entry'ler (85)

milli piyango çekilişi canlı yayın

birinci çinnko

seni anlamıyorlar

seni anlamayanlar karşındakinin anlattığıdır diye bir söz vardır arkadaşlar.

yılbaşını sözlükle kutlamak

dicey tiesto

yılbaşını sözlükle kutlamak

papipapi papi çulo

haydi arkadaşar kop kop kop kop

31 aralık 2018 ulu sözlük taksim taciz timi

arkadaşlar saray muhallebicisinin ordayım kimse var mı

instagram takipçi sayısı insanın değerini gösterir

bence olabilecek bir durum şöyleki artık günümüzde instegram kullanmayan kişi sayısı çok az. yani ekmek aldığınız bakkal bile hatta apartman görevlimizin bile instegram hesabı mevcut. şimdi herkes bu mecradayken eyer sizin takipçi sayınız yüzün altındaysa biraz sizde problem vardır bence. ben bir restorantda komilik yapıyorum ve müşterilerim bile beni ekliyorlar.

donald trump

son zamanlarda agrasif tavırlarının arkasında türkiye'nin sahip olduğu bor madenleri olduğunu düşünüyorum. şöyleki bildiğiniz gibi türkiye adeta bir bor cenneti ve bor madenleri önümüzdeki 1000 yılın yeni yer altı kaynağı. bilmeyenler için yeniden hatrlatalım: önümüzdeki yıllarda petrol ve suyun yerini bor madenleri alacaktır ve güzel ülkemiz dünyada borüretiminde 1 numara. amerika da herkesin malumu emperyalist bir memlekete ve yeraltı kaynaklarımıza göz diktiğini düşünüurum. tarihi kaynaklar ve bilir kişiler 2030 yılına akdar türkiye'nin yeni bir dünya süper gücü olmasını öngörüyorlar.

hal böyle olunca amerika cumhurbaşkanı türkiye üzerindeki egomonyasını güçlendirmek ve ülkemizi pasivize etmek istemektedir. son günlerde yaşananlar bunun bir sonucudur.

ali koç

kulislerde ali koç beyin fikret bey (ormandan) borç istediği konuşulmakta. edindiğim kulis bilgilerine göre şöyle bir olay gerçekleşmiş:;

bşiktaş ile fenerbahçe ayev transferi için kapışmaktadırlar. ekonomik anlamda fenerbahçeden daha güçlü olan beşiktaş bu transferde bir adım öndedir fakat 7 mayıs günü sayın ali koç bey fikret beyi arayıp ayev transferi ile ilgili kendisinden yardımcı olmasını ister. şöyleki ali koç fikret beye ekonomik anlamda zor durumda olduklarını ve ayev transferinden vazgeçmelerini istemiştir. fikret ormanda tamam alicim bu seferlik fairpley gereği bu transferden vazgeçiyoruz demiştir. iki kulüp arasındaki gerginlikler bu şekilde giderilmiş oldu. türk futbolu için güzel gelişmeler.

rooftop princess

selam....

tv8 in nba yayın haklarını satın alması

bence 3 maç yayınlayıp bırakırlar: türkiyede kaç kişi nba takımlarını takip ediyorki? gereksiz bence.

sözlük yazarlarının bu akşamki planları

fenerbahçe-lazyo maçını bizim toplandımız kafede arkadaşlar izleyip daha sonrasında şantiyeye geçmek. en güzel aktifitem budur.

cerattepe eylemcilerinin çoğunun artvinli olmaması

yani bu ülkeniz huzurunu bozmaya kimsenin hakkı olmamaı: şöyleki eyer benmi huzurum bozulursa diyerninde huzuru bozulur toplamda herkes aynı kaygıları yaşarsa iç dinamigler bozulabilir. artvinli dostların bunu iyi analiz edip, eyri oturup doğru kalkmalarını düşünüyorum.

rusya-amerika, ve minimum avrupa ülkelerinin ülkemiz üzerindeki emelleri mevcut.

anın görüntüsü

bazı arkdaşlar çok yüksek kotalı resim attıkları için açıp açmamak konusunda teredüte düşüyorum. eyer daha küçük kotalı resim yüklerlerse bizlerde bakabiliriz.

günün sözü

olmak yada olmamamak büyün mesele bu.

uludağ sözlük türkçüleri

açıkcası ben ideoliji bir insan deyilim ama şöylebir geçekte varki hepimiz türküz. ne mutlu türküm diyene. özümde ılımlı ve bireysen biriyim fakat ortak boktamız türkçülük olmalı.

asgari ücretin 1300 tl olması

bençe çok yerinde bir karar olur; şöyleki ben internet kafede çalışıyrm ve askeri 800 tl alıyorum sigortam yok ama eğer askeri ücret 1300 tl olursa patrona karşı elimde bir koz olmuş olur baskı yapabilirim. oyumu ak partiye atmayı düşünebilirim.

hugo chavez

ç gevara ve napolyonun çantalrından nutuk çıktığı bir dönemde hala böyle adamlar ülkemizde solcu diye geçiniyorlar.

beymen de 845 tl ye satılan plaj terliği

fakrini malı yiğidin çenesini yorarmış diye bir atasözü vardır bilenler bilir: bençede pağalı bir ürün ama hangimiz birçok şeye birçok para harcamıyorki? beymen bildim kadarıyla lükz bir marka alan alabilir tabi para parayı çeker derler ama yinede para istafı.

sözlük kızların vücutlarında en beğendiği yer

bence herşeyin resmini atan bağyan yazarlar bu resimleride atabilirler: sonuçta herkez kendine güveniyor. deliller ile tespit edilmesi gerekli.

fatih in gemileri karadan yürüttüğü yalanı

ya yalan diyosunuzda bir tane kaynak göstermiyosunuz anlam veremedim. yüzyıllardır bize öretilen bu fatih sultan süleyman gemileri karadan yürütmüştür ve istanbulu almanlardan feth etmiştir. fatih padişah o kadar olgun biriki bütün dinlere mensupları özgürce yaşamasına izin vermiştir. açın tarih kitaplarını okuyun: varsa sizin elinizde bir delil koyun ortaya.