bugün

entry'ler (196)

gece 03 00 da ateşlenen sigara

sözlüğe ayda yılda bir girip hemen aklıma gelen başlıktır. sebebi ise giriş saatimin genel olarak bu saate yakın olması. saat daha 03 00 olmadı ama ben sigaramı içtim yatıyorum sözlük. bu arada eskiden bu saatlerde sözlükte 700 e yakın kişi online olurdu şimdi ise 200 küsür. demem o ki neyse anlayan anladı. hadi siz de yakın sigaralarınızı ortalık duman altı olsun. daha sonra bu başlıkta görüşmek dileğiyle...

efecan baran

galatasaray altyapısında oynayan minicik topçu, ileride ne olacak bilinmez ama bahtı açık olsun.

(bkz: değerlenir buralar)

silik

oha lan sözlükte mod varmış dedirten kural dışı entry.

uçmak işmidir

(bkz: senin açtığın başlığı sikeyim butonu)

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

Bir zamanlar forvettim beyler.

laptop alacaklara tavsiyeler

oyun için alınacaksa işlemci modeli ve ekran kartı modeli önemlidir gerisi zaten her pc de aşağı yukarı aynı. unutma, işlemci ve ekran kartı modeli. hadi hayırlı alışverişler.

ygs 2016

2016 da vizyona girecek gerilim filmi. türk yapımı olduğu için kaliteli bişey beklemiyorum.

evrim geçirirse sikerim umuduyla maymun almak

(bkz: evrim geçirirse sikerim umuduyla dişi maymun almak)

önce götü sağlama alıcan.

beni silecek mod daha doğmadı

yazım hatası yapılmış başlık.

(bkz: klavyede k ve l nin yanyana olması)

vajinası haribo gibi kokan kız

atma arif.

+18 hikaye.

1881 1923 1925 1987

şu sıralar coşan ilginç nickli yazar.

kamyoncuyuz biz

tır, kamyon, kamyonet vb simülasyon oyunları ile ilgili birkaç siteden biri.

bu sitenin haso üyesi bazı adamlar bir buçuk yıldan fazla zamandır ets2 için tr haritası hazırlıyorlar ve hala bitiremediler. son bilgilere göre %60 ı bitmiş ve yakın bir tarihte de bitmeyeceği kesinleşmiş durumda. ancak şunu da biliyoruz ki efsane bi harita çıkacak karşımıza bu yüzden uzun bir süredir sabır içinde bekliyoruz.

ha gayret aslanlarım mouseunuza klavyenize kuvvet, bitirin gari şu haritayı.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

benim için camel box'tır. tamamen nikotin ihtiyacımdan ateşledim başka hiçbir sebebi yok sözlük.

ateşleyim ben ateşle ateşle
aklım fikrim sigarada işte.

ömer erüstün

siirt'te şehit olan 8 mehmetçikten bir tanesi. 20 yaşındaydı henüz, yani 95 doğumlu, hep o çocuk gözüyle ergen gözüyle baktığımız çocuklardan bir tanesi işte, daha çocuk işte.

bugün toprağa verdik şehidimizi, ömer'imizi, çocuğumuzu afşin'de. mekanı cennet olsun.

ülkücüler vs pkkliler

(bkz: ülkücüler vs pkklılar) bi çeşit karşılaştırma.

mini pc

harici harddisk boyutlarına sahip, bir adet monitör, bir adet klavye ve bir adet mouse ile kullanılan bilgisayar çeşidi. içerisinde windows, android veya linux gibi işletim sistemleri barındırabilir. küçük boyutlu olduğu için şimdilik yüksek performans beklemek yanlış olur ama ileride ne olacağını kim bilebilir?

the international 2015

dota 2'nin bu yıl yapılan dünya şampiyonası.

team secret kazanaydı iyiydi.

lc waikiki

mağazalarından bir tanesinde part-time satış danışmanı olarak çalıştığım marka.

evet, ne kadar kazandığımı merak edenler pm den ulaşabilir.

jose le gall

bir kaç yıl önce bir volkswagen reklamındaki şarkıyı seslendiren güzel sesli hatun. (bkz: https://youtu.be/BJFIm8NI-Mo)

zenfone 2

üsküdar vatan'dan bugün 32gb olan versiyonunu aldığım telefon.