bugün

entry'ler (8368)

sözlüğün en muhteşem yazarları sıralı tam liste

Evet başlıyorum arkadaşlar.

(bkz: bacina yapsam hosuna gider mi)
Yaşadığımız şehrin havasından mıdır suyundan mıdır yoksa leş gibi kokusundan mıdır bilmem ama bu kardeşimizin yeri şahsımda ayrıdır o yüzden en başa yazıyorum.
(bkz: return of the nazmiye) cnm çok özledim.
(bkz: puantiyelikedi)
(bkz: mel mel bakan gibson)
(bkz: angel of attack)
(bkz: uzay muhtarı)
(bkz: zalbert ramstein)
(bkz: d e m o l a y)
(bkz: buda oglumuz mahmut)

Benim nickimi yazmam mütevazılığımı düşürür o yüzden uygun olmaz sanal dostlarım siz yazarsınız.

sözlük yazarlarının asosyal oldukları gerçeği

Evet arkadaşlar artık bundan nickim kadar eminim ki öyle.

Tabi sizi katıp kendimi ayrı tutmuyorum, sonuçta ben de burada bir yazarım.

Ne zaman sosyalleşsem buradan uzaklaşıyorum, ne zaman kabuğuma çekilsem gelip burada zaman harcıyorum.

Son zamanlarda yine uzaklaştım, farkındayım özlediniz bitsin bu hasret diyorsunuz ama yook öyleee, reel hayatım daha yoğun.

yemek yapmak

Nedense bir özgüven getiriyor.
Normalde yemek değil tatlı yapmayı seven birisiyim ama iş başa düşünce yapmak zorunda kaldım.
Kaç gündür youtubedan nefis yemek tariflerinin videolarını izleyerek yapıyorum, valla şaka maka kendimi bolulu aşçılar gibi hissetmeye başladım yaa.
Sabahın köründe iki adet yemeğimi yapıp öyle işe geldim. Canlarım benim şimdi ocağın üstünde kuzu gibi yatıyorlar.

neden eksilendiği anlaşılamayan entryler

Fikir belirtmek de suç olmuş. Gerçekten şaka gibisiniz.
(#45677597)

sözlüğü bırakmaktan vazgeçmek

Az önce almış olduğum bir karar.
Tabi bu kararı almamda en büyük etken yine buradaki yazarlar.
Ben gidince seviyenin düşeceğini söylediler, ee haliyle vicdanım el vermedi.
Ben burada vakit geçirdim, burada sevindim burada ağladım, dostlarımı yüzüstü bırakamam. Canlarım<3

sözlüğü bırakma kararı almak

tarafımca çok kısa zamanda yapılacak olan şeydir.
bıktım buranın tacizci pisliklerinden, laftan sözden anlamayan şerefsizlerinden.
bıktım ilim irfan yuvasını moda sayfası haline getirenlerden.
hakkınızı helal edin ya da etmeyin, umurumda değilsiniz.

para var huzur yok

Defalarca kendisine bana bulaşma dediğim halde halen bulaşan bir üye.
Hesabını silip gitse de kurtulsam tacizci herif.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

Yeter artık gerçekten yeter. Sanki sözlük değil de moda sayfası. Şuraya bakın yaa her gün bu tarz başlıkları görmekten bıktık usandık. Bize ne sizin ne giydiğinizden.
Şimdi önce modlara, sonra cimere, sonra sağlık bakanlığına ve de avrupa insan hakları mahkemesine başvuracağım.

bir pantolona 500 tl vermek

Allah nasip ederse bugün işten çıktıktan sonra gerçekleştireceğim eylem.

Çok değil 8 9 ay önce aynı pantolon 270 tlydi ve pahalı bulduğum için almamıştım.
Dün inat ettim aynı kalitede veya ona yakın fakat daha uygun fiyatlısını bulacağım dedim ama bulamadım bulamadım bulamadııı ııımmm yar (https://youtu.be/QOV_BC6kyzY)
Yani bugün büyük gün ey ümmeti muhammed. Kendimi çok kötü hissediyorum.
Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum ciğerim yanıyor.

yesil yelekli mehmet aga

Sözlüğün benden sonraki en iyi yazarıydı
Modlar tarafından silindiğini sanmıyorum, muhtemelen yine kendisi sildi hesabını.
Fakirliğimize daha fazla dayanamadı sanırım, sonuçta adam ağa.
Evet biz yine de turuncu yelekli olarak bekliyoruz.

bir güneş kreminin 400 lira olması

Evet her şey pahalı da 400 tl de değil abartmayın.

En iyilerinden olan avene bile 180 tl
Ki indirime girenler var yani daha uygun fiyata gelenler var.
Alım gücümüz düştü ama doğru yerden gömün.

2022 yılı tekstil sektörü rezaleti

Üretimden zerre anlamayan bir sektörün rezaletidir.

aslında bu rezalet 2019 yılında başladı ama o zamanlar kimse tarafından farkedilmiyordu.
Son 3 senedir üst kıyafetlerle alakalı croptan başka bir şey piyasaya sunmadılar, kışlık kıyafetlerin bile göbek kısmı açık.
Hadi onu görmezden gelelim (gelinecek gibi değil ama neyse) diğer kıyafetlerin de illa ki bir yerinde dekolte oluyor, ya göğüs ya sırt. Sana illa ki bir yerini açacaksın diyor oçlar.
Ya siz şaka mısınız abv. Bu ülkede illa ki insanlar ya götünü başını açacak ya da tesettüre mi girecek. Bunun ortası olmayacak mı? Doğru düzgün tek bir kıyafet göremeyecek miyiz?

kendi başlığını uplayan mal

(bkz: boş)
(bkz: gereksiz)
(bkz: ilgi arsızı)

sözlüğün en şık erkeği

Anto cidden karizma bu konuda true ya katılıyorum.
True cum sen ne zaman bi foto atacaksın bakalım.

uzun boylu olmanın dezavantajları

Hiçbir dezavantajı olmaz, uzun boy iyidir.

aynı başlığa sürekli entry girmek

'Sözde' yazarların yapacağı şeydir.
Doğru düzgün bir şey yazsa oylar geçeriz ama sabahtan akşama kadar boş boş konuşuyor, yazık gerçekten.

38 numara ayakkabı giyen kız tatlılığı

Bugün bu tatlılığıma güvenerek bir ayakkabı mağazasına girdim ve ısrarla beğendiğim ayakkabının 38 numarasını istedim fakat bana 37si oldu.
Ya ben yıllardır 38 no giyen bir insanım nasıl olur da 37 no tam ayağıma göre olur çıldıracağım.

en son alınan iltifat

Alışveriş yapmak için girdiğim bir mağazadaki çalışan "Diksiyonunuz ve sesiniz ne kadar hoş ne kadar naif."

Biraz daha konuşsa bana mı yürüyorsun terbiyesiz deyip çantamı kafasına yapıştıracaktım.

arkadaşlar bir bakar mısınız

S.a arkadaşlar
Dün epson marka yazıcıma yeni mürekkepler aldım ama mürekkepleri doldurduktan sonra silik yazdırmaya başladı.
Daha önce yine iki kez bu sorunla karşılaşmıştım birinde kendim (nasıl olduğunu anlamadan) yapabilmiştim, diğerini arkadaş bi tanıdığına yaptırmıştı.
Şimdi ne benim uğraşacak vaktim var ne de bilgisayarcının düzeltmesini bekleyecek vaktim var.
Yani uzun lafın kısası sorunun neyden kaynaklandığını anlayan bilen daha önce başına gelen varsa acil acil help.

kadın çalışanlara regl izni verilmeli mi

Bu ne saçmalık yaa?
atıyorum ayşe hanım ayda 5 gün regl olduğu için gelmeyecek ve çalışma arkadaşları da bunu bilecek öyle mi?
Hadi en iyi ihtimal ayda 2 gün diyelim, yılda 24 gün yapıyor. Bir aya yakın bir süre yani.
Bizim işverenler asla ve katiyen bu izni vermez, vermesinler de zaten. Çok ağrı çeken ücretsiz izin alıp dinlensin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.