bugün

kedi canlıdırlar.

(bkz: ked canı)
onlara yaptığı en büyük iltifat kedi canını senin *
inşallah maşallahlarla götürülen kızlardır...
(bkz: amına kadar merak ediyorum)
(bkz: munis)
genelde misafir olarak değişik ülkelerden gelen veya adnan oktar cemaatinin erkek mensuplarının eşleri olan kızlardır..

yani öyle sanıldığı gibi bu kızlar adnan oktar'ın birşeyi falan değildir..

adnan oktar'ı günahım kadar sevmem ama kötü niyeti olan bir kişi bu işi kamera arkasında yapar..kamera önünde değil..

adnan oktar,kamera önüne kızlarla çıkarak ''islam'ın kadın anlayışını'' değiştirmeye çalışıyor kendince..''modern görünümlü,transparan giyinen ve oldukça bakımlı kadınların da dindar olabileceği'' intibası uyandırmaya çalışıyor..işte bu da ''protestan islam tasarımı''nın bir parçasıdır..zaten adnan oktar cemaatinin,evanjelistlerle ve siyonizm karşıtı yahudi hümanistleri ile olan yakın ilişkisi biliniyor..

yani adnan oktar kendince bir sentezin peşinde..zırt pırt kadınlarla çıkmasının da altında yatan neden budur..ilk önce ''müslüman kadın profilini'' değiştirmeye bakıyor çünkü..
adnan's angels. çok pardon edit: adnan's cats.
kedi canını senin sen ne tatlı bir şeysin öyle*
adnan oktar ın kızları,
pek tatlıdır malları,
sözlük size ne gerek?
çürük çarık malları...
(bkz: very big cat you)

http://www.youtube.com/watch?v=zTn9zUYN-p0
çoğu taş gibidir. küçükken annelerine el kaldırdıkları için allah taş yapmıştır. inşallah. maşşallah.
adnan oktar ın kızları,
gevşedi gönlümün yayları...
kaç para için bu rezaletin içindeler acaba... acınası.
adnan oktar'a tabi olan kadınlardan ziyade hatır gönül rica ile orada bulunan hatunlardan oluşur. birçok tanınan ünlü kadının da bu sohbetlere gittiği görülmüştür;

(bkz: tuğba ekinci)
(bkz: arzu yanardağ)
(bkz: şebnem schaefer)
(bkz: nadide sultan)
adnan hocamız güldüğünde gülen, maşallah dediğinde maşallah diyen, inşallah dediğinde inşallah diyen uslu insanlar. pek de tatlıdırlar.*
adnan oktarı kıskanma sebebidir kendileri, ben bir kızı idare edemezken adam dört tanesini aynı anda idare edebiliyor. imreniyorum kendisine vay kedi canını senin diyerek selamlıyorum.
neden kedi diye hitap ettiğini sonunda anladığım kızlardır. ingilizce'de pussy, kedicik anlamına gelir. gerçi amcık anlamına da gelir ama ne alakası var şimdi ?
(bkz: amına kadar merak ediyorum)
çok tatlı, kediyle tavşan, sincapla kuzu arasında birşey olan kızlardır. Kedi canlarını onların.
inşallah hocam, maşallah hocam, derin seviyorum hocam* derken program sonrası adnan oktar ın evinde, harun yahya anatomi atlasını oluşturma çalışmaları yürüten kızlardır.
güzeldirler.
adnan oktar ı övmek için alındıklarını düşüyorum.
bir de çarşaflı kızların aşırı makyajlı olması da ayrı bir ironidir.
gerçekten de adnan oktara ait kızlardır.
makyajdan ve "inşallah, maşallah"tan başka bir şeyden ibaret olmayan kızlardır.
(bkz: seçmece bunlar)
yeryüzü cennetleri vol 3