bugün

entry'ler (185)

2050 yılından sonra komünizm

vanga kehanetlerine göre olası tarihte gerçekleşecek olaydır.

erkekler kadınlardan en çok neyi saklar

cevap cok nettir. Öküzlük.

Bir çok öküzün evlendikten sonra kendi kimliğini ortaya çıkardığı gerçeğini unutmamak gerekir.

isveç te kadına tekme atan sığınmacı

Dini dili ırkı ne olursa olsun bu tarz orospu çocuklarının işkence yapılması yüreğimizi serinletir. Mülteci olarak geldiğin ülkede olay çıkartan piç kurusu.

945 yaşındaki ağacın dramı

Gördükçe sinirim bozuluyor.

Her şeye eyvallah demekten zaten karnımız şişti. 10 asırdır yerinde duran ağacı kalkıp başka yere taşıyıp birde açılışını yapıp "insallah tutar" diyip üzerine de su dök. insanları anlarım da ağaç ne yaptı lan size. Bu nasil nefret ve kin anlayışı.

http://odatv.com/o-agac-olecek-mi-2601161200.html

Edit: Biz kime anlatıyoruz ki millet seks muhabbeti dışında konu takip etmiyor. Sizin ilginize sokayım.

inci sözlük

sadece belaltı düşünen ergenusların zaptettiği sözlüktür efenim.

koray avcı vs neşet ertaş

koray avcının kumda oynayacağı platformdur. Bu ikisini vs göstermek neşet baba'ya yapılmış saygısızlıktır.

erkek memesine değen kadın memesi

pişti...

uzay gemisi alacaklara tavsiyeler

bir türkten alınacaksa km'sine aldanıp alınmamalı. En azından sanayide müjdat ustaya motorunu göstermek gerekir.

erkekleri etek giyen milletler

Arap ülkeleri.

ulupuan ne işe yarar

ulusuna ne kadar sahip çıktığını gösterir.

feride büşra taşlı

Sanırım bu olay cok fazla kimsenin dikkatini çekmemiş gibi gözüküyor. Dikkatsizlik ve ihmalsizlik sonucu hüsran....

Bu hayatta en ciddi olan şeydir Ölüm. Ölümden daha ciddi bu hayatta ne olabilir ki?
Kazanın üzerinden 4 gün geçti ve diğerleri gibi unutulup gidecek ve belkide ölen bu kişiyi de hatırlamayacağız.

bordo berelilerin abartılması

bu adamların acıma hissi yok. pkk'lılar sikertme türküsünü söylemeye başlayabilirsiniz.

sigara içerken yanınıza gelip içme zarar diyen tip

yazın yaşadığım tam tersi bir hikayedir.

Taksiye binmek üzere işaret verdim. dayı önümde durdu ama elimde sigara var. elimle işaret ederek 1 dakika beklemesini istedim. dayı da sigara içermisin? gibi anlamış. taksiye bindikten sonra sempatik dayımız konuşmaya başladı.

Dayı: Yigenim az önce sigara ikram ettin ama sigarayı bıraktım içmiyorum saol yinede.
Ben: bozuntuya vermeden "canın saolsun dayı"
Dayı: Çok içtim. öyle bir güzel içtim ki. 40 sene sonra bıraktım. keyfini cıkar yaşlanınca sende birakirsin.
Ben: Cok seviyorum dayı. öyle böyle değil içmekten keyif alıyorum.
Dayı: Ben tütün fabrikasından emekliyim. Bize sigara beleşti. O yüzden biz daha fazla içerdik. ne güzel günlerdi. Sende iç yigenim boşver.
Ben: Saol dayı. bende öyle düşünüyorum.

kafaya her şeyi takanlara öneriler

siktir et be kamil

20 lik diş

adamı siker atar cinsten ağrıdır.

türk kürt kardeştir yalanı

arkadaş olabiliriz ama kardeş asla.

hrant dink

evet 9 yıl oldu. kimliği ne olursa olsun bir insanın canına kastedilmesine tepkiliyiz. Ne yazık ki hergün şehit verdiğimiz günümüz ülkesinde kimsenin sesi cıkmazken kalkıp bu adamın öldürülmesini protesto edenler öncelikle kimliğini sorgulamalılar.

Madem gazeteci kimliğini savunacaksınız, cok değil son 20 yıldır öldürülen gazetecileri sayın desem hangileri olduğunu bile bilemezsiniz. Ne oluyoruz amk? Tutarsızlığı bırakıp hangi safta yer almanız gerektiğini öğrenin.

evleneceksen gel

ülkemizde bulunan beyin fakiri insanların toplandığı canlı yayın programı.

para kazanma teknikleri

ulan bir tane adam akıllı cümle yok. sizden bir sikim olmaz.

O zaman ben vereyim. klasik inşaat demeyeceğim. sektörün gidişatı hiç de iyi değil. Fakat bir ürün tespit edip ithal edeceksin ve toptan satışını yapacaksın. verdiğim örnek daha cok hızlı para kazanma tekniği lansmanına girmektedir.

lukas podolski vs volkan şen

madem kıyaslamak için başlık açtınız. herşeyi geçtim volkan önce göbeğini eritsin de öyle gelsin. ne hallere kaldık.