okanlı var.Bence devlet yazılcağına puanınız yetiyosa vakıf yazın.Tabiki de olanakları iyi olan vakıf olsun.

en iyi beş vakıf üniversitesi

bilkent koç ve sabancı kesin var.Okan şu anda bu listede yok ama 2-3 yıla kadar zorluyacak bu listeleri.Staj olanakları ve yaptığı buluşlar müthiş(sürücüsüz araç,yapılmakta olan kaptansız gemi vs) ve girişimcilik dersleri ile gelen ünlüleri unutmamak gerek.

en kötü filmler

recep ivedik bir numara.

türkiye nin en boktan televizyon kanalları

samanyolu ve flash tv.

ömer aşık

Basketbola geç yaşta başlamıştır.

chp ye oy veriyorum çünkü

Atatürkçülük var gerisi boş.

uludağ sözlük ün chp yandaşı dolu olması

Akpli mi olcaktık?Araştıran ve kafa yoran gerçekleri görüp.Akp nin ne yapmak istediğini anlar.

sözlük yazarlarının itirafları

En nefret ettiğim şey birinin bana akıl vermesi.

işler güçler

Çok zekice hazırlanmış bir proje.

hangi bölüm hangi üniversitede okunur

mühendislik,staj ve 2 dil olanakları ve yurt dışı bağlantısı ve akademik kadro olarak okanda okunur.Okanom ve kaptansız gemi de buraya aiitir.

en iyi üniversite kampüsü

Büyüklük olarak değil ama modernlik ve kullanabilirlik açısndan okan tuzla kampüsü.Çoğu vakfa göre baya büyüktür.

adalet ve kalkınma partisi

Amerikan kökenli,kökü necmettin erbakana hatta süleyman demirele dayanır.Onlar gibi istedikleri sistem çok yaşa padişahım

kürtlerin sevilmemesinin tek nedeni pkk dır

Çok çok yanlış bir algı.Saçmalık.

okan üniversitesi

Tanıdıklarımla konuştum ve iyice araştırdım.Gittim gördüm.Anlaşmalı olduğu kurum sayısı 450 staj için.Her dönem bir sürü parti düzenleniyomuş.Isep diye bir proglamla 300 tane üniversite ile anlaşması varmış öğrenci değişimi için.Türkiye nin ilk sürücüsüz aracını yaptılar ve şimdi kaptansız gemi için çalışıyolar.Genel olarak akademik kadrosu iyi.(marmara,istanbul bilgi yanında halt etmiş)seneye buraya geçcemmm.Evt şehirden biraz uzak.Ama kurtköyde evde kalırsam okul 10dk mesafede ve kadıköy 30 dk mesafede olcak.Bir çok ring seferi varmış okuldan.Kadıköy,kurtköy ve kartal için.Kampüsüde son derece modern.Totala baktığımızda bekle beni okan.Sloganları iş yaşamına en yakın üniversite.

endüstri mühendisliği

Yurt dışı olanakları geniş olan ve türkiyede de olanakları geniş olan bölüm. Arama motoruna yaz ve gör.

sözlük yazarlarının en iyi 5 üniversite sıralaması

.Bence sıralama: BOĞAZiÇi, ODTÜ, iTÜ, BiLKENT, KOÇ, SABANCI, GALATASARAY, EGE, MARMARA, ANADOLU, HACETTEPE, TOBB, YILDIZ TEKNiK, GAZi, ANKARA, DOKUZ EYLÜL, ÇUKUROVA , KOCAELi , YEDiTEPE, iSTANBUL, BAHÇEŞEHiR, SAKARYA , FATiH, OKAN, BAŞKENT, iZMiR YÜKSEK TEKNOLOJi, KADiR HAS, DOĞUŞ, GAZiANTEP, KATÜ.....

endüstri mühendisliği

iş olanakları çok iyi. Ve okuması da zevkli. Aylık geliriniz 40 milyarda olabilir 2 milyarda.