bugün

entry'ler (194)

formata uymayan yazar bireyler acilen silinsin

lan kes tatavayi.
sozlukte mod olsa sen 1 saniye kalirmiydin acaba.
kufur etme, ustteki entrylere cevap verme. tamam

peki her dakika anayasa ihlali, cumhuriyet ve kurumlarina hakaret, boluculuk, mezhepcilik yapinca ne oluyor? formata mi uyuyorsun.
hastir lan.

antkilsa

eskilerden bir yazar.
birincisi daha once yazildi ama iki gram beyinli adamin kafa basmiyor. zevat zat in cogulu demektir. zevat deyince kisi demiyorsun kisiler diyorsun.
ikincisi mod kankalarindan yardim iste kim oldugumu sip diye soylerler. ayrica nickimden de rahatca anlasilir zaten.
ucuncusu ustteki dersimlisosyalist nickli arkadasi tanimiyorum ya da eskilerden nicki farklidir. elli feykli tip olmak uyusturucu kacakcisi nickli tiplere mahsus birsey.
dorduncusu caylak olacak biri varsa benim,
adamlar yani moderasyon ezelden beri senin dostun ve ortagin zaten.
besincisi zaten zerre umrumda degil, sozlukten senin yuzunden giden bir suru insan gibi yazar gibi pek yazmiyorum, bugun oylesine takildim.
hadi kocum nasss.

yıkılış kemalizm

bekle rezil ahlaksiz uyusturucu kacakcisi nickli comar bekle.
2019 belediye secimleri gibi.
kopekligini yaptigi efendilerin onune kemik atmayi kestiklerinde bakalim ne yapacaksin

halk tv

o hoborlo oyno otocolokto....
bir tv kanali.
kendini objektif sunmaya calisan bazi ak trollerin hedefindedir.
a haberle ayni seviyede olmasi icin ayni yalan, carpitma, zirvalama, iftira,zirva haberi yapmasi gerekir.
gercekler acittigi icin abartma olmuyor, gercek bir olay sizin gibi ak trollerin isine gelmiyorsa da haberdir.

bim ve cumhur ittifakı kavgası

yesinler birbirlerini ete para vermesinler.
muhtemelen olay bim in iyi saatte olsunlardan birisine artik harac vermemesinden kopmustur.
feto isinde oldugu gibi.

rumeli71

sozlukte kalip uyusturucu kacakcisi nickli comar ve turevlerini sabirla kepaze eden tek tuk yazarlardan biri.
bizde o sabir yok maalesef.
boyle ender zamanlarda arada kafamiz iyiyken takilabiliyoruz.
helal olsun aydinlik ruhlu arkadas.

alevi dedesinin zihinsel engelli kızı taciz etmesi

uyusturucu kacakcisi nickli mezhepci comar in karin agrisi.
allan geri zekali comari aleviligi islamdan saymadigi icin kendi icinde celisiyor.
ulan beyinsiz dallama kemalist ya da laikler dinci yobazlara salliyor sunnilere degil.
dinci yobaz ya da tacizci sapigin mezhebini yazip sunni sapik yazmiyor.
ama senin gibi comar oglu comarin anlayacagi dil bu olmali.
agla sildir hadi mezhepci bolucu sapik herif.

çöpten ıspanak toplayıp rte yi savunan adam

bu sahsi bile savunan sozluk aktrolu var daha ne anlatiyorsun kardes.

sen benim eşimi nasıl muayene edersin

suriyelileri zerre sevmem ama sanki bir yerde turk diye okumustum.herneyse bu olay suriyelilere sallanacak son olay olur.
turklerin bin misli yobazi var, daha once bu cesit olaylara karisani var.
umit ozdag her olaydan siyasal prim yapmayi birakin. yiyorsa turk yobazlarina sallasin.iticinin tillahi oluyor.

kasımpaşa taraftarlarının mansur yavaş a ayarı

gormeyeli sozluk yeni comar yapmis.

ulan bir girdigimde suraya hosnut kalayim.

yok olmayacak demek ki.
burasi bu rezil heriflerin mekani.
olsa olsa pavali kopeklerin bagirmasidir baslikci rezil gibi.

akp seçmeni togg arabaya binebilecek mi

once 1 milyonluk aracin farini alabilsinler, sonraki ay dikiz aynasini, sonrasi da allah kerim.

ak partinin en sonunda araçta yapması

dogru tespit.
akabeliler her turlu rezillikten sonra en sonunda aracta koko da cektiler.
en sonunda onu da yaptilar. yazari tam isabet tespitinden dolayi kutlarim.

anadolu çomarı davranışları

ruyasinda binemeyecegi 1 milyonluk fiyatli her yeri ordan burdan asirtma yerli diye yutturulan arabayi efendisinin basarisi diye saksaklamak.

frank lucas ın çaylak olması

allan pardon akabenin ya da zallus efendinin trolunun caylak olmasi ne kadar onemliymis bah sen.
sozlugu zikip atan, sayisiz duzgun yazarin gitmesine neden olan tiplemenin ardindan bir de politik dogrucu tipler var koruyorlar.
komik.

ekremin 1 yılda istanbula çaktığı tek çivi

ak trollerin arka organina caktigi ucu sivri cividir.
3 senedir cikartamadilar.

atatürk zamanında yapılan güzel bacak yarışması

saray kopeklerinin ulan bugun ataturk e saldirmak icin ne yapsam diye sictiklari zirva.
yalniz bu pislikleri yaparken artik dezenformasyon yasasindan hapsi boylamalari isten bile degil, bu utanmaz arlanmaz heriflere bir uyari.

bartın maden kazası

bartin'da akp ye yuzde doksan oy cikmasina sebep olacak olaydir. millet kilisdar ve ekrem in oyunlarina gelir mi? yer mi lan anadolu cocugu?

öldüğünde üzülünmeyecek ünlüler

oglu arabayla sanatciya carpip olumune sebep olup ortbas edilen bazi sahislar.
gensler bilmeyebilir internette ufak bir arastirma yapsinlar, tabi hala silinmediyse.

sözlükte kavga etme potansiyeli yüksek yazarlar

acik ve kripto ak troller, cahil yobaz dinciler itinayla kepaze edilir ve senelerce de edildi.
ama arkalarinda onlari koruyup kollayan moderasyon oldugu surece insan niye kendini yipratsin ki?
degmez.

frank lucas ın silik yemesi

moderasyon ugruna sozlugu sikip attigi bu trolu silecek olsa coktan silerdi belli ki kendi adamlari.
bosuna heves etmeyin.