bugün

Minyon olmanın tek iyi yanı çok uzun olmayıp yakışıklı olan beylere yakışmalarıdır.
çirkin olanı göz bozar. evet.
piknik tüpü gibi olan kızlardır .
(bkz: 2 metrelik adamın yanında ben de minyonum) 175lik beni üzmüş başlık.
Giydikleri şeyler çok yakışıyor bunlara. böyle süsleyesi geliyor insanın. Kilolu da olsa zayıf da olsa hep sevimliler ben anlamıyorum bu işi. Avantajlılar da hem. Olduklarından daha küçük gösteriyorlar. Her yere de sığarlar portatif eheh. Tabi belli kiloda ise. imreniyorum. Daha önce de demiştim sanırım. Neden bilmem geneli agresifti tanıştıklarım arasında genelleme sevmem de denk geldiklerim işte. Belki de sevimli göründüklerinden uysal bir şey bekleyip ters teptiğindendir. Olabilir.
görsel
(bkz: Minyon Kızlar)
ayak altında fazla dolaşmasınlar üstlerine basarız kızlarıdır.
yaşlanmazlar, çok çekici yatakta bir o kadar atik olurlar.
çok tatlı kızlardır. entryleri okudukla keşke beş cm daha kısa olsaydım dedirtmiştir.
gerçi o zaman plates topu gibi olurdum.
sikmesi zevklidir.
türkiye'de bolca bulunur. benim için normal olsun alman olsun iyidir soy kısalsın nı? uzun olmak ayrıcalıktır.
sevişirken dikkatli davranmak gerekiyor. bazen elinizde kalabilir. *
en tatlı kız grubudur. rahatlıkla ele avuca gelirler sarılıp sarması kolay ve eğlenceli olur.
benim genellikle hoşlandığım kız tipidir.
Sevgilim 1.90 ben hobbit saygilar.
Tatli, minnos, sevimli, tam sevmelik boyutu kucuk gonlu buyuk kizlardir.
Katla cebine koy hesabı.
Bence çok şanslıyız.
hayatın gerçek anlamıdır.
güzeli çok güzel olan kızlardır.

istiyorum ki hepsi benim olsun.
görsel
Güzeldirler. Uzun erkeklerin yanına yakışmazlar ama. 1.75-1.80 arasına güzel giden kızlardır.
en sevdiğim kız türüdür. çok tatlı ve sevimli duruyorlar maşallah. inşallah böyle bir sevgilim olur ileride.
Edit : yalniz minyon kizlar meşaşa gelebilir. *
Babetseverdirler cunku yakisir.yaş mevzusunda bir iki yil geriden gelirler.
bana hep sanki daha duygusal yapıda insanlarmış gibi gelen kadınlardır.
Spor yapıp kilosunu kontrol altinda tutan, giyinmesini bilen, makyajı abartmayan bir minyon kızla kimse yarışamaz, çok tatlı olurlar, insanın ısırası gelir.
güncel Önemli Başlıklar