bugün

entry'ler (28)

milli merkez kurultayı

Memlekette ne kadar faşist varsa üye olduğu "merkez". Lan bana inanmıyorsanız Morrison Süleyman'a bakın : kendisi açıktan destek verirken sağ kolu Cindoruk da başkanı, daha ne bekliyorsunuz?

özcan yeniçeri

Ramiz ilker'in sivil versiyonu. Tip olarak olmasa da beyin olarak Neanderthal çağından kalma.

silivri avukatlarının tutuklu yakını olması

jorge borge, girdiğim entry üzerine "dezenformasyon", "latent sürüsü", "müslüman", "mümin" kelimelerinden bohça dikip ortaya serivermiş.
1- Ben ne müslümanım, ne hristiyan, ne de şaman... Kendimi bildim bileli ateistim.
2- Yazdıklarımdan hangisi yalan, bir zahmet açıklayıver : irem Çiçek (Dursun Çiçek), Zeynep Küçük (Veli Küçük), Nazlı Çubuklu (Hıfzı Çubuklu), Elif Özüer (Sedat Özüer), Selin Güler (Ziya Güler)... Unuttuklarım varsa sen tamamlarsın artık.

silivri avukatlarının tutuklu yakını olması

Ergenekon-Balyoz davalarından tutuklu kişilerin çoğunun avukatının kendi oğlu veya kızı olması sizce de garip değil mi? insanın aklına iki şey geliyor : ya kendi çocukları dışında kendilerine inanan avukat bulamıyorlar, ya da hala eskiden beri yapmayı pek sevdikleri psikolojik savaşa devam ediyorlar duygu sömürüsü yöntemiyle.

cenk tozkoparan

(bkz: dallama)http://www.uludagsozluk.com/k/dallama/

22 ocak 2013 galatasaray üniversitesi yangını

Böylesine tarihi, ahşap bir binaya yangın algılama-söndürme sistemi kurmazsan böyle komplo teorileri kurarsın.

sayfadaki ateistler in tuttuğu takımlar

Alt takımlarım...

nemesis

Dünyanın ilk metalden yapılmış gemisinin adıdır aynı zamanda (Britanya donanması).

black devil

Nefis bir sigaradır (özellikle cappuccino ve chocolate aromalı olanlar), Türkiye'de zordur bulması maalesef.

koç burcu kadını aslan burcu erkeği

Bu çağda hala burçlara inananlar var amk!

27 aralık 2012 soner yalçın ın tahliye edilmesi

(bkz: )http://www.radikal.com.tr...zar&ArticleID=1040665

soner yalçın ın tahliye olmasına sevinmek

Soner Yalçın hakkında düşündüklerimi, Yıldırım Türker çok güzel yazmıştı zamanında : http://www.radikal.com.tr...zar&ArticleID=1040665

21 eylül 2012 balyoz davası kararı

Vay amk gazetesi sayın okuyucular! Toptan Stockholm sendromuna yakalanmış bu millet... Her şey mal gibi ortadayken hala darbecisini can siperane savunmaya çalışan böyle bir güruh ya aklını kaybetmiştir, ya da gerçekten kötü niyetlidir.

Edit : istediğiniz kadar kötüleyebilirsiniz, umurumda değil gerizekalılar.

sahibinden com

Anahtar kelime araması doğru çalışmayan site. Defalarca destek hattına bildirmeme, onların da "sorunu düzeltmek için çalışıyoruz" cevaplarına rağmen hala düzeltemedikleri bir kocaman sorunları var : Örneğin terası olan, ama dublex olmayan bir daire arıyorsunuz. Sitedeki açıklamaya bakarsanız, detaylı arama sayfasında anahtar kelimeler olarak "teras -dublex" yazmanız gerekiyor. Detaylı arama sayfasında bunu yazdığınız zaman beklediğiniz, dublex olmayan ve terası olan dairelerin listelenmesi. Bu basit ve kendi yardım sayflarında çalıştığını iddia ettikleri işlem hala çalışmıyor. Bir de utanmadan otomatik mail gönderiyorlar bu tür şikayet/talep isteklerine : "48 saat içinde sizden geri dönüş alamadığımız için talebiniz kapatılmıştır" şeklinde. Be adam, 48 saat içinde sorunu çözüp geri dönmesi gereken sensin, ben değil. Kaynak kodu bana açsalar yarım saatte sorunu hallederim, o kadar basit. Destek hattıyla bu konu üzerine bütün yazışmaları saklıyorum, isteyene gönderebilirim.

i

sırrı sakık ın oğluna üzülmek

Bu ülkede gencecik bir insanın, kimbilir nasıl bir ruh haliyle intihar edip ölmesi karşısında zil takıp oynayan, tanımadığı halde arkasından küfür eden ne kadar o.ç. olduğunu göstermiştir. Bunların hepsinin acilen bir psikoloğa görünmesini öneririm, çünkü çok ama çok hastalar.

innocence of muslims

Youtube'da trailer'ını izlediğim şey sahiden bu filmse, insanları böyle galeyana getirmek için bilerek yapıldığı; hiç bir estetik, edebi, artistik tarafının olmadığı besbelli. Yazık!

adnan oktar ın kızları

Ulan Adnan Oktar, ne şanslı adamsın len! *

800 km engelli

An itibarıyla TRT Belgesel kanalında gösterilmektedir. Mutlaka izlenmeli.

çevrede bilgisayardan anlayan biri olarak tanınmak

Kimseyi hor gördüğüm yok, yanlış anlaşılmasın. Sonuç olarak ben de mesela bir tıb doktoruna muhtemelen ne ebleh sorular sormuşumdur. Söylemek istediğim şu : yardım isteyenlere yardımcı olmak hiç sorun değil de, bazan öyle bir şey soruyorlar ki, konu hakkında hiç bir şey bilmediklerini anlıyorsun. En zorlandığım zamanlar bu tür durumlar : cevap vermesen adam sana "ukala" diyecek, cevap versen anlamayacak, sohbet uzadıkça uzayacak.

izmir in dünyanın en modern şehri olması

izmir'in sadece kızları güzeldir.