bugün

iyi donanımla büyük olay yaratacak tablettir. bekleyelim ve görelim.
donanımı hayal kırıklığı yaratsa da yazılım açısından oldukça güçlü olan tablet. s-pen zaten küçük mucizeler yaratabiliyor, gerekli olan tüm uygumalar da önyüklenmiş olarak geliyor. daha ne olsun?
An itibari ile tanıtımı yapılan cihazdır.

https://www.facebook.com/...rkiye/app_462503563782231
-ekran çözünürlüğü 1280x800. yani günümüz tabletlerine göre (transformer pad infinity tf300,yeni ipad) geride.
-fiyatı 16 gb wifi 499 dolar,32 gb wifi 549 dolar. madem ipade rakip çıkartıyorsın bari fiyatını biraz aşağılara çek be samsung.
-multitasking üzerinde biraz durulmuş ama kim hem webde dolaşırken diğer yandan resim falan çizecek ki?
-s pen olayını ise pek anlamış değilim. kalemin ucu sonuçta sivri bir şey ve ucu sivri bir şey nasıl o ekranı çizmez ki? zaten kalem tabletin alt tarafında.birkaç ay sonra kalemi yerine sokup çıkara çıkara gevşer bir de düşmeye başlar kendiliğinden.. vay o zaman halimize.
-android telefonlar tamam da tabletler olmuyor abi her şeyin başında uygulamalar kısıtlı.

ha sadece internette gezip şarkı dinleyecekseniz ya da ağır fandroidseniz bu tableti gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

edit: tablet the verge incelemesinde multitasking sırasında kasım kasım kasılıyor. hatta ana sayfa geçişlerinde bile kasılıyor.
an itibariyle 1360 tlden 2 yıl telpa garantili ve açılmamış kutusuyla tertemiz olarak satışa çıkardığım tablet.
yanında da sony kulaklık hediye.
s pen ile sözlükte entry girebildiğim tablet. Yanlız tableti alırken değil de, kılıfını alırken evlat acısı yaşadım. 120 lira verince daha sonraları o parayla 2 büyük içerdim diye kendi içimde pişmanlık yaşadım. Ama makina canavar. NFS Most Wanted oynarken deprem olsa sikinde olmaz.
Samsungun başarılı ve an itibariyle en çok tercih edilen tablet modelidir. Özellikleri ve satın almak için : http://www.mervemobile.com/Samsung-Galaxy-Note-10.1
10.1 inçlik yeni nesil note tablet, samsung galaxy note 10.1 2014 edition ismi ile tanıtılmıştır.