bugün

entry'ler (718)

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

2005 yılında kosova'da arnavutların dilinden düşmeyen adamın sorgulandığı başlıktır. Adam dünya starı o dönem böyle youtube'dan herkese ulaştırılamıyordu şarkılar vsler. Buna rağmen adamı herkes tanıyordu.

doğulu olmak

Erkek olanlar için Filmlerde erkeklerin kullandığı mağdur kadını kurtarıp üzerini ceketle veya battaniye tarzı bir şeyle örtmektir. Bunu yaparken de erkek kadına bakmaz başını çevirir ve bacım diye hitap eder.

30 lu yumurtanın 45 lira olması

Çok ucuzdur. Kafanızı kullanın bu ülkede para kazanmak çok kolay. Limon satarak başladım şimdi kapıda iki ferrarim var.

çomarların discount marketlere bayılması

Ne koysan kapış kapış gider. Bütün dandik ürünleri leş kokulu tavukları silip süpürürler. iki saat dandik aktüel ürünleri incelerler. Kasada hesabı ben ödeyeceğim kavgaları da vardır ki insanı kahkahalara boğar. Sanirsın nusrette hesap ödeniyor. Bir bayılma çeşitidir evet.

türk lirası

yazın avrupalı abdli evsizlerin dilenip biriktirdikleri bozukluklarla egede otellere tatile geldiğini de göreceğiz dediğimdir. düşünsenize otel çalışanları kokuları yüzünden evsizlere yıkanın diye yalvarıyorlar falan yatağa sıçan adama gülerek karşılık veriyorlar * .

sokakta suriyeli nin saldırısına uğrayan kadın

benim kız kardeşime yapsaydı parmaklarını teker teker kırardırm bu itin dedirtendir. kardeşime laf atan bir itin kapısına dayanmışlığım var it bir de cezaevinde yeni çıktım diyor karşısındakinin nasıl bir deli olduğuna bakmadan * .

tanrıya sitem etmek

Bok gibi bir hayata sahip olunca yapılandır.

güçleri varsa bizi göndersinler bakalım açıklaması

göndermeyecekler zaten hepiniz göçe hatta soykırıma maruz kalacaksınız. ülke 1900lü yıllara döndü. siz bir hiçsiniz piyon bile değilsiniz. piyonun piyonusunuz. leviathan çıkacak yakında.

13 30 daki türk duvarı

dolar yıl sonu 10 altına inecek diyen bir akıl hastası vardı nerede o dedirtendir. ülke işgale açık hale geldi adamlar hala dava diyor * .

akşama bir şarkı bırak

https://youtu.be/Hg0RPrLQGQk

bira içmek

içi ısıtandır.

gaziantep te 3 aylık bebeği döven şerefsiz

içerde bunu öğrendiklerinde başına neler geleceğini biliyordur herhalde dedirtendir. akıl hastası olsa da kurtarmaz bunu akıl hastanesinde sürekli bayıltana kadar döverler.

sokağa çıkma yasağı

yazın da devam etsin tatil merkezleri de kapatılsın. fakirlerin hayalleri bunlar zenginler gezerken ağlayarak gözleri kıpkırmızı bir şekilde dişlerini sıkarak tuzu kuru orospu çocukları diye küfür ettiklerine eminim * .

18 lt ayçiçek yağının fiyatı

(bkz: kredi çekip yağ stoklamak)

sürekli olumsuz düşünen insan

benim bu kişi yeteneksiz falan da değilim girdiğim her işi en iyi şekilde yapmaya çalışıp takdir toplanmış biriyim. herkes sizin gibi pollyanna değil hayat böyle değil zaten. siz çok safsınız o kadar gerçeği ve geleceği de göremiyorsunuz çünkü cahilsiniz.

vahşi yaşam belgeselleri kamera arkası olmaması

vardır. tarla faresinin hikayesinin adamlar suni akvaryum gibi bir şeyin içerisinde çektiler. minik yapay bir stüdyo oluşturup doğal alanmış gibi size sunuyorlar. bol görsellik soslu detaya boğulmuş puanı yüksek güya doğayı gözlemliyoruz temalı belgesellerin hepsi böyle çekiliyor.
https://lookmovie.io/; şu yerden izlemiştim. dili olan buyursun.

erkeklerde ağlar

am bulamayan her erkek ağlar.

istanbul

keşke burada bir evimiz olsaydı dedirtendir. kalabalık olmasa çok güzel bir yer burası. depremle cahil anadolu insanını şehirden kovacaklar.

ankara daki uzun ekmek kuyrukları

elimdeki bir kiloluk stroganoff etle gülerek yanlarından geçtiğim kuyruklardır.

malzeme abiden kız tavlama teknikleri

Hayat tarifler üzerine yaşanmaz. insanlar değişkendir. Ergenken her tavsiyeyi dinlerdim. Hıçbiri de işe yaramadı. Sizde olan tarif diğerinde olmayabilir. Kadınlar sizi beğenmeyince beğenmiyor bir daha istersen ağzınla kuş tut. Bu illa fiziksel çekicilikle de olmuyor kafa uyumu önemli ve ben şu ana kadar kimseyle uyuşamadım. Yapacak bir şey yok kader ve keder.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.